Įkraunama...
Įkraunama...

Dailės užsiėmimai

O gali suauges zmogas jau baiges mokyla lankyti ta dailes mokyklele? as labai noreciau
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2006 10 12, 10:04)
O gali suauges zmogas jau baiges mokyla lankyti ta dailes mokyklele? as labai noreciau 
4u.gif


Tiksliai nezinau, bet manau galetu. Lyg viena ausim apie tai girdejau. Mokyklos tel. 206988 (Kaune). Pasiskambinkit ir paklauskit.
Atsakyti
Nuo šių metų Kaune dailes studija yra ir J. Gruso vid. m-kloje, Šilainiuose.

"Juozo Grušo vidurinės mokyklos meninio ugdymo skyriuje nuo rugsėjo mėnesio pradedamos komplektuoti dailės studijos lankytojų grupės. Studijos nariams siūlomi moderniosios tekstilės, audinių marginimo, odos dizaino, skulptūros ir keramikos kursai."
Atsakyti
Labai rimtai norintiems piešti Vilniuje tinkamiausia Minimūzos mokyklėlė (kaip Čiurlionio mokyklos parengiamukai, pradedant nuo keturių-penkių metų), Kaune irgi kažkas specializuoto turėtų būti, o nevisai rimtai dažniausiai mokyklose būna. Maniškė įsiprašė į keramiką antrus metus pas tą pačią savo pradinių mokytoją 4u.gif Dar visokiuose jaunimo centruose būna nemažai tokių užsiėmimų.
Atsakyti
Pareklamuosiu dailes studija M.Zilinsko dailes muziejuje. Menesiui 40lt, uzsiemimai vyksta karta i savaite, jei vaikas gabesnis tai galima eit dazniau uz ta pacia kaina. Labai faina mokytoja. Maniske bais patenkinta tuo bureliu, mokytoja ir pacia muziejaus aplinka.
Atsakyti
manishke lanke stauskaites dailes studija, bet kadangi susirgo, o pinigu del ligos negrazindavo, tai gavosi, kad uz 80lt viena kart pabuvom, kakzaip leisdavo atidirbti, bet tada buvo geguze, tai viskas taip ir liko.
jau antri metai lankom LVJC. keramika labai patinka, o daile shiaip sau sake, kad pas stauskaite ydomiau budavo. Bet mums netinka sestadieniais, o paprastom dienosm nezinau nei kada pas stauskaite vyksta nei kainos kokios, gal kas zinot?
noreciau ten lankyt, nes LVJC mum labai nuo namu nepatogiai yra, dukra per maza kad kelis persedimus daryt, tai ir vezioju, o lialius mazas, tai bais sudetinga sad.gif

tai jei nesunku galit ir i az parashyt..ot buciau dekinga
Atsakyti
Mano 11 metu dukra lanko dailes bureli thumbup.gif Labai fainas.Ten nebrangu man,ens mano sese ten dirba mirksiukas.gif O mano vyresnioji lanke bet jau nusibodo.Sako kad jai nepatinka eiti y tuoj uzsiemimus unsure.gif Ai tai 11 mete eina ir uztenka. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2006 11 20, 23:08)
Pareklamuosiu dailes studija M.Zilinsko dailes muziejuje. Menesiui 40lt, uzsiemimai vyksta karta i savaite, jei vaikas gabesnis tai galima eit dazniau uz ta pacia kaina. Labai faina mokytoja. Maniske bais patenkinta tuo bureliu, mokytoja ir pacia muziejaus aplinka.

O nuo kiek metų galima lankyti tą studiją? Ir kokią savaitės dieną vyksta užsiemimai? Mano mergytė nori lankyti dailę, bet mes dar einam ir į čiuožimą, tai nežinau, ar spėsim visur tongue.gif ...
Atsakyti
čia tema apie dailės mokyklėles KAune
Atsakyti
Galiu pasiūlyti puikius dailės užsiėmimus Vilniuje visiems nuo užsimezgimo iki suaugusio pas Audronę Brazauskaitę. Pasiskaityti plačiau galima www.dailes.net
Atsakyti
gal kas dar zino kur maziukai 2m. gali lankyt dailes mokyklele vilniuje, gal yra dar be Brazauskaites?
Atsakyti
QUOTE(nerko @ 2007 07 23, 11:51)
gal kas dar zino kur maziukai 2m. gali lankyt dailes mokyklele vilniuje, gal yra dar be Brazauskaites?


Mes lankome Vaikų ir jaunimo dailės mokyklą Mokytojų namuose (pas Stauskaitę). Ten yra grupės ir mažiukams, tik tiksliai nežinau nuo kelių metų priima. Nuo 2 m. gal dar ir ankstoka, jūs pasiklauskite. Šiaip mums labai patinka, yra daug grupių, todėl galima prisitaikyti pagal laiką (lankyti dieną, vakare ar savaitgaliais).
Atsakyti