Įkraunama...
Įkraunama...

Dailės užsiėmimai

LVJC, daug puikių užsiėmimų vaikams
http://www.lvjc.lt/i...i...&grupe=2047
Pirmas užsiėmimas nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2013 02 15, 23:48)
Sveikos, gal kas parekomenduotu kur lankyti Kaune dailes pamokas vyresniems (10m.) butu parogiausia dainava, eiguliai, zaliakalnis .

Mane irgi domintų.
Atsakyti
QUOTE(Juozelija @ 2013 06 08, 22:15)
Mane irgi domintų.

O ko Martinaičio mokykla netinka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juozelija @ 2013 06 08, 21:15)
Mane irgi domintų.

Domintu ir mane. Ne tik dabar, bet ir nuo ateinanciu mokslo metu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2013 06 10, 18:14)
O ko Martinaičio mokykla netinka?  ax.gif

Gal ir tinka. Nežinau. Nelabai suprantu, ar gali tik kaip būrelį lankyti, nes mokyklos keisti nenorėčiau.
Suprantu, kad reikės mokėti, bet ar ji ne per sena eiti į pradinį ugdymą? Gal gali pradėti nuo pagrindinio? Kodėl pagrindinis ugdymas gali trukti nuo 4 iki 6 metų? Čia gabesniems trumpiau, o mažiau gabiems ilgiau?
Dukra eis į VII klasę. Prieš tai jokio dailės būrelio nelankė. Ji susidomėjo piešimu žiūrėdama youtube piešimo pamokėles ir skaitydama blogus, kuriuose moko piešti žingsnis po žingsnio. Aš pati pamokyti nesugebu. Šeimoje menininkų nėra. Dabartinė dailės mokytoja jos nepastebi, o ji pati labai nedrąsi, todėl pati pagalbos nepaprašo. Norėčiau, kad išmoktų išgauti spalvas, tekstūrą. Akiratį praplėstų.

Atsakyti
QUOTE(Juozelija @ 2013 08 05, 14:40)
Gal ir tinka. Nežinau. Nelabai suprantu, ar gali tik kaip būrelį lankyti, nes mokyklos keisti nenorėčiau.
Suprantu, kad reikės mokėti, bet ar ji ne per sena eiti į pradinį ugdymą? Gal gali pradėti nuo pagrindinio? Kodėl pagrindinis ugdymas gali trukti nuo 4 iki 6 metų? Čia gabesniems trumpiau, o mažiau gabiems ilgiau?
Dukra eis į VII klasę. Prieš tai jokio dailės būrelio nelankė. Ji susidomėjo piešimu žiūrėdama youtube piešimo pamokėles ir skaitydama blogus, kuriuose moko piešti žingsnis po žingsnio. Aš pati pamokyti nesugebu. Šeimoje menininkų nėra. Dabartinė dailės mokytoja jos nepastebi, o ji pati labai nedrąsi, todėl pati pagalbos nepaprašo. Norėčiau, kad išmoktų išgauti spalvas, tekstūrą. Akiratį praplėstų.

Juozelija, neturėtumėte bijoti savo dukros leisti eiti mokytis ten kur matote jos gabumus ar susidomėjimą. Jei rinktumėtės martinaičio mokyklą, jums nereikėtų keisti nei mokyklos, nei dar kažko, tiesiog ten vyksta užsiėmimai kaip ir betkuris kitas neformalusis ugdymas tik, kad vadinasi mokykla ir tai gal mažumėle klaidina.
o kas dėl drovumo, tai daugelis meniškos prigimties žmonių jautrūs išoriniam pasauliui ir išraiškos priemones save vis tiek kaip nors parodyti jie randa būtent per įvairias meno išraiškos formas.
o dėl aklų pedagogų pasitaikančių mokyklose, taip atsitinka dėl vadinamojo valdiško darbo pareigos atlikimo.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,gal kas zinote ,kur galetumem uzsirasyti i dailes bureli Kaune 7 metu mergaitei,butu gerai,kazkur silainiuose.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji feja @ 2013 09 30, 13:57)
Sveiki  4u.gif ,gal kas zinote ,kur galetumem uzsirasyti i dailes bureli Kaune 7 metu mergaitei,butu gerai,kazkur silainiuose.... blush2.gif

zinau silainiuose netoli turgaus '' laisvas potepis''rasite facebook .
Atsakyti
QUOTE(Symona @ 2013 10 11, 21:39)
... labai rekomenduoju dailės kūrybiškumo akademiją ..., studentės ir dėstytojai dirba su šiuo projektu, kuria įvairius dailės užsiėmimus nuo piešimo iki keramikos ir visokių kitokių darbelių, ... P.S kaina manau super atrodo 50 lt.mėn. pasirūpina visom priemonėmis, ...
Labai laukiame Jūsų kviekvieą antradienį, ketviradienį
vaikų ( 7- 13 m.) grupėje
vaikų ( 4 - 7 m. ) mamyčių / suaugusiųjų su mažyliais grupėje.

Manau, kad du kartai per savaitę su studentais yra brangu.
Užrašiau dukrą į Martinaičio dailės mokyklą.
Lanko jau mėnuo. Kainuoja 65 Lt/mėn.
Priemonėmis neaprūpina, bet molbertai yra, duoda indelius vandeniui ir paletes, jei vaikai neturi. Molį lipdymui taip pat duoda.
Lanko 11 akademinių valandų (keturi kartai/sav.) per savaitę. Mokymo dalykai: piešimas, tapyba, skulptūra, kompozicija ir dailėtyra. Mokosi pusmečiais. Vertinami pažymiais.
Mokytojai yra profesionalūs dailininkai-pedagogai. Kiekvienas dėsto pagal savo specializaciją.
Programos patvirtintos ŠMM.
Namų darbų neužduoda, bet po 4 metų išlaikius egzaminus ir atlikus baigiamąjį darbą galės gauti baigimo pažymėjimą (patvirtintą ŠMM).
Nors dukra papuolė tarp vyresnių, bet sako, kad klasiokai labai draugiški. Mokytojai geranoriški, padedantys.

Ikimokyklinukams 4 akademinės val. per savaitę kainuoja 55 Lt/mėn.
Pradinukams 6 akademinės val. per savaitę kainuoja 55 Lt/mėn.
5-6 kl. mokiniams 9 akademinės val. per savaitę kainuoja 55 Lt/mėn.
Priemonėmis taip pat neaprūpina. Bet soc. remtini vaikai gali būti atleisti nuo mokesčio.

Dabar vyksta papildomas priėmimas.

Visas mokymas rimtesnis ir labiau profesionalus. Ne būrelio lygio. Ir tik 5 ar 15 Lt brangiau, jei neskaičiuosim priemonių, kurias mokinukui vis tiek privalėsite nupirkti.
Priemonėm išleidau apie 20 Lt, naudoja tas pačias abiejose mokyklose. Nežinau ar ilgam užteks.

Ačiū Leonorai už patarimą. 4u.gif Jūs buvote teisi dėl meniškų sielų.
Atsakyti
gal galit parekomenduoti koki dailes bureli keturmetei, Kaune- zaliakalny ar aplink? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvytė Mū @ 2014 09 11, 22:14)
gal galit parekomenduoti koki dailes bureli keturmetei, Kaune- zaliakalny ar aplink?  4u.gif

Dailės studija Spalvinukų akademija. 4u.gif
Tik atsiliepimų jokių kol kas nežinau. Mano vaikai turbūt pabandys ją lankyt.
Atsakyti
QUOTE(BrBk @ 2014 09 18, 12:17)
Dailės studija Spalvinukų akademija. 4u.gif
Tik atsiliepimų jokių kol kas nežinau. Mano vaikai turbūt pabandys ją lankyt.


noreciau suzinoti atsiliepimus ir kainas smile.gif
Atsakyti