Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

mus fotkino I4U - bet sis augantis talentas kiek zinau laisvas tik liepos paskutini savaitgali smile.gif
bet jei norit i paketa ieinacios fantastiksos LOVE Story ir fotosesijos vestuviu metu su "cinkeliu" - butent Robertas Jus nustebins smile.gif
rekomenduoju 300%, dabar visom progom kvieciam tik ji..
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2011 03 09, 21:48)
mus fotkino I4U - bet sis augantis talentas kiek zinau laisvas tik liepos paskutini savaitgali smile.gif
bet jei norit i paketa ieinacios fantastiksos LOVE Story ir fotosesijos vestuviu metu su "cinkeliu" - butent Robertas Jus nustebins smile.gif
rekomenduoju 300%, dabar visom progom kvieciam tik ji..


Laba,
Maciau regis Jusu Love Story, niu zinokit ispudinga!!!man labai patiko!tikiuosi ir mums panasi pavyks, nes irgi uzsisakeme Roberto paslaugas smile.gif
p.s. labai grazios Jusu foto ir grazi poryte esate 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella7 @ 2011 03 10, 09:56)
Laba,
Maciau regis Jusu Love Story, niu zinokit ispudinga!!!man labai patiko!tikiuosi ir mums panasi pavyks, nes irgi uzsisakeme Roberto paslaugas smile.gif
p.s. labai grazios Jusu foto ir grazi poryte esate 4u.gif


oba - kaip nustebinot smile.gif
tada ir vestuves matyt turejot - nes ten pat sudeta. Robertu nepasigailesit, turesit ypatinag demesi, kurybinga zmogu, tobulas fotkes, superine atmosfera ir t.t. O kur raset man AZ apie Deimanta - tai cia per Roberto rekomendacijas mes ji emem./ Kada jusu vestuves? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2011 03 10, 10:53)
oba - kaip nustebinot smile.gif
tada ir vestuves matyt turejot - nes ten pat sudeta. Robertu nepasigailesit, turesit ypatinag demesi, kurybinga zmogu, tobulas fotkes, superine atmosfera ir t.t. O kur raset man AZ apie Deimanta - tai cia per Roberto rekomendacijas mes ji emem./ Kada jusu vestuves? smile.gif


Jep maciau ir vestuviu thumbup.gif
Su ideja fotosesija thumbup.gif Tas ir uzkabino mane, ir ta love story ypac!!!O idejas ir vieta Jus galvojot, ar jis , ar kartu?kazkaip noris irgi kazko idomaus, bet nesugalvojam kolkas unsure.gif
Deimanta minejo mums Robertas irgi, bet galvojam dar..
Musu svente 2011 06 25.
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif
renkuosi,renkuosi fotografa,bet niekaip..... schmoll.gif o juo labiau,kad reikia ir i kainyte atsizvelgti,deja,bet jauciu,jog negalesiu issirinkti lb patikusi....
taigi laukiu jusu nuomoniu apie siu fotografu darbus,gal kazkas buvote susidure su jais ax.gif http://fotoportretas.lt labai lauksiu jusu pasisakymu
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2011 03 12, 14:33)
labas mergaites 4u.gif
...taigi laukiu jusu nuomoniu apie siu fotografu darbus,gal kazkas buvote susidure su jais ax.gif http://fotoportretas.lt labai lauksiu jusu pasisakymu


Baisu blink.gif geriau tada paprašyt koki svečio, kad su muiline pafotkintų... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2011 03 13, 17:18)
Baisu  blink.gif  geriau tada paprašyt koki svečio, kad su muiline pafotkintų...  biggrin.gif

aciu uz jusu nuomone 4u.gif butu lb malonu,jei pasiulytumete tuos,kad nebutu taip baisu.... bigsmile.gif aciu
Atsakyti
Sveikos, norėčiau sulaukti atsiliepimų apie fotografę Kristiną www.fotokristina.lt
Kaip ji dirba, ir svarbiausia ar tenkina galutinis variantas? Beje gal kas turite visas vestuvių nuotraukas ir galėtumėte jas parodyti ir mums, kad padėtumėte galutinai apsispresti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mingema @ 2011 03 15, 12:43)
Sveikos, norėčiau sulaukti atsiliepimų apie fotografę Kristiną www.fotokristina.lt
Kaip ji dirba, ir svarbiausia ar tenkina galutinis variantas? Beje gal kas turite visas vestuvių nuotraukas ir galėtumėte jas parodyti ir mums, kad padėtumėte galutinai apsispresti  4u.gif  blush2.gif

sveika, manau drasiai gali kreiptis i pacia fotografe ir ji pati parodys savo darbus ir atfotografuotas vestuves. juk toks susitikimas niekuo neipareigoja, jus tik ieskote, kaip kad ruba matuojates, kol rasit, kas jums tiks ir patiks. tuo paciu ir paziuresit ar sutampa poziuriai i tai, ka jus norit matyti fotografijose ir ka galvoja ji, ar patinka pats zmogus, ar sutampa poziuriai. pati asmeniskai ja pazistu ir yra teke pas ja neseniai fotografuotis, zinau, kad ji dirba puikiai, atsakingai ir tvarkingai, daug demesio ir laiko skirdama kokybei. ji turi puikia fotoknyga su jos darbais, kad pamatytumet, kaip foto atrodo atspausdintos fotoknygoje ar ant popieriaus. o ir charakteriai musu sutapo puikiai, todel vasara ir vel galvoju apie pasistaipyma pries objektyva pas ja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 15 kovo 2011 - 14:22
QUOTE(Sansara @ 2011 03 15, 15:21)
sveika, manau drasiai gali kreiptis i pacia fotografe ir ji pati parodys savo darbus ir atfotografuotas vestuves. juk toks susitikimas niekuo neipareigoja, jus tik ieskote, kaip kad ruba matuojates, kol rasit, kas jums tiks ir patiks. tuo paciu ir paziuresit ar sutampa poziuriai i tai, ka jus norit matyti fotografijose ir ka galvoja ji, ar patinka pats zmogus, ar sutampa poziuriai. pati asmeniskai ja pazistu ir yra teke pas ja neseniai fotografuotis, zinau, kad ji dirba puikiai, atsakingai ir tvarkingai, daug demesio ir laiko skirdama kokybei. ji turi puikia fotoknyga su jos darbais, kad pamatytumet, kaip foto atrodo atspausdintos fotoknygoje ar ant popieriaus. o ir charakteriai musu sutapo puikiai, todel vasara ir vel galvoju apie pasistaipyma pries objektyva pas ja smile.gif



Ačiū už patarimus smile.gif mes planuojame su ja susitikti, bet neramu kad gali parodyti tik pačias gražiausias savo nuotraukas (kaip visi darytų). Jau teko taip nusivilti. Vieni fotografai parode nuotraukas, jau buvau pasiruošusi važiuoti sutarties pasirašyti, bet kaip tyčia viena forumietė išsakė savo nepasitenkinimą jais ir įdėjo nuorodą į savo vestuvių nuotraukas, kurias pamačius man iškart nekylo minčių jų užsisakinėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mingema @ 2011 03 15, 16:24)
Ačiū už patarimus smile.gif mes planuojame su ja susitikti, bet neramu kad gali parodyti tik pačias gražiausias savo nuotraukas (kaip visi darytų). Jau teko taip nusivilti. Vieni fotografai parode nuotraukas, jau buvau pasiruošusi važiuoti sutarties pasirašyti, bet kaip tyčia viena forumietė išsakė savo nepasitenkinimą jais ir įdėjo nuorodą į savo vestuvių nuotraukas, kurias pamačius man iškart nekylo minčių jų užsisakinėti smile.gif

tai galit susitarti kad parodytu visas vestuves kazkurias. pagal kieki gi matysis ar atrinktos top kokios 30, ar visas srautas 200-300 foto, galit pasiziuret ir keliu vestuviu foto. juk fotografas irgi suinteresuotas, kad pas ji uzsisakinetu, manau maloniai sutiktu parodyt ka tik jus panoresit pamatyt. fotoknyga reprezentuojanti fotografa, aisku, kad bus is paciu graziausiu smile.gif as irgi daryciau tik is paciu paciausiu biggrin.gif bet cia daugiau kaip pavyzdys, kaip tos fotoknygos atrodo, jei noresite tokios su savo vestuviu foto.
del fotografiju - mano giliu isitikinimu, nes paciai tenka labai labai retai, bet pafotografuoti renginius, tai svarbiausia, kad charakteriai sutaptu su fotografu.... nes tada ir jus, ir jis/ji matys foto panasiai. tam fotografas ir nori parodyti savo foto kitiems, ar tai tinka ir patinka. jei nepatinka, tai bus sunku ir fotografui, ir jums.
Atsakyti
Ačiū, Sansara, nuraminote mane, dabar daug tvirčiau jaučiuosi ir tikiuosi kad nenusivilsim pasirinkimu ax.gif
Atsakyti