Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterinė tomografija

Noriu paklaust dėl kontrasto gėrimo prieš KT. Koks šio skysčio poveikis? Kaip jis pasišalina iš organizmo? Darys mano uošviui KT tyrimą, tai įdomu sužinot, nes pagyvenęs stipriai žmogus.
Atsakyti
man Dainavos poliklinikoje KT darė juosmeninės dakies,nieko nekainavo pats tyrimas,mokėjau tik 15 lt už nuotrauką.Jokios eilės laukti nereikėjo. irnesakyk.gif
Atsakyti
Labas aš gavau siuntimą į Joniškį, kad galvą kompiuterinė padarytų nuotraukas, tai reikėjo už 40 Lt už kompiuterį ir 10 Lt už nuotraukas. Bet nei skaudėjo, nei svaigo. Tik kai paklausiau ar yra kokių pokyčių, tai pasakė kad galvoj yra tris dėmės, bet ne pavojingos, sako viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Gal galite kas pakomentuoti kaip daroma KT? blush2.gif AR TEN VISKAS GREITAI?
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2011 08 05, 09:17)
Gal galite kas pakomentuoti kaip daroma KT?  blush2.gif AR TEN VISKAS GREITAI?

labai greitai, kai tik sulauki savo eilės į kabinetą, nes be planinių yra ir ekstriniai - su traumomis, su insultais...

Tuomet 5 min. ramiai, nejudant reikia pagulėti, ir viskas. Nors yra ir tokių aparatų, kuriuose ir 20, ir 45 min išlaiko, ir draudžiama judėti.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2011 03 17, 11:59)
Noriu paklaust dėl kontrasto gėrimo prieš KT. Koks šio skysčio poveikis? Kaip jis pasišalina iš organizmo?


Mane irgi domina sis klausimas, papasakokit kas daretes 4u.gif
Atsakyti
Šiandien važiuosiu darytis galvos KT į Dainavos polikliniką (Kaune).
Paskaičiusi pasisakymus, kad ir su siuntimu reikia mokėti - pasiskambinau ten pasiklausti.
Tai yra skirtumas kas siunčia - ar vidaus daktaras, ar neurologas. Jei neurologas siunčia - tai tyrimas nekainuoja, bet jei norėsite su atsakymu pasiimti ir nuotraukas - tai nuotraukos 14 lt.
Taip ir nepaklausiau kokia kaina su vidaus daktaro siuntimu...
Atsakyti
QUOTE(kamejukas @ 2011 10 13, 10:27)
Šiandien važiuosiu darytis galvos KT į Dainavos polikliniką (Kaune).
Paskaičiusi pasisakymus, kad ir su siuntimu reikia mokėti - pasiskambinau ten pasiklausti.
Tai yra skirtumas kas siunčia - ar vidaus daktaras, ar neurologas. Jei neurologas siunčia - tai tyrimas nekainuoja, bet jei norėsite su atsakymu pasiimti ir nuotraukas - tai nuotraukos 14 lt.
Taip ir nepaklausiau kokia kaina su vidaus daktaro siuntimu...

oho, kokie nuansai, žinosiu ir aš dabar, nes reikės eiti darytis kaklo srities foto, nes daktarai nieko man taip ir neranda - esu "sveika" kaip ridikas doh.gif . Aš darausi KLP, įdomu, kokios čia taisyklės biggrin.gif
Atsakyti
Tyrimo metu tik akys pradėjo lakstyti į visas puses, nors buvau užsimerkusi. Nežinau ar nuo nerimo, ar nuo to pačio tyrimo tai vyko, bet praėjo. Reikėjo ramiai pagulėti 5 minutes.
Po tyrimo iškarto stojausi ant kojų ir keliavau namo.
Man šis tyrimas buvo skirtas dėl stiprių galvos skausmų - tai po tyrimo kažkurį laiką paskaudėjo galvą. Bet neilgai ir ne taip smarkiai kaip užeina įprastai...
Atsakyti
QUOTE(kamejukas @ 2011 10 14, 17:02)
Tyrimo metu tik akys pradėjo lakstyti į visas puses, nors buvau užsimerkusi. Nežinau ar nuo nerimo, ar nuo to pačio tyrimo tai vyko, bet praėjo. Reikėjo ramiai pagulėti 5 minutes.
Po tyrimo iškarto stojausi ant kojų ir keliavau namo.
Man šis tyrimas buvo skirtas dėl stiprių galvos skausmų - tai po tyrimo kažkurį laiką paskaudėjo galvą. Bet neilgai ir ne taip smarkiai kaip užeina įprastai...

ir man dėl to pačio, tik pas mane iki šiol niekas nieko neranda, o skausmai nenyksta. Tikiuosi, kad jums ras ir priežasties pašalinimas, gydymas, panaikins skausmus 4u.gif
Atsakyti
KT kainos Vilniuje ir Klaipedoje, bei kas t.y kompiuterine tomografija
eiliu ilgu Vilniuje nera, registravomes treciadieni, vieta gavom sestadieniui lazdynu ligoninej
vienas gyd. sake, kad uztenka CD tik nupirkti su visa info, ir ner prasmes moketi pinigu uz foto
Atsakyti
man ant dienu dare tomografija gal kas zinot kiek turi laiko praeit kad pradet vaikeli? nestuke.gif aciu

Atsakyti