Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti (89 tema)

Norintys dar geriau fotografuoti ir bendrauti su bendraminčiais renkasi čia 4u.gif
Prašom skaityti ir prisidėti: BLOG'AS

ANKSTESNĖS TEMOS APIE FOTOGRAFIJĄ
1 tema 2 tema 3 tema 4 tema 5 tema 6 tema 7 tema 8 tema 9 tema 10 tema 11 tema 12 tema 13 tema 14 tema 15 tema 16 tema 17 tema 18 tema 19 tema 20 tema 21 tema 22 tema 23 tema 24 tema 25 tema 26 tema 27 tema 28 tema 29 tema 30 tema 31 tema 32 tema 33 tema 34 tema 35 tema 36 tema 37 tema 38 tema 39 tema 40 tema 41 tema 42 tema 43 tema 44 tema 45 tema 46 tema 47 tema 48 tema 49 tema 50 tema 51 tema 52tema 53 tema 54 tema55 tema56 tema 57 tema 58 tema 59 tema 60 tema 61 tema 62 tema 63 tema 64 tema 65 tema 66 tema 67 tema 68 tema 69 tema 70 tema 71 tema 72 tema 73 tema 74 tema 75 tema 76 tema 77 tema 78 tema 79 tema 80 tema 81 tema 82 tema 83 tema 84 tema 85 tema 86 tema 87 tema 88 tema

Visi pažengę fotografijoje laukiami išskėstomis rankomis.

Skyrelyje laukiami visi, kurie jau turi supratimą apie diafragmą, išlaikymą, ISO ir kitus pagrindinius terminus, naudojamus fotografijoje. Laukiama ir eksperimentinė Jūsų fotografija.

Siūlome peržvelgti senas temas, aktyviai dalyvauti pokalbiuose, rodyti savo darbelius, nebijoti komentuoti kitų nuotraukas ir panašiais būdais užsitarnauti pasitikėjimą mirksiukas.gif

Apie nuotraukas: prieš dedant nuotrauką pravartu būtų pagalvoti, ką ja nori parodyti ar kokį patarimą gauti. Nepageidaujamos kategorijos ,,tiesiog gražu'' nuotraukos, tam yra kita fotografijų tema. To išvengti padės Blog'o ir ankstesnių temų studijavimas.

Apie kritiką - perskaityti privaloma mirksiukas.gif
Mes išsakom tik savo nuomonę. Jei nuotrauka įdomi, verta nors menkiausio dėmesio, bet trūksta menko pakadravimo, sulauksite tokios ar panašios kritikos: nukirpčiau tą pusę arba pvz. pašviesinčiau, padidinčiau konstrastą, pastumdyčiau levelius (techninė pusė, kurią mes čia ir bandom kuo labiau įvaldyt ir turėti omenyje kitą karta fotografuojant). O jei nuotrauka yra tiesiog nuotrauka, kuriai joks techninis pataisymas nepadės nei apkarpius, nei pakontrastinus (pvz., siužetas nuobodus nepasikeis), tą irgi, deja, išgirsite. bigsmile.gif
Kaip padaryti, kad nuotrauka būtų įdomi - asmeninės išmonės, noro išmokti ir pajautimo dalykas... Niekas Jums nepasakys "pasilenk, palįsk po medžiu, apsisuk apie savo ašį, o dabar spausk". Juk geri kūriniai atsiranda, kai sugalvoji, kaip fotografuojamus objektus parodyt kitaip, įdomiai, kad visi pasakytų "tu matai kaip galima, nepagalvojau". Mes galime padėti vieni kitiems ir pasiūlyti, ką daryt techniškai kitaip, bet ką daryt siužetiškai kitaip - tai turi pajusti pats fotografuojantysis.

Sėkmės kūryboje 4u.gif
Atsakyti
Širdingai dėkoju už temukę ir lenkiuosi Say 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 02 kovo 2011 - 22:20
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 02, 22:19)
Širdingai dėkoju už temukę  ir lenkiuosi Say 4u.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif notworthy.gif  notworthy.gif



kas čia dabar per lankstymaisi laugh.gif


Armana, o tu parduodi savo lyčną adaptorių? aš turbūt norėč jo ax.gif
Atsakyti
Ir as sirdingai dekoju uz tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Sea_ gausi lupt nuo temos atidarytojos, kad šitaip nemandagiai atsikraustai į naują temukę mad.gif

O aš didžiai lenkiuosi ir dėkoju už gražią temukę ir registruojuos wub.gif wub.gif

Nepasveikinau vakar Bitės su gimtadieniu. Tai pavėluotai labai nuoširdžiai sveikinu su gimimo diena - naujų įkvėpimų, skanių akimirkų, vertų įamžinimo ir viso ko geriausio tau! 4u.gif

Sea - nugi dailus berniukėlis biggrin.gif Patiko iš vėliau parodytų antra ir trečia. Pirmoje mane erzina antras planas, norisi jo šiek tiek didesniam blure arba vaikinuko tiesiog kitoje vietoje, nes tie stulpai už jo kažkaip dėmesiu konkuruoja su jaunikaičiu. Dar norėčiau didesnio kontrasto šiek tiek, ta prasme kiek aštresnio j/b.

Melodi - nuostabi mergaitė, bet aš kai mėgėja "grynų" kadrų, man tekstūra nepatinka. Jei fono gražaus neparinkai - fotografuok iš naujo biggrin.gif taigi modelis pašonėj biggrin.gif

C-girl - kaip visada wub.gif

O čia mano dar vienas tortas bis.gif dar aišku toli iki tobulumo... Kažkaip šį kartą ta masė man per trapi gavosi, tai nelygiai su raukšlėm apsidengė unsure.gif nieko išsiprofinsiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 03 kovo 2011 - 08:41
QUOTE(Peperoni @ 2011 03 02, 22:19)
Širdingai dėkoju už temukę  ir lenkiuosi Say


cool.gif

QUOTE(Sea_ @ 2011 03 02, 23:04)
kas čia dabar per lankstymaisi laugh.gif


ne nu .... umn.gif

QUOTE(Ievukis @ 2011 03 02, 23:58)
Ir as sirdingai dekoju uz tema mirksiukas.gif


egypt.gif nail.gif

QUOTE(Pupeliukas @ 2011 03 03, 08:40)
Sea_ gausi lupt nuo temos atidarytojos, kad šitaip nemandagiai atsikraustai į naują temukę mad.gif


smartass.gif



p.s. xixixi
Atsakyti
Visu pirma uz tema zemai lenkiu galva notworthy.gif
Bite su praejusiu 4u.gif 4u.gif
QUOTE(rarity @ 2011 03 02, 20:31)
Aš turiu su AF patvirtinimu. Parodo, ar gerai sufokusuota. Gan patogu  4u.gif  Fainuolė tavo Vaiva  wub.gif


O kaip tai isrodo, lempecka kokia mirksi ar kaip? blush2.gif

QUOTE(Armana @ 2011 03 02, 22:18)
Aš irgi jungiuosi prie svekintojų būrio  drinks_cheers.gif Su tortadieniu, Bite smile.gif

Jei kam reikia Helioso su adapteriu kaip tik turiu ličną, tinka Canonui   biggrin.gif


Na, jei Sea pirma nenugriebs, as priglausciau blush2.gif

Sea, antra ir trecia liuks, o pirmoj mane irgi tie stulpai blasko, dar gal ir svyra man jie g.gif

Pupeliuk, tortas niam, as va nukrausiu savo fotkes greit parodysiu kokius as tortus moku gamint biggrin.gif Del tos teksturos musiau sutinku, bet ai, kartais man visai kablys nugaroj su PS pazaist smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2011 03 03, 10:04)

O kaip tai isrodo, lempecka kokia mirksi ar kaip? blush2.gif



Jei gerai sufokusuoji, tai paspaudus iki pusės, sumirksi kvadračiukas (kaip su normaliu autofokusu), o jei negerai, tai nemirksi mirksiukas.gif
Atsakyti
labai atsiprašau 4u.gif



Puppeliuk, fainas tortas!
Atsakyti
Say, saunuole notworthy.gif notworthy.gif
QUOTE(Sea_ @ 2011 03 02, 20:25)
kad temą užbaigt greičiau.. smile.gif 

patiko man tavo si fotosesija thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Armana @ 2011 03 02, 22:18)
Jei kam reikia Helioso su adapteriu kaip tik turiu ličną, tinka Canonui   biggrin.gif

o nikon'ui buna ir adapteriai tam heliosui? ax.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 03 03, 10:55)
o nikon'ui buna ir adapteriai tam heliosui? ax.gif  ax.gif


Būna, bet su Nikonu yra kažkokių problemų. Su vienais nefokusuoja į begalybę, kiti yra kažkokie su papildomais lęšiais, su taip lyg fokusuoja. Nesu įsigilinusi, bet kažkas ten ne taip. Citra ar Abi yra pirkusios, jų klustelk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2011 02 28, 08:46)
Mano savaites foto....nu kas daugiau... 2.gif
user posted image

c-girl labai patinka tavo vaiku nuotraukos.

Sea, sumirkei savo modeliuko kojytes - taip smagiai po balas taskos smile.gif
Labai antroji patinka smile.gif
QUOTE(Sea_ @ 2011 03 02, 22:25)


Papildyta:
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 03 03, 10:40)
O čia mano dar vienas tortas

user posted image

blink.gif Cia pati tokius menus kepi? Saunumelis!
Atsakyti