Įkraunama...
Įkraunama...

Riebi/ mišri veido oda

Sveiki,
Galiu pasiulyti tikrai gera iseiti esant riebiai veido odai - mezoterapija. Tai vienareiksmiskai vienintelis ir geriausias budas padejes man subalansuoti veido oda. Naudojo kazkoki kokteili su vit C ir dar krema is ten nusipirkau kazkoki, bent jau man nematyta. po 3proceduru oda susitvarke, labai dziuagiuosi ir jums siulau ismeginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nattnatt @ 2014 06 03, 22:51)
gal ir nedarau iki galo. na man t zona lb riebi o sonai kartais net lupasi, nes sausi lb. kadangi dar turiu daug issipletusiu poru, ir poodiniu spuogu is ryto tepu arbatos alieju, o vakare differin krema. manau spuogu situacija tikrai pagerejo, bet vis tiek pat riebaluota oda.

Na, ir kuom odą drėkinat? Be maitinimo ir sausinimo daugiau nieko nedarot
Atsakyti
Jeigu man beria nuo maisto, tai bers taip visą gyvenimą?
Atsakyti
QUOTE(Bledsoe @ 2014 06 07, 15:31)
Jeigu man beria nuo maisto, tai bers taip visą gyvenimą?

o tai zinot butent, nuo kurio? unsure.gif gal vertetu to atsisakyt? 4u.gif
Atsakyti
Varškė, vištiena. Dėl to esu tikras. Dar visokie šokoladai, sūriai ir kt. Buvo dvi dienos, kai tikrai daug vištienos valgiau ir po to ant smakro pribėrė.
Atsakyti
QUOTE(Bledsoe @ 2014 06 07, 15:42)
Varškė, vištiena. Dėl to esu tikras. Dar visokie šokoladai, sūriai ir kt. Buvo dvi dienos, kai tikrai daug vištienos valgiau ir po to ant smakro pribėrė.


tai atsisakyt tu produktu - niekaip neiseitu? bent jau eksperimento delei... nes jei zinot, kad nuo to beria, ir toliau vartosit, bijau, skrandis (ar cia gal labiau zarnynas, ar visas kompleksas g.gif ) ir toliau streikuos..
Atsakyti
QUOTE(Bledsoe @ 2014 06 07, 15:42)
Varškė, vištiena. Dėl to esu tikras. Dar visokie šokoladai, sūriai ir kt. Buvo dvi dienos, kai tikrai daug vištienos valgiau ir po to ant smakro pribėrė.

tai reikia valgyt visko po truputi,o ne vieno produkto daug,jei kalbam apie visaverte mityba, gal tada ir nebers ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 04, 21:53)
Na, ir kuom odą drėkinat? Be maitinimo ir sausinimo daugiau nieko nedarot


Dar ir valymas labai svarbu... kad oda butu svari ir reguliuotu riebalu issiskyrima (mazintu, buna, klur poras mazina). Pvz., vaistinese yra tokia prausimosi zele be muilo (nesausina) Avene Clean (ar kazkaip panasiai), arba valiklis dar thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas esate bandę SALCURA kosmetiką probleminei odai?
Atsakyti
Merginos, paskaitykit si straipsniuką, gal pravers. Riebią odą svarbu tinkamai prižiūrėti nuo A iki Ž.

http://www.marmozel....iebia-veido-oda
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2014 09 18, 09:37)
Merginos, paskaitykit si straipsniuką, gal pravers. Riebią odą svarbu tinkamai prižiūrėti nuo A iki Ž.

http://www.marmozel....iebia-veido-oda

kiek esu bandzius naudoti visokius kremus,molius,kaukes ir t.t. ir pan.niekas taip gerai neveike kaip geriamas cinko papildas,geriu 25 mg viena kapsule,nera nei vieno spuogo,o su jais kankinausi ilgai ir isbandziusi kruva priemoniu.
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2014 09 19, 11:43)
kiek esu bandzius naudoti visokius kremus,molius,kaukes ir t.t. ir pan.niekas taip gerai neveike kaip geriamas cinko papildas,geriu 25 mg viena kapsule,nera nei vieno spuogo,o su jais kankinausi ilgai ir isbandziusi kruva priemoniu.


4u.gif

sveiki, o koks to geriamo cinko papildo pavadinimas blush2.gif

4u.gif
Atsakyti