Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir visokie naminiai gyvūnai

Mes su vyru įsigijom katę, na tokią - laukinukę, neveislinę... kol gyvenom trise - jai buvo parindinis dėmesys. Užaugo - tokia ir liko laukinukė smile.gif ir kandžiojosi, ir draskėsi ir lipo kur reikia kur nereikia... o jeigu žaidžia, tai ir per galvas lipa.. žodžiu namų šeimininkė.. na, tiesa, čia dar ir mūsų neauklėjimas prisidėjo...
Kai sužinojau, kad laukiuosi, pirmas nerimas - kaip elgsis katė? Žinoma visos babūtės, ir tetos "patarinėjo"užmigdyt, išmest į mišką blink.gif ir t.t.
Parsivežėm savo stebuklą namo, pirmas dalykas ką padariau, tai leidau apuostinėt, susipažint.. Na, dabar, po pusės metų, galiu pasakyt, kad katė elgiasilabai šauniai smile.gif Tiesa, jei turiu laisvą minutę visada ją paglostau, kartais ir miega abi ant manęs lotuliukas.gif vaikas ant rankų, katė ant kelių lotuliukas.gif Na, paskutinį kartą bariausi, kai dukra maskatuoja kojom, tai būtinai reikia pažaist su tapuko bumbulu smile.gif
Žodžiu, nepamirškit kad visiems šeimos nariams reikalingas dėmesys, tuomet nebus ir pykčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuliuks: 04 sausio 2011 - 15:31
QUOTE(xmigliux @ 2010 11 16, 15:06)
vat kad butu mano suo tai tikrai isaukleciau, ir tikrai kitos veisles pirkciau ir tikrai pasidomeciau veisles ipatumais, laikymo salygom. bet kai ne nuo manes priklauso, juolab kad net neleidzia suniui taikyt tam tikras taisykles yra labai sunku, myliu sunis bet jiems reikia tinkamu salygu. o del ko vaika mokint ?


vaiką mokint, kad šuo gyvas sutvėrimas ir elgtis si juo bele kaip negalima. Šuo irgi turi savo "daiktus": vandens dubenį, ėdalo dubenį, savo žaislus, savo vietą, net gi savo laiką su šeimininkais. Jei šunį mokinate nelįst prie vaiko žaislų, į vaiko teritoriją ir pan, tai ir vaiaks turi žinoti, kad negalima kada užsgeidus prie šuns lįsti, viską imti ir pan. Na, juk suprantate apie ką kalbu. Pvz mūsų šunys turi šventą vietą - po laiptais. jei ten šuo, prie jo lįsti negalima. Šuo ilsisi, nori pabūti vienas ir t.t. Viskas. taškas. Žaisti su šuns žaislais galima tik kartu su šuniu, iš šuns jų atimti negalima. Šuns dubenėliai ir maistas juose neliečiami. Šuo neerzinamas, neskriaudžiamas, nemušamas, netąsomas. Ir prie svetimų šunų išvis nelendama.
Atsakyti
Esu prieš visokius gyvūnus (apart žuvytes), gyvenančius butuose, namuose. Šuo - būdoj, katė - lauke pelių gaudyt. Toks mano požiūris ir tokia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Auginame katę ir šunį, bet ne dėl vaikų, o dėl savęs smile.gif Visiems namuose vietos užtenka, svarbiausia, kad gyvūnai žinotų savo vietą šeimoje ir nebandytų jaustis viršesni už vaikus. O tai priklauso nuo tėvų, tad protingi ir atsakingi žmonės, auginantys vaikus, gali laikyti ir visą zoosodą, nieko blogo nenutiks wink.gif
Atsakyti
Aisku uz, jau ne karta yrodyta buvo kad vaikas augdamas su gyvunu uzaugs atsakingesnis, svelnesnis, protingesnis ir t.t. smile.gif
Atsakyti
As uz naminius gyvunus.Turim du suniukus ir vezliuka, jei butu vaiku valia, tai dar turetume nemazai visokiu gyviu biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir už gyvūnus thumbup.gif Nors kol kas neturime, bet tikiuosi wink.gif
Atsakyti
As kaciu nemyliu visai, ir man nuo ju alergija tai nelabai ir buvo proga pamilt blush2.gif bet seip noreciau ax.gif turim suny bokseri wub.gif ir seske turejom bet, kaip jau gimdyt turejau pabego per fortke islindo verysad.gif sunus su suniu uzaugo labai vienas kita saugo myli, o del dukrytes kuriai dar tik keli men, tai truputi pergyvenau kad kokiu ligu is lauko neparnestu, bet kolkas labai visi laimingai gyvenam thumbup.gif
Atsakyti
Mes suniuka isigijom dar pries gimstant mazylei. Suniukas i vaikiuka reagavo gerai, o dabar maziuke taip pamilo suniuka, visur kviecia kartu, buna kad tik atsikelus rodo man kad pakviesciau thumbup.gif
Atsakyti
nieko pries gyvunus neturiu,bet namuose nenoriu ju laikyti. blush2.gif
Atsakyti
As uz gyvunus namuose , o visokios problemos atsiranda nuo suaugusiu neisprusimo.
Atsakyti
Aš irgi už gyvunus namuose 4u.gif

Auginame prancuzų buldogą, jau 5 metai kartu su mumis. Rudenį gimė mergytė. Žinoma, iš pradžiu šuniui buvo stresas, kad jau nebe jam vienam dėmesys, bet gretai apsiprato. Tai dabar lelytė jo draugė, guli visada šalia lovytės arba vėžimuko, tik pradeda verkti iškart atbėga ir žiūri priekaištingu žvilgsniu, atseit, ką negirdi, eik greičiau lotuliukas.gif

Aš ir pati nuo pat mažens augau su šunim. Manau, kad tikrai augdamas kartu su gyvūnais vaikiukas išmoksta atsakingumo, pakantumo ir pan. 4u.gif
Atsakyti