Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir visokie naminiai gyvūnai

Vaikui gyvunas yra butinas. Taip ugdomas atsakomybes ir rupinimos jausmas. Manoji visus gyvunus paseria, aisku, kai primeni (is 3 gyvunu jos tik 1 - juros kiaulyte, kiti du - vezlys ir suo dar mano mergautiniai ax.gif ).
O svarbiausia, kad zino, kad negalima niurkyti, musti ir kitaip skriausti. As net muses neleidziu musti.
Atsakyti
vaikam reik gyvuliuko/draugo
tad turi ir atsakomybes jausma ir zino,kad negaima skriaust ir kankint.....
as uz 4u.gif
Atsakyti
Mes turim katę. Katė daug vyresnė už vaiką ir matyt protingesnė biggrin.gif Kai vaikas nori žaist su kate, dažnai katę nori paversti savo žaisliuku. Protingas gyvūnėlis tiesiog pabėga nuo jos ir pasislepia, o nei draskosi, nei braižosi. Dabar jau ir vaikas išmoksta gražiai elgtis su kate ir žino, ką galima daryti su gyvūnėliais, o ko negalima, nes jiems irgi skauda.
Atsakyti
aš asmeniškai tik už gyvūnus smile.gif turim šunį, katiną ir akvariumą. Dukrai dar tik 1,2 metukų, bet jau moka gražiai paglostyti abu žvėris meiliai meiliai sakydama 'geeee" (t.y. Geras smile.gif), glaustosi apsikabinus katiną, su abiem žvėriukais maistu dalinasi, kai nesužiūriu biggrin.gif aišku, pasitaiko dar, kad ir skaudžiai peša ar per nosį užvažiuoja, bet čia jau mūsų su vyru darbas saugoti vienus nuo kitų.. O prie akvariumo bent kelis kartus per dieną prilimpa mažiausiai 5 min pažiopsot į žuvinus smile.gif žodžiu, smaguma, mes labai džiaugiamės, kad dukra su gyvūnėliais auga smile.gif
Atsakyti
Tik už 4u.gif
Atsakyti
Kai buvau vaikas mano tevai neleido nieko auginti uztad dabar turiu ir katina,ir suni,ir dideli akvariuma,o vidurinelis uzsiprase gintadieniui ir papugeliu.Ir tikrai jas gaus,nes labai graziai ir noriai draugauja su musu augintiniais. smile.gif
Atsakyti
jei galimybes leidzia tai tik uz thumbup.gif
Atsakyti
Tik uz gyvuneli namuose,didysis labai nori suniuko,bet laukiam kol mazius siek tiek pauges,nes dabar dar labai tampo doh.gif
Atsakyti
Vargšas mūsų šuva. Vaikai sugalvojo pažaisti - vienas laiko už uodegos, kitas kutena, o šuo kenčia ir bando pasprukti (buvo šuniuko pirmas mėnuo mūsų namuose). Šunelis iš prieglaudos, kokių 4-5 metų. Mokosi bendrauti su gyvūnu, neskaudinti jo būti atsakingais. Labai džiaugiuosi, kad turim ciucių.
Atsakyti
As taip pat uz gyvunus. Pati visa laika augau su sunimis, na turejome papuga ir zuvyciu. Siuo momentu esu nestuke.gif ir namie turime mopsyte.....na ji tai geras suo, nepiktybine, jau ne karta teko jai susipazinti su vaikais, ir pati turejo ciuciku....tai speju kokie namie cirkai bus, kai maziukas bus didesnis ir gales gainioti suni po nama......
Atsakyti
O aš norėčiau pakalbėti apie tokią situaciją, kad vaikas neprašo naminio gyvūno. Tik gal porą kartų buvo užsiminus, kad nori šuniuko ar kačiuko. Laikėm šinšilas (nugaišo-kaip žinia neilgai jos gyvena), tai palaidojo ir užmiršo. Neprisimena niekada.
O gal čia nieko keisto?
Atsakyti
Jaučiu niekas su tokia situacija dar nesusidūrė :-)
Atsakyti