Įkraunama...
Įkraunama...

Daržininkavimas ,sodininkavimas kitaip :)

QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 08 26, 09:30)
Neauginčiau pomidorų ir bulvių toje vietoje, dėl visa ko, bet manau, kad per žiemą, jei pakankamai šalta kai kurie ligos sukėlėjai žūsta g.gif Jug suserga augalas, ne žemė g.gif  Gal dabar kokios garstyčios pasėtos tikrai nepakenktų g.gif


Vat aš irgi galvoju apie garstyčias kaip tinkamiausias g.gif
Papildyta:
QUOTE(argus @ 2011 08 26, 09:19)
Pas manęs šiltnamyje tas pats - pomidorų maras. Auginsiu kaip auginusi, nes kito pasirinkimo neturiu. Tačiau šiais metais užsėsiu garstyčių sėklomis, o kitais metais profilaktiškai nupurkšiu su rūgpieniu ir jodu kas 3 savaites.


O koks tikslus receptas? smile.gif
Atsakyti
tikslaus recepto neturiu, kiek prisimenu: 1 l rūgpienio, 9 l vandens ir apie 20 lašų jodo. Padeda ir be jodo.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2011 08 26, 09:50)
tikslaus recepto neturiu, kiek prisimenu: 1 l rūgpienio, 9 l vandens ir apie 20 lašų jodo. Padeda ir be jodo.


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labuka ūkininkės,

Nuo pomidorų maro anyta šiemet purškė dilgėlių raugu skiestu, tuo pačiu kaip ir laistė, pasiteisino, pomidorų dar ir dabar pilna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 08 26, 09:16)

Tai dabar dirva kaip suprantu apkrėsta ir ten kitais metais geriau nieko neauginti???

Dabar sėčiau serenčius-jie išgydo žemę nuo visų ligų.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 27, 15:15)
Dabar sėčiau serenčius-jie išgydo žemę nuo visų ligų.

Mano pomidorai nusibaige,kad galečiau seti serenčius,teks mulča žoles nuimti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 27, 15:15)
Dabar sėčiau serenčius-jie išgydo žemę nuo visų ligų.


.....kada -dabar?....rudeniop seti serencius?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
O su tais pasėtais serenčiais taip pat pasielgti paskui kaip ir su garstyčiomis?
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2011 08 27, 18:52)

.....kada -dabar?....rudeniop seti serencius?


o kodėl NE? g.gif Suspės sudygti. Juk ne dėl žiedų sėsiu. O ir sėklų turiu prisirinkusi. dar medetkas sėju arba pačios prisisėja.
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2011 08 27, 18:48)
kad galečiau seti serenčius,teks mulča žoles nuimti? g.gif

nereikia, padaryk, praskleidusi mulčią griovelį ir sėk. Medetkos, tai ir ant mulčio sėkmingai dygsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 08 28, 07:55)
o kodėl NE? g.gif Suspės sudygti. Juk ne dėl žiedų sėsiu. O ir sėklų turiu prisirinkusi. dar medetkas sėju arba pačios prisisėja.
Papildyta:

nereikia, padaryk, praskleidusi mulčią griovelį ir sėk. Medetkos, tai ir ant mulčio sėkmingai dygsta bigsmile.gif



O man mama rekomendavo visą mučią nugrėbti, tipo kad kuo mažiau bacilos liktų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 08 28, 10:44)
O man mama rekomendavo visą mučią nugrėbti, tipo kad kuo mažiau bacilos liktų... g.gif

Ir kas tada, kai viską nuimsi g.gif Aš kaip tik ant viršaus kraunu g.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 08 28, 10:44)
O man mama rekomendavo visą mučią nugrėbti, tipo kad kuo mažiau bacilos liktų... g.gif

kokios bacilos? g.gif
Gerųjų patarėjų visada šalia yra daug cool.gif
Atsakyti