Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Pirkdami bilietus atkreipkit demesi i skrydzio laika. I Girona is Vilniaus skrenda tris kart savaitej ir visas dienas laikai skiriasi. 7dieni nusileidimas 23,30....
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 03 05, 17:01)
aha, tik kad nieks nesiulo,  galetu uzsidirbti... bigsmile.gif

Tikrai, ir mums aktualu. Gal rekomenduotumėt kur savaitei Karmėlavoj palikt mašiną? Pigiai ir saugiai topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 03 05, 21:59)
o galima chek in darytis atskirai i viena puse, o veliau i antra. ten programa duoda pasirinkti, ar automatiskai ne duoda jei dar ne laikas?


Galima checkinintis i bet kuri skrydi nuo 15 d. iki 4 val. iki skrydzio pradzios, o kaip pirkai bilietus tai nesvarbu.
Atsakyti
O chek-in kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2011 03 06, 14:07)
O chek-in kainuoja?

viskas i bilieto kaina iskaiciuota 4u.gif Atskirai moketi nereikia
Papildyta:
Zinoma, jeigu laiku neatlikote check-in , tada jau sumokesit ir nemazai.....
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2011 03 06, 13:07)
O chek-in kainuoja?

Jeigu darysite pati - NE, jeigu orouoste - 40eur ar gbp.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 03 06, 18:00)
Jeigu darysite pati - NE, jeigu orouoste - 40eur ar gbp.

Aisku, aciu 4u.gif
Kaip supratau, chekinti ir atsispausdinti bilietus galesiu ir pirmyn ir atgal is karto namie budama? Skrisiu balandzio 15, grisiu po savaites, ten neturesiu galimybes chekintis.
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2011 03 06, 19:07)
Aisku, aciu  4u.gif
Kaip supratau, chekinti ir atsispausdinti bilietus galesiu ir pirmyn ir atgal is karto namie budama? Skrisiu balandzio 15, grisiu po savaites, ten neturesiu galimybes chekintis.


Taip, jei isskrendate tik savaitei, tai galesite namuose atsispausdinti isodinimo lapus ir pirmyn ir atgal.
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2011 03 05, 18:58)
"skaiciau jog ryanairo bilietai pigiausi nakti nuo 12 iki 3h. isbandziau ir veikia. 40% sutaupiau". Taip rašė praeitoj temoj viena mergina. AR TAI TIESA?



Tikrai nebūtinai pigiausi, aš jau ir pati tuo įsitikinau (įsigijau bilietus), nes prieš tai temoje buvau užklaususi ir nežinojau, kad per dieną kelis kartus pasikeičia. Kokias 2 savaites ieškojau man tinkamos kainos į Portugaliją, tikrinau ir po 2 val. nakties ir į dieną po kelis kartus. Šiai kelionei pigiausius bilietus man pavyko įsigyti dieną- gal maždaug po pietų, kitus- vakare. Taigi ir aš jau galiu patvirtinti sau ir kitiems, kad bilietų reikia ieškoti kasdien ir įvairiomis valandomis bigsmile.gif Prognozuoti- sunku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 06 kovo 2011 - 22:04
QUOTE(linole @ 2011 03 06, 20:50)
Taip, jei isskrendate tik savaitei, tai galesite namuose atsispausdinti isodinimo lapus ir pirmyn ir atgal.

O mes menesiui skrisim,ar manote,jog negalesiu atsispausdinti visu bilietu(pirmyn,atgal),pries isvykdami?
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 07, 09:43)
O mes menesiui skrisim,ar manote,jog negalesiu atsispausdinti visu bilietu(pirmyn,atgal),pries isvykdami?

ne negalesite, nes iki atgalinio reiso bus like 30 d. o reikia kad 15 d.
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 03 07, 09:59)
ne negalesite, nes iki atgalinio reiso bus like 30 d. o reikia kad 15 d.


Nemanau.Nes pries tai skridome ir bilietus atsispausdinome pirmyn atgal,pries 2 savaites iki skrydzio, o kelioneje isbuvome savaite.Tai tada grizimo bilieto irgi buciau negalejusi atsispausdinti.
P.s. kazkas truputi anksciau rase sia tema.
Atsakyti