Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Šiauliuose

Sveikos mergaitės 4u.gif Gal galite rekomenduoti gerą meistrę, akriliniam nagų papildymui. 4u.gif Nutariau pakeisti ankstesnę meistrę dėl netaktiško bendravimo ir netolerancijos ("Prie saulės" doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_NERInga_ @ 2013 08 13, 12:24)
Nesitikėjau pati, gal per daug reikalauju, na bet ne pirma karta darausi, maždaug žinau kaip nagai turetu atrodyti po manikiūro g.gif nieko baisaus, ieškosim kitos meistres drinks_cheers.gif

Taip, kaip sakoma kiekvienam savo - linkiu Jums rasti meistre, atitinkancia Jusu lukescius, o as pasiliksiu prie esamos, kadangi jos man jau pusmeti daromo manikiuro ir gelinio lakavimo kokybe man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2013 08 14, 09:29)
Taip, kaip sakoma kiekvienam savo - linkiu Jums rasti meistre, atitinkancia Jusu lukescius, o as pasiliksiu prie esamos, kadangi jos man jau pusmeti daromo manikiuro ir gelinio lakavimo kokybe man patinka  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vilara @ 2013 08 13, 13:50)
Sveikos mergaitės 4u.gif Gal galite rekomenduoti gerą meistrę, akriliniam nagų papildymui. 4u.gif Nutariau  pakeisti ankstesnę meistrę dėl netaktiško bendravimo ir netolerancijos ("Prie saulės" doh.gif ).

Pas kuria manikiuriste lanketes?
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2013 02 22, 11:49)
Sotera- kosmetologe, kuri dirba salone Bona Sforca.  4u.gif



drinks_cheers.gif Netiketai pamaciau, kad kalbat apie Sotera ir negaliu neparasyti. Nuostabiai kruopsti moteris, anksciau pas ja eidavau veido depiliacijai ir antakiu korekcijai. Taip pat pas ja dariausi vestuvini makiaza. zodziu, tikrai rekomenduoju smile.gif
Kazkas klause kur ji dirba, tai Bonasforsoj, bet jei neklystu, kazkur ir kitur dar dirba.
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2013 08 21, 20:30)
drinks_cheers.gif Netiketai pamaciau, kad kalbat apie Sotera ir negaliu neparasyti. Nuostabiai kruopsti moteris,  anksciau pas ja eidavau veido depiliacijai ir antakiu korekcijai. Taip pat pas ja dariausi vestuvini makiaza. zodziu, tikrai rekomenduoju smile.gif
Kazkas klause kur ji dirba, tai Bonasforsoj, bet jei neklystu, kazkur ir kitur dar dirba.


Nebedirba ten, dabar dirba Marici 4u.gif
Atsakyti
Gal ir ne toje temoje klausiu, bet gal kas zinos. Ieskau kur naikina plaukus lazeriu siauliuose.
Atsakyti
Naikina laserstyle varpo gatveje.

Gal yra isbandziusiu deimantine mikrodermabrazija siauliuose? Neapsisprendziu kurioje vietoje darytis...
Atsakyti
QUOTE(NaktisNemiega @ 2014 02 10, 18:23)
Naikina laserstyle varpo gatveje.

Gal yra isbandziusiu deimantine mikrodermabrazija siauliuose? Neapsisprendziu kurioje vietoje darytis...


Esu bandziusi ir ne vienam salone, tai nera kazkokia ypatinga procedura, kuriai reikia ypatingo atlikimo, man ja visur gerai padare, tiek Donna Ly, tiek Valandele Sau, tiek Daili forma.
Atsakyti
Dekui smile.gif man kolkas ipatinga,nes pirma karta blush2.gif
Atsakyti
Kokiam salone gerai daro masazus? Galvoju apie vanile ar aronija..
Atsakyti
Kur gerai daro mezoterapijos procedūras? Gal kas pasidalintų patirtimi...
Atsakyti
Gal kas turite nauju atsiliepimu apie gera kosmetologe ir/arba salona ivairioms veido proceduroms? 4u.gif
Atsakyti