Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

O aš susidūriau su problema verysad.gif Susivėriau apyrankę ir žiūriu po kurio laiko nuo varinių detalių akmenukai pajuodavo. Gal galite patarti kas blogai? Ar čia tiesiog taip jau bus? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
http://www.aliexpres...1234915776.html
Gal kas esate dariusios tokias užuolaidas. Labai norėčiau pati susiverti ant vonios lango, tačiau trūksta žinių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2014 09 09, 11:37)
http://www.aliexpres...1234915776.html
Gal kas esate dariusios tokias užuolaidas. Labai norėčiau pati susiverti ant vonios lango, tačiau trūksta žinių doh.gif

Man atrodo, kad pigiau gausis jums nusipirkti, nei verti. O vėrimas, tai koks čia ir sunkumas, imat karnizą, valo ir veriat palaipsniui trumpinant/ilginant. Karoliukus, jų vietoje, fiksuoti galit arba spaustukais, arba tiesiog klijais.
Atsakyti
Labai patiko auskariukai, gal galėtumėte įkelti nuorodą ar pamokėlę kaip pasidaryti.
user posted image
Atsakyti
Sveikos.

Ketinu ir aš pradėti kurti. Kol kas, daugiausiai vilčių gauti pagalbos, tikiuosi iš mylimojo- juvelyro. Bet manau galėsite padėti ir jūs smile.gif

Šiuo metu laukiu atsiunčiamų detalių, kitų dar dairausi. Norisi pradėti bent nuo pasidabruoto metalo, bet ar verta? Kokia ta pati pradžia... Ar sunku buvo išmokti gaminti auskarus, ar šio meno mokėtės pačios? Kelerių metų jūsų įdirbis. Būčiau labai dėkinga net ir už kuklius jūsų pasisakymus.

Ps, kokia jūsų patirtis perkant medžiagas. Pigiau internetu ar vietinėje parduotuvėlėje?

Gero jums įkvėpimo.

Tikiuosi....pasirodysiu ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WannaBeWithYou @ 2015 05 21, 06:17)
Sveikos.

Ketinu ir aš pradėti kurti. Kol kas, daugiausiai vilčių gauti pagalbos, tikiuosi iš mylimojo- juvelyro. Bet manau galėsite padėti ir jūs smile.gif

Šiuo metu laukiu atsiunčiamų detalių, kitų dar dairausi. Norisi pradėti bent nuo pasidabruoto metalo, bet ar verta? Kokia ta pati pradžia... Ar sunku buvo išmokti gaminti auskarus, ar šio meno mokėtės pačios? Kelerių metų jūsų įdirbis. Būčiau labai dėkinga net ir už kuklius jūsų pasisakymus.

Ps, kokia jūsų patirtis perkant medžiagas. Pigiau internetu ar vietinėje parduotuvėlėje?

Gero jums įkvėpimo.

Tikiuosi....pasirodysiu ir aš smile.gif

Jei turit milijonus kojinėje suslėpusi, galit iškart į brangiuosius metalus lįsti, o jeigu ne - tada tiks ir metalas wink.gif Sudėtingo nėra nieko, bet viskas ateina per praktiką. Daug kas galvoja, kad labai lengva kad ir auskarus padaryti, bac bac, suvėrė ant vinuko tris karolioukus ir jau menas, o kilpos baisios baisios. Karoliukuose esu totali savamokslė, tikrai nebūtini kursai, nes internete informacijos iki ausų, tereikia gerai pasikapstyti ir atsirinkti tai, kas tinkama smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymą.

Cha cha, tiks ir metalas :-)
Aš tikrai nemanau, kad lengva. Vien tas kruopštumas. Kiek daug kantrybės reikia! Tikiuosi, užteks pasiryžimo. Ačiū, ieškosiu ir video medžiagos.

Atsakyti
Merginos, kokias klijais klijuojate žgutą prie užbaigimo detalės - kepurėlės?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 06 29, 09:17)
Merginos, kokias klijais klijuojate žgutą prie užbaigimo detalės - kepurėlės?

As klijuoju super glue smile.gif
Atsakyti

Gal kas turte parduoti knygas: "KAroliuku ABC" arba "Karoliuku verimo enciklopedija"? Nei internete nei gyvai knygynuose nerandu sad.gif parasykite i AZ jei turite 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 06 29, 08:17)
Merginos, kokias klijais klijuojate žgutą prie užbaigimo detalės - kepurėlės?

aš naudoju moment kristal

QUOTE(Karalaite28 @ 2015 06 29, 15:20)
As klijuoju super glue smile.gif

o nuo superiukų nepabąla? nes mano patirtis su superiukasi nesilaikanti kepurėlė ir aplink pabalę karoliukai
Atsakyti
Gal galite pamokinti kaip pasidaryti tokį pakabuką ax.gif Gal turite schemutę ar vaizdinę pamokėlę, būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image
Atsakyti