Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistukas - 6


Štai...

user posted image

Ir dar...

user posted image

Ir darrr...


user posted image

Ir dar daug, daug kartų...

user posted image

Idejau Cukraus Pudros paveiksliukus is praejusios temos blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 06 kovo 2011 - 11:25
aciu uz naujus namucius wub.gif
Papildyta:
Merginos, gal prisimenat ar buvo kokia reakcija jusu vaikams (temperatura, verkimas, tinimas, neramumai, verkimai) po skiepo kurio nors (ypac po MMR) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 06, 11:51)
aciu uz naujus namucius wub.gif
Papildyta:
Merginos, gal prisimenat ar buvo kokia reakcija jusu vaikams (temperatura, verkimas, tinimas, neramumai, verkimai) po skiepo kurio nors (ypac po MMR) g.gif


vienintelė reakcija buvo po 6mėn. skiepo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 06 kovo 2011 - 12:43
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 03 06, 12:41)
vienintelė reakcija buvo po 6mėn. skiepo.

o kas buvo?
Mano Mildai - po 3 men skiepo - kai parsiveziau laaabai klyke, bet ne pilvaputis, klyke pora val, be pertrauku, nejo nikaip nuraminti, paskui sutino kojyte, nedave net kelniu uzmaut ant ju, buvo nerami kelias dienas. Homeopatas klause to - kai pasakiau - sake va tuo metu ir "suede" jos nervu sistema, pasizeide unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 06, 12:58)
o kas buvo?
Mano Mildai - po 3 men skiepo - kai parsiveziau laaabai klyke, bet ne pilvaputis, klyke pora val, be pertrauku, nejo nikaip nuraminti, paskui sutino kojyte, nedave net kelniu uzmaut ant ju, buvo nerami kelias dienas. Homeopatas klause to - kai pasakiau - sake va tuo metu ir "suede" jos nervu sistema, pasizeide unsure.gif


Turėjo kelis laipsnius temp. ir buvo nedidukas guziukas.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 03 06, 13:03)
Turėjo kelis laipsnius temp. ir buvo nedidukas guziukas.

idomu kaip kitoms mergaitems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 06, 12:51)
aciu uz naujus namucius wub.gif
Papildyta:
Merginos, gal prisimenat ar buvo kokia reakcija jusu vaikams (temperatura, verkimas, tinimas, neramumai, verkimai) po skiepo kurio nors (ypac po MMR) g.gif


Maniskis klyke ne savu balsu po 5-valentes vakcinos 4-5 menesiu (kokliusas, difterija, stablyge, poliomielitas, HIB).
Siaip tai del autizmo DTaP skiepas skaitosi pavojingesnis nei MMR.
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 06, 13:58)
sake va tuo metu ir "suede" jos nervu sistema, pasizeide unsure.gif

O apie ka as jau pusmeti rasau!
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 03 06, 13:18)

O apie ka as jau pusmeti rasau!

nu ir kas kad jus rasot? jei kitiems autistukams nebuvo reakciju - o ju nervu sistema tokia - tai nebutinai skiepai ta darba atliko schmoll.gif , tai nieko neirodo, ko gero kiekvienas atvejis individualus - musu atveju ko gero taip, cia ju itaka, nes po 7 men vakcinos - mums prasidejo regresas. Bet gal cia tik mums - kitu vaiku atveju galbut tai nesisieja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2011 03 06, 12:10)
Aš nemesiu, vėl ten grįšiu studijuoti, tik reikės mokėti 10 000.

Galima dar pasiprasyti i audiencija pas gerb. prezidente:
http://www.president...ontaktai/3.html

Gal kartais valstybe noretu kompensuoti neigaliai studentei tokia didele mokejimo nasta...
http://www.nsis.lt/l...tyvios_pagalbos

Galit apeliuoti i neigaliuju konvencija, neva pazeidziamos jusu mokymosi teises, nesudaromos mokymosi salygos bei jus patyret mokymosi metu diskriminacija:
http://www.socmin.lt....php?1917114157
Atsakyti
Tai kad aš nesu neįgali. O kokią diskriminaciją patyriau mokymosi metu?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 06, 14:26)
nu ir kas kad jus rasot? jei kitiems autistukams nebuvo reakciju - o ju nervu sistema tokia - tai nebutinai skiepai ta darba atliko schmoll.gif , tai nieko neirodo, ko gero kiekvienas atvejis individualus - musu atveju ko gero taip, cia ju itaka, nes po 7 men vakcinos - mums prasidejo regresas. Bet gal cia tik mums - kitu vaiku atveju galbut tai nesisieja schmoll.gif


Reakcijos gali ir VISISKAI nebuti JOKIOS. Tai priklauso nuo zmogaus konstitucijos tipo. Bet reakcijos nebuvimas neirodo kad nebuvo skiepu poveikio.
Na, tiesa sakant, neatmetu as ir kitu priezasciu. Bet skiepai tarp autizmo priezasciu Nr.1.
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 03 06, 13:29)
Reakcijos gali ir VISISKAI nebuti JOKIOS. Tai priklauso nuo zmogaus konstitucijos tipo. Bet reakcijos nebuvimas neirodo kad nebuvo skiepu poveikio.
Na, tiesa sakant, neatmetu as ir kitu priezasciu. Bet skiepai tarp autizmo priezasciu Nr.1.

ta jau pastebejau - kad jus patareja visais gyvenimo klausimais, ismanati visose srityse rolleyes.gif
Atsakyti