Įkraunama...
Įkraunama...

Indija ir Nepalas

QUOTE(kakava @ 2012 08 29, 01:58)
mamaSandra, si vasari buvom Keraloj ir arbatu/prieskoniu plantacijos buvo paciam zalume  biggrin.gif tikrai viskas bus gerai, nesukit del to galvos. Vaziuosit i Varkala  wub.gif pavydziu  biggrin.gif tas miestukas kazka tokio turi, nors visa Kerala isvazinejom skersai isilgai, bet Varkala uzbure labiausiai. Pirma karta dvi savaites gyvenom guest house, naktis kainavo 20lt dviems, antra karta gyvenom pas zmones, naktis kainavo 15lt dviems smile.gif ir viskas buvo ko reikia, svarus dusas, svari patalyne. Tiesa, be kondicionieriaus, bet vejelis ant lubu siek tiek gelbejo  smile.gif butinai pasidarykit masaza, paziurekit Katakhali soki, pajauskit naktini gyvenima smile.gif pavalgyt mes labiausiai megdavom Cafe del Mar, o pasiausti Chillout lounge ir Rock n Roll kavinese  thumbup.gif o kur dar diskusijos per naktis su sutiktais keliautojais is viso pasaulio, sokiai iki ryto ir maudynes nakti  wub.gif noriu ten vel  biggrin.gif
Tiesa, del plaukiojimo laivu-namu. Tai nebutina imti to didelio, su nakvyne, o Alleppey kanalus pamatyt tikrai privaloma  drinks_cheers.gif mes pasiemem valtele su vairuotoju-irkluotoju, dar i kompanija viena mergina is Izraelio, kad pigiau butu  biggrin.gif ir taip plaukiojom 6 valandas, sustodamos pas vietinius isgert arbatos  wub.gif plaukem tryse, tad kiekvienai musu kainavo apie 25lt  mirksiukas.gif ir man atrodo, kad taip dar fainiau, nes vairuotojas nuplukde pas savo seima, aprode kaip gyvena, papasakojo apie problemas gyvenant ant vandens, pazaidem su vaikais ir t.t. ir tu 6 valandu uzteko pilnai  mirksiukas.gif


Mes irgi tais kanalais plaukiojom - butina pamatyti juos ir gyvenima salia ju. Man tai viena is isimintiniausiu Kerala keliones dalis. Mes kaip ir jus emem ne houseboat, o siaip laiva, dviaukstis beje, nors tik keturiese plaukem. Gavosi 600 rupiju uz visus keturis berods 5 valandoms. Apie 12 doleriu. Dar sustojom mazuciam restorane kazkokiam, kur prie musu akiu paruose sviezia zuvi keliais budais ir supakavo pasiimti I laiva ir ten valgyt:)
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2012 08 29, 08:58)
Vaziuosit i Varkala  wub.gif pavydziu  biggrin.gif tas miestukas kazka tokio turi, nors visa Kerala isvazinejom skersai isilgai, bet Varkala uzbure labiausiai.


Kakava, net seilė ištyso skaitant tavo komentarą, būtent taip ir įsivaizduoju Varkalą.
Pasiilgau jūros gėrybių, gulėt paplūdimyje ir į žvaigždes visą naktį žiūrėt.
Sakykit kaip norit, bet kažkodėl būnant Azijoje man tos žvaigždės ryškesnės atrodo wub.gif

Nuraminai dėl arbatos plantacijų, nes kartą nuvykom į Vietnamą, nusitrenkėm į Vietnamo šiaurę ryžių terasų pažiūrėt, o radom pliurzę. O viskas dėl to, kad detaliau nepasidomėjom kokiu laiku geriausia ten vykti. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2012 08 29, 09:03)
Paciam miestelyje tai nera labai daug kazkokiu idomybiu, apart 2000 metu senumo sventyklos, bet velgi keliaudamas po Indija ju ir kitur pamatai, tai kaip ir nieko isskirtinio. Mes Varkaloj nakvojom tik viena nakti, nes keliavom po visa Kerala, tai man asmeniskai ten dvieju pusdieniu pilnai uzteko. Bet kaip ir sakiau, mes neatostogaujam gulinedami prie vandenyno, nes prie jo ir taip gyvenam. Jeigu jus norite papludimyje laika praleisti kelias dienas, tai varkala geras pasirinkimas, papludimys grazus, palydinus tikrai svarus, daug graziu uolu dariniu aplinkui.

Ekonominiu viesbutuku Indijoj as vengiu smile.gif Nesu jau visai caca lialia, bet purvina patalyne ir kt dalykai manes nevilioja. Karta buvom tokiam per klaida Bangalorej apsistoje, kur reklamavosi kaip 4*, bet is tikro turbut ir 1* nebutu gave... miegojau nenusirengus ir ant pagalves maike savo uzsimetus, nes po tais patalais bjauru palysti buvo. Zodziu, ne man tai, as geriau sumokesiu daugiau ir ramiai miegosiu smile.gif

Varkalos nuotraukele is musu keliones:
user posted image


Papasakokit daugiau kur Keraloj pakeliaut, ką pamatyt, kas didžiausią įspūdį paliko?
Dėl viešbučių ekonominio tipo aš nepergyvenu, pasiimsiu kartu su savimi iš paklodžiū susiūtą "miegmaišį", kurį kelionės gale išmesiu.

Namie mes gyvenam kaip ponai ir daugelis mus laiko tikrai pasiturinčiais žmonėmis, gal todėl išvykus kažkur norisi to extreemo, pabūt tikru laukiniu.
Tuo atžvilgiu mes su vyru kuo puikiausiai sutartiame.

Kai keliaujame su vaikais ir tai kol kas tik Europos šalys - nerizikuojame gyvent bele kur, gyvenam komfortiškomis sąlygomis, geruose viešbučiuose, bet va Azijoj mes tikri laukiniai tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(MichGirl @ 2012 08 29, 09:44)
Mes irgi tais kanalais plaukiojom - butina pamatyti juos ir gyvenima salia ju. Man tai viena is isimintiniausiu Kerala keliones dalis. Mes kaip ir jus emem ne houseboat, o siaip laiva, dviaukstis beje, nors tik keturiese plaukem. Gavosi 600 rupiju uz visus keturis berods 5 valandoms. Apie 12 doleriu. Dar sustojom mazuciam restorane kazkokiam, kur prie musu akiu paruose sviezia zuvi keliais budais ir supakavo pasiimti I laiva ir ten valgyt:)


kol kas įsivaizduoju, kad tai kažkas labai panašaus į Mekongo deltą.
Iš kurio miestelio yra organizuojami tie pasiplaukiojimai?

aš dar svajoju apie Lakshadweep salas. Iš nuotraukų sprendžiant - tai kažkas panašaus į Maldyvus, tik pigiau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 29 rugpjūčio 2012 - 09:44
QUOTE(MichGirl @ 2012 08 29, 08:44)
Mes irgi tais kanalais plaukiojom - butina pamatyti juos ir gyvenima salia ju.

būtent drinks_cheers.gif
QUOTE(mamaSandra @ 2012 08 29, 09:41)
Iš kurio miestelio yra organizuojami tie pasiplaukiojimai?
aš dar svajoju apie Lakshadweep salas. Iš nuotraukų sprendžiant - tai kažkas panašaus į Maldyvus, tik pigiau wink.gif

Pasiplaukiojimai organizuojami iš Alleppey, visokio tipo agentūrų pilnas miestas, net nereikės jų ieškoti, jos pačios tave susiras biggrin.gif
O dėl salų, aš tai rinkčiausi dabar Andaman islands. Girdėjau nuostabių atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulale @ 2012 08 28, 20:34)
I Siaure nenuvarytu uz jokios pinigus  blush2.gif

Nes? Buvai ir nepatiko? As tai buvau ir dar noriu ax.gif I pietus irgi noriu. Visur noriu smile.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2012 08 28, 22:16)
susigundžiau, tik galvoju kaip spėsiu visą numatytą planą aplankyt Indijos šiaurę per dvi savaites.

Tai kad tas tavo planas man toks ne ekonomiskas pasirode mirksiukas.gif Dvi-keturios dienos Varanasi, dvi Khajuraho - kam tiek daug? g.gif Varanasi neteko pabuti, gaila, bet isivaizduoju, kad vienos pilnos dienos (dvieju nakvyniu) ten tikrai uztektu. Apie Khajuraho jau sakiau, nereikia tikrai dvieju dienu, nebent esi visai pamisusi del sventyklu. Tai va, ziurek, jau kiek dienu atsiranda mirksiukas.gif Tiesa, jei Khajuraho visgi pasiliktum dviem dienom ir sventyklos pabostu, ten dar aplinkui yra idomiu dalykeliu - Raneh kriokliai (uz 17 km), Rajagarh rumai (uz 25 km), Panna nacionalinis parkas (32 km).

Del to, ka pamatyti tarp Khajuraho ir Aurangabad (jei dar aktualu), as siulyciau toki varianta: vaziuoti is Khajuraho i Gwalior, praleisti diena Gwalior (jei turit dar viena diena, dar ir Orchha prideti), o tada jau is Gwalior vaziuoti i Aurangabad. Jei tiketi mustseeindia.com, yra traukinys, isvykstantis vakare ir atvykstantis kita ryta.
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2012 08 29, 11:00)
būtent  drinks_cheers.gif

Pasiplaukiojimai organizuojami iš Alleppey, visokio tipo agentūrų pilnas miestas, net nereikės jų ieškoti, jos pačios tave susiras  biggrin.gif
O dėl salų, aš tai rinkčiausi dabar Andaman islands. Girdėjau nuostabių atsiliepimų  mirksiukas.gif


dekui, pasidomesime labiau apie pasiplaukiojimus laivukais.
O del Andamanu salyno - jau esam ten buve ir tokiose bounty salose, tai manau visai gal neblogai butu i kitas pasidairyt, ale paskui kad nenusivylus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 08 29, 17:36)
Nes? Buvai ir nepatiko? As tai buvau ir dar noriu  ax.gif I pietus irgi noriu. Visur noriu  smile.gif 
Tai kad tas tavo planas man toks ne ekonomiskas pasirode  mirksiukas.gif Dvi-keturios dienos Varanasi, dvi Khajuraho - kam tiek daug?  g.gif Varanasi neteko pabuti, gaila, bet isivaizduoju, kad vienos pilnos dienos (dvieju nakvyniu) ten tikrai uztektu. Apie Khajuraho jau sakiau, nereikia tikrai dvieju dienu, nebent esi visai pamisusi del sventyklu. Tai va, ziurek, jau kiek dienu atsiranda  mirksiukas.gif Tiesa, jei Khajuraho visgi pasiliktum dviem dienom ir sventyklos pabostu, ten dar aplinkui yra idomiu dalykeliu - Raneh kriokliai (uz 17 km), Rajagarh rumai (uz 25 km), Panna nacionalinis parkas (32 km).

Del to, ka pamatyti tarp Khajuraho ir Aurangabad (jei dar aktualu), as siulyciau toki varianta: vaziuoti is Khajuraho i Gwalior, praleisti diena Gwalior (jei turit dar viena diena, dar ir Orchha prideti), o tada jau is Gwalior vaziuoti i Aurangabad. Jei tiketi mustseeindia.com, yra traukinys, isvykstantis vakare ir atvykstantis kita ryta.



Dekui uz patarimus.
As vis mastau ar prisiziurejus sventuklu siaureje besinores Ellora uolas ziuret g.gif
Bijau, kad gali but visko per daug.
Va Orchha tikrai itrauksiu i marsruta, toks ramus Indijos kampelis man pasirode. Nuo jos Gwalior ~100km atstumu, gal si marsruta autobusu ar taxi nuvaziuot? Zinant Indijos keliu ar neisvargsim labai jei susuksim sita marsruta per diena?


Tarp Khajuharo ir Aurangabad ziurineju i sias stoteles:

indore waterfall

https://www.google.l...n...920&bih=963

yawal wildlife sanctuary



Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 08 29, 16:57)
As vis mastau ar prisiziurejus sventuklu siaureje besinores Ellora uolas ziuret  g.gif
Bijau, kad gali but visko per daug.
Va Orchha tikrai itrauksiu i marsruta, toks ramus Indijos kampelis man pasirode. Nuo jos Gwalior ~100km atstumu, gal si marsruta autobusu ar taxi nuvaziuot? Zinant Indijos keliu ar neisvargsim labai jei susuksim sita marsruta per diena?
Tarp Khajuharo ir Aurangabad ziurineju i sias stoteles:

indore waterfall

yawal wildlife sanctuary

Nu zinai, tos visos sventyklos tai tikrai supanaseja i pabaiga ax.gif Nebent tos Ellora kazkuo vel ypatingos, arba pati vieta kazkuo uzburs.

Jei tikrai nori i Orchha, tai ja lengviau pasiekti is Jhansi, tik 17 km. Nuo Kharujaho iki Jhansi - apie 3 valandos traukiniu, yra vakarinis traukinys. Paskui vel grizti i Jhansi, o is ten traukiniai vaziuoja, tiek i Gwalior (labai grazus ten Man Mandir rumai bigsmile.gif), tiek i Aurangabad naktinis traukinys yra. Va sitas puslapis labai geras, viska gali rasti - tik kiek patikima ta info, tai negaleciau pasakyti unsure.gif Betgi galima dar kazkur kitur pasitikrinti.

Indore kriokliai ispudingai atrodo. Yawal tai taip ir nesupratau, kurioj vietoj yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2012 08 29, 18:16)
Nu zinai, tos visos sventyklos tai tikrai supanaseja i pabaiga  ax.gif Nebent tos Ellora kazkuo vel ypatingos, arba pati vieta kazkuo uzburs.

Jei tikrai nori i Orchha, tai ja lengviau pasiekti is Jhansi, tik 17 km. Nuo Kharujaho iki Jhansi - apie 3 valandos traukiniu, yra vakarinis traukinys. Paskui vel grizti i Jhansi, o is ten traukiniai vaziuoja, tiek i Gwalior (labai grazus ten Man Mandir rumai  bigsmile.gif), tiek i Aurangabad naktinis traukinys yra. Va sitas puslapis labai geras, viska gali rasti - tik kiek patikima ta info, tai negaleciau pasakyti  unsure.gif  Betgi galima dar kazkur kitur pasitikrinti.

Indore kriokliai ispudingai atrodo. Yawal tai taip ir nesupratau, kurioj vietoj yra  g.gif


Aš taip ir supratau, kad iš Jhansi patogiausia rolleyes.gif
del yawal wildlife sanctuary


ivesk tiesiog i google maps ir parodys vieta
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 08 29, 03:41)

Namie mes gyvenam kaip ponai ir daugelis mus laiko tikrai pasiturinčiais žmonėmis, gal todėl išvykus kažkur norisi to extreemo, pabūt tikru laukiniu.
Tuo atžvilgiu mes su vyru kuo puikiausiai sutartiame.

Iš kurio miestelio yra organizuojami tie pasiplaukiojimai?

aš dar svajoju apie Lakshadweep salas. Iš nuotraukų sprendžiant - tai kažkas panašaus į Maldyvus, tik pigiau wink.gif


as butent todel jokio ekstrymo nenoriu smile.gif prisikeliavom visaip kai studentai buvom. Kazkada dvivieciam kambary pacio pigiausio viesbucio 7 panos nakvojom, dauguma ant grindu aisku biggrin.gif O dabar jau seni kaulai tai reikia lovos normalios ir svarios ir t.t. lotuliukas.gif

Del pasiplaukiojimu jau parase, tikrai ten nieko ieskoti per daug nereikia, pilna tu siulanciu plaukioti, tik pasiderekit aisku, nes pradzioj kaina gali ir triguba uzgiedoti smile.gif

Lakshadweep ir musu planuose buvo, bet ten reikia specialaus leidimo kazkokio is Indijos vyriausybes, kadangi mes tada kelione planavom nedaug laiko pasilike, tai butumem nespeje jo gauti ir pasirikom Kerala. Bet siaip dar planuose kazkada tas yra.




QUOTE(mamaSandra @ 2012 08 29, 10:57)
Dekui uz patarimus.
As vis mastau ar prisiziurejus sventuklu siaureje besinores Ellora uolas ziuret  g.gif



Man Ellora patiko tikrai, nors sventyklu prisiziureje ir ne pirma kelione i Indija ten buvo, bet labai idomu buvo. Pasisamdem vietini gida ten kazkoki, kad papasakotu istorija ir t.t. Buvau 7 men nescia ten keliaudama ir buvo lietingas sezonas, tai labai daug vandens kriokliu visur ir siaip zalia ir grazu buvo wub.gif

Del Varanasio tai pilnai sutinku, kad 4 dienos ten butu laiko svaistymas. 1 diena ir ne daugiau sakyciau, tikrai yra geresniu vietu kur likusias dieneles praleisti.
Atsakyti
matai, kiekvienam - savo...
mes gyvenima pradejom nuo tvirto pagrindo, kai mums tevai viska sudeliojo, bendrabuciuose gyvent neteko, todel ir ilgimes to laukinio gyvenimo.

Ellora kol kas mane veza, vis perziuriu TukTuk Indija serijas ir vis labiau man jos patinka.
Kita vertus - Indijoje negali tikriausia daug ko planuoti, negali zinot kaip susidelios tavo tvarkarastis atsizvelgiant i tai jog gausi traukinio bilietus ar ne.
Kol kas Elloros neatsisakau ir ziurineju ka is Khajuraho galetume pamatyt vaziuojant link Aurangabad, nes tiesiai iki ten traukinio marsruto laikas ~35h, todel noretusi pakeliui stabtelt, diena pasivaiksciot ir vakare vel vaziuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 08 30, 00:09)
matai, kiekvienam - savo...
mes gyvenima pradejom nuo tvirto pagrindo, kai mums tevai viska sudeliojo, bendrabuciuose gyvent neteko, todel ir ilgimes to laukinio gyvenimo.

Ellora kol kas mane veza, vis perziuriu TukTuk Indija serijas  ir vis labiau man jos patinka.
Kita vertus - Indijoje negali tikriausia daug ko planuoti, negali zinot kaip susidelios tavo tvarkarastis atsizvelgiant i tai jog gausi traukinio bilietus ar ne.
Kol kas Elloros neatsisakau ir ziurineju ka is Khajuraho galetume pamatyt vaziuojant link Aurangabad, nes tiesiai iki ten traukinio marsruto laikas ~35h, todel noretusi pakeliui stabtelt, diena pasivaiksciot ir vakare vel vaziuot  ax.gif


Ne tik Ellora verta apžiūrėti, bet ir Agenta olas. Galima jas abi aplėkti per dieną su mašina.
Varanasi tikrai yra ką veikti ir reikėtų 2-3 dienų (o jei dar sugalvosite po apylinkes pasibastyti...).
Dėl traukinių bilietų, tai perkant el. būdu tikrai reikia indiško tel. nr smile.gif Tokios jau pas juos sąlygos.
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2012 08 31, 16:10)

Dėl traukinių bilietų, tai perkant el. būdu tikrai reikia indiško tel. nr smile.gif Tokios jau pas juos sąlygos.


bet Indisko tel nr. praso tik perkant per oficialia valstybine traukiniu bilietu sistema.
Gal galima tuos pacius pirkt su komisiniu per kokia yatra.com ar makemytrip.com?

Kita vertus rusiskuse forumuose skaiciau, kad rusiukai paraso i valstybine traukiniu sistema el. laiska ir jiems atsiuncia "virtualu" telefono numeri, koki isduoda uzsienieciams perkantiesm bilietus internetu.
Ar girdejot ka nors apie tai?
Atsakyti