Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Šiauliuose

Gal kuri Eurogyme aerobiką lankot? Kokie atsiliepimai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 03 05, 13:20)
Gal kuri Eurogyme aerobiką lankot? Kokie atsiliepimai?  mirksiukas.gif



Lankiau nuo liepos iki lapkričio praeitais metais smile.gif Patiko, tačiau trečią mėnesį jau šiek tiek atsibodo, nes lengvosios treniruotės pasidarė per lengvos (nors kiekvieną kartą keisdavo žingsnelius), o sunkesnėse visi žingsneliai kartojosi, tai trečią kartą atėjus ir tą patį šokant pradėjo pabosti ;] Bet bendrai visai patiko 4u.gif
Atsakyti
Gal yra uzsiiminejanciu trx ? smile.gif Zinau, kad keliuose klubuose vyksta uzsiemimai, butu smagu isgirsti ispudzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NaktisNemiega @ 2014 03 11, 11:19)
Gal yra uzsiiminejanciu trx ? smile.gif Zinau, kad keliuose klubuose vyksta uzsiemimai, butu smagu isgirsti ispudzius smile.gif


žiūrint pas kokį trenerį pakliūsi, sunku nupasakoti. man tai tos treniruotės tokios ištvermei, gilesniems raumenims stiprinti, reikia fizinio pasiruošimo kažkokio prieš tai.
Atsakyti
O kur jusu tetukai treniruojasi ? smile.gif

gal yra koks klubas, kur su vaiku galima butu kartu lankyti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 03 13, 08:12)
O kur jusu tetukai treniruojasi ? smile.gif

gal yra koks  klubas, kur  su vaiku galima butu kartu lankyti ? blush2.gif

Mamyte nepriziuri vaiko kol tetukas sportuoja ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2014 03 13, 11:15)
Mamyte nepriziuri vaiko kol tetukas sportuoja ?  biggrin.gif

nepasakyciau taip....

tik noreciau gal vyresneli sudomint kokiu sportu, nors jis nori krepsini pazais.. nera tai blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 03 13, 08:37)
nepasakyciau taip....

tik noreciau gal vyresneli sudomint  kokiu sportu, nors jis nori krepsini pazais.. nera tai blogai  smile.gif

atvesk i lengvaja atletika, dirbu trenere smile.gif jai asmeniskai domina prasom az
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2014 03 12, 22:03)
žiūrint pas kokį trenerį pakliūsi, sunku nupasakoti. man tai tos treniruotės tokios ištvermei, gilesniems raumenims stiprinti, reikia fizinio pasiruošimo kažkokio prieš tai.

Zinau pakankamai ir esu ne naujoke sporte smile.gif tik idomu atsiliepimai is sportuojanciu Siauliuose:)
Atsakyti
QUOTE(NaktisNemiega @ 2014 03 13, 12:18)
Zinau pakankamai ir esu ne naujoke sporte smile.gif tik idomu atsiliepimai is sportuojanciu Siauliuose:)


tada verta pabandyti. aš esu bandžius kai ėjau į sporto kodą, buvo programoj pratimų presui, pečiams, kojoms su trx, dar esu ėjus impulse pas Lindą, tai tokia moteriška treniruotė, visko po truputį, dar bandžiau pas Rytį irgi impulse, ten jau tokia rimtesnė treniruotė, labiau vyrukams. šiaip jeigu patinka darbas su svoriais, gumom ir t.t., tai turėtų patikti trx, ten tokia statiška pakankamai treniruotė, užkabina gilesnius raumenų sluoksnius. aš kai labiau aerobikos mėgėja, man reikia daugiau judesio, tai gal nėra ta treniruotė pirmoj vietoj, bet ir tikrai ne paskutinėj. Pas Rytį impulse matydavau ateidavo treneris Robertas iš Arenos sporto salės treniruotis smile.gif
nu gal kitos dar plačiau papasakos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, nelabai aš čia į temą, bet gal žinot, kur būtų galima mėgėjiškai tinklinį pažaisti? Gal kokia moterų mėgėjų komandą susidarius yra ir norėtų priimti naują narę smile.gif
Atsakyti
O kaip tas klubas ,,Havanoje" vadinasi?
Atsakyti