Įkraunama...
Įkraunama...

GIMINĖS.po 20 metų

kad ji iš tikro pasigimdė trečią dukrą tai faktas,bet ar seriale ji nėščia ar ne,juk taip ir liko intriga
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2012 01 21, 10:07)
įdomu nuo ko ,jei ne nuo vyro ir ne nuo kunigo rolleyes.gif

Ko gero, nuo kunigo laukiasi... ax.gif
Man tai visai įdomi pasirodė siužeto linija dėl Sauliaus ir Virginijos, o jei jie susitaikytų, kažin Angelė bėgtų pas Baltiną ar kaip biggrin.gif
Atsakyti
Kažin ar nuo kunigo laukiasi.. kažin ar apskritai laukiasi smile.gif Juk su kunigu mažai matėsi, beto jis pats nustebo, kai Ramojus pasakė apie Emilijos nėštumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 01 22, 14:38)
Kažin ar nuo kunigo laukiasi.. kažin ar apskritai laukiasi smile.gif Juk su kunigu mažai matėsi, beto jis pats nustebo, kai Ramojus pasakė apie Emilijos nėštumą smile.gif

Kazkur tikrai esu skaiciusi, kad Emilija laukiasi tik pati nezino nuo ko ax.gif
Stengsiuos atrasti ta straipsni mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 22 sausio 2012 - 16:27
QUOTE(mikaela @ 2012 01 22, 16:26)
Kazkur tikrai esu skaiciusi, kad Emilija laukiasi tik pati nezino nuo ko ax.gif
Stengsiuos atrasti ta straipsni mirksiukas.gif

Geras biggrin.gif

Tikiuosi dar rodys tęsinį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2011 12 18, 11:39)
Jurga tai Juozo sūnaus Stasio,kuris mirė dukra,vadinasi jie su Miku antros eilės pusbroliai,tai kokia ten meilė tarp jų gali būt,juk jis pinigus kai davė tai norėjo jai pasakyt dar KAŽKĄ bet serija baigėsi smile.gif

Tarp antros eiles pusbroliu laisvai gali but meile, mirksiukas.gif tarp pirmos tik negali.

QUOTE
kaip manot ar Emilija nėščia g.gif

Tai aisku kad ne. biggrin.gif

QUOTE(mikaela @ 2012 01 21, 18:23)
O as kazkur skaiciau, kad laukiasi


Nu reikia gi intriga zurnalistams numest kaip be jos? cool.gif

QUOTE(mikaela @ 2012 01 22, 16:26)
Kazkur tikrai esu skaiciusi, kad Emilija laukiasi tik pati nezino nuo ko ax.gif
Stengsiuos atrasti ta straipsni mirksiukas.gif

Tai cia taip babune ir bande visiems irodyt. Silkes kvapas nepatiko tai va, matyt kad nescia lotuliukas.gif bajeriste. tongue.gif Uztai ir gavo malku nuo Emilijos. O ir pati Emilija juk neige tai, mamai savo irgi. Koks tikslas butu neigt jei lauktusi, anksciau ar veliau juk vistiek pasimatytu, ne paaugle gi, subrendusi moteris. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 01 25, 11:34)
Tarp antros eiles pusbroliu laisvai gali but meile, mirksiukas.gif  tarp pirmos tik negali.

drįstu nesutikti smile.gif ...filme gal ir gali ,o ir gyvenime visko pasitaiko,bet nei genetikai,nei katalikų tikėjimas tam nepritaria...na trečioas eilės jau gal ir galima 4u.gif bet ne apie tai tema
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2012 01 25, 22:40)
drįstu nesutikti smile.gif ...filme gal ir gali ,o ir gyvenime visko pasitaiko,bet nei genetikai,nei katalikų tikėjimas tam nepritaria...na trečioas eilės jau gal ir galima 4u.gif

Visa tai ka jus sakot butent galioja pirmos eiles pusbroliams. O del antros eiles mano pazystama daug aiskinosi nes planavo susituokt su antros eiles pusbroliu, tai net pas kunigus klause ir jie sake kad galima. 4u.gif Mano mama ir mociute irgi ta pati sakydavo.
O filmuose tai taip, buna visko, ten net su pirmos eiles pusbroliais tuokiamasi. smile.gif Pvz. filme Visos upes teka (Australija), Ciauskute (Turkija), Lotynu Amerikos serialai (Meksika etc.) Tai nezinia kiek ten yra tiesos, ar tik romanuose pagal kuriuos statyti filmai ar ir tu saliu tradicijose. ax.gif
Atsakyti
Klausykit, tai filmas baigėsi sulig ta serija kai Jurga pašovė tą, atėjusį pinigų pasiimti? Ar yra ir daugiau?

Ir ar aš ką praleidau dėl Emilijos nėštumo? Apie silkę tai juk apie Angelę kalbėjo, kai parduotuvėj apalpo..O kad Emilija nėščia ir kad Ramojus (nu ir vardas doh.gif lotuliukas.gif , ir persionažui labai tinka lotuliukas.gif) kažkam kažką sakė tai matyt praleidau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 05 03, 10:12)
Klausykit, tai filmas baigėsi sulig ta serija kai Jurga pašovė tą, atėjusį pinigų pasiimti? Ar yra ir daugiau?

Yra daugiau, 20 is viso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikaela @ 2012 05 03, 09:17)
Yra daugiau, 20 is viso. 4u.gif

Ot pradžiuginai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
gal dar žinot ir kur rasti internete tas likusias ax.gif blush2.gif , nes tik 14 pažiūrėjau berods...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 05 03, 10:18)
Ot pradžiuginai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
gal dar žinot ir kur rasti internete tas likusias  ax.gif  blush2.gif , nes tik 14 pažiūrėjau berods...

Gal kokiuose torrentuose, linkomanijoje 4u.gif
Atsakyti