Įkraunama...
Įkraunama...

GIMINĖS.po 20 metų

As ir Janinos pasigedau. Ja vaidino Regina Arbaciauskaite. Pabaigos nelabai maciau:ar ta vaikinuka dzipe pasove ar as ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
o del janinos tai nerode,rode tik jos dukra
[/quote]

Aš irgi Janinos pasigedau, nes kur tylos minute pagerbė, tai tikrai jos dukra - Silviją. Kažkaip pražiūrėjau arba nesupratau, kas ta mergina, Jurga vardu berods, kur su Lionginu ir Miku varė kontrabandos susirinkt? Čia Virginijos, kurią Ščiogolevaitė vaidina, dukra? Jei taip, tai merginos tėvas tada tas Stasys, kuris jau miręs?.. Painoka darosi Šepučių giminė smile.gif
Atsakyti
Radau video apie filmą: http://www.youtube.c...h?v=_rDXBG1hz6I
Atsakyti
O aš pasigedau Mykolo tėčio (Juozo sūnaus) ir Stasio pirmos dukters, kur mokytoja ar bibliotekininke dirbo...(Aukštakalnytė aktorės pavardė). Bet ji dabar berods, kažkur užsienyje gyvena...
O ariau ariau ariau, jei gerai pamenu, tai pirmoje serijoje prieš 20 metų irgi per dieduko balų dainavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Namine, pasirodo gerai sužiūrėjau, Janinos nepagerbė, mirusi juk tik Silvija- jos duktė, kurią susprogdino prie tėvo namų.
O Stasį vaidinęs aktoriu Grigolis, juk senokai miręs jau verysad.gif Man tai Stasio tėvas Juozas labai patinka- nu nuotaika nuo jo kalbų visada liuks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2011 03 07, 13:04)
Namine, pasirodo gerai sužiūrėjau, Janinos nepagerbė, mirusi juk tik Silvija- jos duktė, kurią susprogdino prie tėvo namų.
O Stasį vaidinęs aktoriu Grigolis, juk senokai miręs jau  verysad.gif Man tai Stasio tėvas Juozas labai patinka- nu nuotaika nuo jo kalbų visada liuks  lotuliukas.gif

Sumaišiau...ne Juozo sūnaus, o tokio aukšto Silvijos vyro (Urniežiaus). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2011 03 07, 13:54)
Sumaišiau...ne Juozo sūnaus, o tokio aukšto Silvijos vyro (Urniežiaus). smile.gif


Tadas - Juozo žmonos sūnus 4u.gif

O Janina gal vėlesnėse serijose pasirodys..? Gaila, kad tik kartą per savaitę rodo, kita vertus, būtų gaila per dvi savaites visas naujas serijas sužiūrėt.
Atsakyti
o as del Izidoriaus nelabai supratau, kiek pamenu pries 20 metu Izidorius buvo Baltinu kudykis lyg? tai kazkaip letokai jis auga tada iseina taip..na neatgaminu as niekaip, bet labai gerai pamenu , kad buvo kudykis vardu Izidorius ir sesuo netikra Emilija.
Labai gaila, kad Kurauskaite nevaidina.
Atsakyti
QUOTE(taipbuna @ 2011 03 07, 14:44)
o as del Izidoriaus nelabai supratau, kiek pamenu pries 20 metu Izidorius buvo  Baltinu kudykis lyg? tai kazkaip letokai jis auga tada iseina taip..na neatgaminu as niekaip, bet labai gerai pamenu , kad buvo kudykis vardu  Izidorius ir sesuo netikra Emilija.
Labai gaila, kad Kurauskaite nevaidina.

Izidorius, man rodos, gimė per Atžalas, kai kiti jau užaugę buvo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(taipbuna @ 2011 03 07, 15:44)
o as del Izidoriaus nelabai supratau, kiek pamenu pries 20 metu Izidorius buvo  Baltinu kudykis lyg? tai kazkaip letokai jis auga tada iseina taip..na neatgaminu as niekaip, bet labai gerai pamenu , kad buvo kudykis vardu  Izidorius ir sesuo netikra Emilija.

Su Izidorium tai tikrai neatitinka, nes ta aktore, kuri Milda vaidina (Piskinaite berots jos pavarde), is tiesu sunaus susilauke 1995metais, taigi Izidoriui seriale irgi turetu buti 15-16metu ar bent jau mazu maziausiai 14, bet tikrai ne 11-12 metu.

Nors manau, kad sios Gimines niekaip neprilys pirmosioms, bet vis vien labai dziugu matyti tuos pacius aktorius vienoj kruvoj. Dabar taip laukiu kito sekmadienio... idomu, kad vyks toliau... smile.gif
Atsakyti
Labai labai patiko, super serialas wub.gif Tokia nostalgija ir šiluma nuo jo dvelkia.. smile.gif

Daug ko trūko pirmoj serijoj: Tado, Janinos, Vytauto, Živilės g.gif Na tikiuosi jie dar pasirodys smile.gif

Įdomu kieno dukra Jurga g.gif

Laukiu nesulaukiu kitos serijos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 07 kovo 2011 - 15:29
Patinka ir man sis serialas, nuo pat pradziu ziuriu 4u.gif
Kartos ne tik penktadieni, per LTV2 kartos rytoj 21.00
QUOTE(ingu @ 2011 03 07, 13:02)
Tadas - Juozo žmonos sūnus  4u.gif

Ne Juozo, o dieduko, Antano tevo mirksiukas.gif
Atsakyti