Įkraunama...
Įkraunama...

Patyrusi ir nepatyrusi vyrų įvairovės

Įdomi jūsų nuomonė apie moteris, kurios iki vedybų turėjo "tik tą vienintelį" ir jokio kito, todėl patyrė tik vieno vyro buvimą, "ragavimą" ir pan. Ir apie tas moteris, kurios neapsiribojo vienu agrastu, pabandė ir agurką, ir bananą, ir morką, ir sasyską. biggrin.gif
Ar ta, kuri turėjo tik vieną, nevykėlė ar vykėlė?

Tai štai. Kuriai labiau pasisekė, kuri laimingesnė, šaunesnė, "realizavusi" seksualinį gyvenimą ir kt.
Atsakyti
Kas čia per šaunumo vertinimo kriterijus? g.gif
Atsakyti
Dar yra ir kiti kriterijai, jei šaunumas nepatinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 03 07, 10:37)
Įdomi jūsų nuomonė apie moteris, kurios iki vedybų turėjo "tik tą vienintelį" ir jokio kito, todėl patyrė tik vieno vyro buvimą, "ragavimą" ir pan. Ir apie tas moteris, kurios neapsiribojo vienu agrastu, pabandė ir agurką, ir bananą, ir morką, ir sasyską.  biggrin.gif
Ar ta, kuri turėjo tik vieną, nevykėlė ar vykėlė?

Tai štai. Kuriai labiau pasisekė, kuri laimingesnė, šaunesnė, "realizavusi" seksualinį gyvenimą ir kt.


Vykėlė yra ta, kuri galutiniame variante gavo tai, ko norėjo. Jeigu ji gavo tai iš pirmo karto, tai valio. Jeigu teko paieškoti, tai irgi yra ok. Svarbu, kad tas geriausias nebūtų iš tų, kurie pasiliko praeityje.
Atsakyti
Labas:)
tos, kurios turejusios ragavusios tik viena ta pati agrasta, nuo mokykos suolo, tikrai gali būti laimingos, nu bet man atrodo, kad toks perdėtai paprastas gyvenimas - vienas tarsi suplanuotas agrastas ir gyvenimas su juo pagal plana g.gif
Atsakyti
Labai gerai parašei wink.gif

Ar gerai, kai neturi su kuo palyginti ir suprasti, ar tai saldu, ar sūru, ar rūgštu.
Atsakyti
Nemanau kad dabar yra pakankamai daug moteru tekanciu uz pirmojo paragauto. Tekame dabar veliau tai ir gyvenimo daugiau pazistame, daugiau paragaujame vaisiu: saldziu, rugzciu, suriu ir net karciu smile.gif Tokia naturali siuolaikinio gyvenimo logika.
Atsakyti
Labai keista tema. Man atrodo kvaila vertinti laimingumą pagal tai su kiek vyrų miegojai smile.gif Ir sakyti kad pvz laimingesnė yra ta kuri turėjo tik viena arba laimingesnė ta kuri turejo kelis biggrin.gif kažkokia nesamonė, laimė tikrai ne vyrų skaičium matuojama
Atsakyti
Taip, laimės apraiškų labai daug, neišmatuojami toliai ir t.t. Bet dabar čia labai konkrečiai, apie labai konkrečią laimės dalį smile.gif O kaip pati manai, ar laimė yra patirti tik vieną agrastą? Ar ne.
Atsakyti
man asmeniškai laimė nesisieja su vyrų skaičiumi smile.gif niekaip nesugebu to sutapatinti, nors tu ką lotuliukas.gif

ta konkreti laimės dalis apie kurią kalbate man yra mylimas vyras, o ne agrastas visų pirma biggrin.gif ir ar ji rasi su pirmuoju ar su treciuoju nematau skirtumo mirksiukas.gif
Atsakyti
O kodėl tu sieji su vyrų skaičiumi? Siek su patirtim ar patyrimu, esamuoju periodu. Džiaugiesi viena patirtim ar kad turi su kuo palyginti? Laimė, kad turi su kuo palyginti, ar gyvenimo trauma? Šiek tiek plačiau. smile.gif
Atsakyti
Siaip, visada galvojau, kad ne kiekybeje esme, o kokybeje.

Is kitos puses, kam eksperimentuoti, kai esi laimingas su salimais esanciu zmogumi. Dazniausiai zmones iesko tai ko truksta, kol nesuranda.

Sakot smalsumas, bet gi neveltui yra patarle, apie smalsia kate, kuria smalsumas prazude. Be ragaujant galima ir skonio receptorius atbukinti. Zinot kaip buna su kvepalais, kuo daugiau prisiuostai, tuo...

Tiesa paskius,man vienodai kiek zmones turejo partneriu, nes tai nera rodiklis vertinant zmogu. Del to jis netampa nei saunesnis, nei luzeresnis. Zmones iesko ir randa ko jiems reikia, kad butu laimingi. Cia gi laimes dalykas, vieni pataiko is pirmo karto, kitiem reikia laiko, bandymu, kad surastu skirtaji zmogu.

Is kitos psues, jei zmogus neturi kitu pasiekimu, tuomet ka padarysi, gal tai ir kelia jo saviverte, neva pries tuos kurie neturejo tokio kiekio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 07 kovo 2011 - 15:26