Įkraunama...
Įkraunama...

Patyrusi ir nepatyrusi vyrų įvairovės

QUOTE(cowman @ 2011 03 07, 10:40)
Vykėlė yra ta, kuri galutiniame variante gavo tai, ko norėjo. Jeigu ji gavo tai iš pirmo karto, tai valio. Jeigu teko paieškoti, tai irgi yra ok. Svarbu, kad tas geriausias nebūtų iš tų, kurie pasiliko praeityje.

Pritariu siai nuomonei.
Mano vyras kazkada norejo issiaiskinti kiek ten ir kaip ten buvo iki jo... Tai as jam atsakiau: jei buciau zinojus, kad sutiksiu tave, buciau laukus. Jis nusijuoke, sako taip ir patikejau. biggrin.gif Bet as rimtai taip galvoju... gal nebuciau laukus...bet del kai kuriu santykiu gailiuosi, geriau jau butu ju nebuve....
Nesutinku, kad tik tiems, kurie turejo vieninteli rupes 'kaip ten butu su kitu/-a'. Gali buti ir su patirtimi, bet kartais gali smestelti tokia mintis...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cowman @ 2011 03 07, 11:40)
Vykėlė yra ta, kuri galutiniame variante gavo tai, ko norėjo. Jeigu ji gavo tai iš pirmo karto, tai valio. Jeigu teko paieškoti, tai irgi yra ok. Svarbu, kad tas geriausias nebūtų iš tų, kurie pasiliko praeityje.

Idealiai taikliai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 03 07, 14:22)
O kodėl tu sieji su vyrų skaičiumi? Siek su patirtim ar patyrimu, esamuoju periodu. Džiaugiesi viena patirtim ar kad turi su kuo palyginti? Laimė, kad turi su kuo palyginti, ar gyvenimo trauma? Šiek tiek plačiau. smile.gif


būtent kad nei laimė, nei gyvenimo trauma. gi sakau kad laimės su tuo nesieju, ir manau kad nei tos, nei tos nėra geresnės biggrin.gif o Jūs vis klausiat ir klausiat to pačio lotuliukas.gif


QUOTE(Moonte @ 2011 03 07, 15:10)

Tiesa paskius,man vienodai kiek zmones turejo partneriu, nes tai nera rodiklis vertinant zmogu. Del to jis netampa nei saunesnis, nei luzeresnis. Zmones iesko ir randa ko jiems reikia, kad butu laimingi. Cia gi laimes dalykas, vieni pataiko is pirmo karto, kitiem reikia laiko, bandymu, kad surastu skirtaji zmogu.

Is kitos psues, jei zmogus neturi kitu pasiekimu, tuomet ka padarysi, gal tai ir kelia jo saviverte, neva pries tuos kurie neturejo tokio kiekio.


būtent, tą ir bandau pasakyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Viena vertus, tai pritariu, kad turėtų vyrų skaičius laimingumo nelemia, bet pažiūrėkime iš kitos pusės... Ką patartumėte jaunai ir dar vyrų nepažinusiai merginai? Laukti to vienintelio, su kuriuo galvos, kad nori kartu praleisti visą gyvenimą? Ar ragauti tuos vaisius, pažinti kūniškus malonumus ir jais mėgautis? (niekas čia nekalba apie paleistuvystę)
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 03 07, 23:13)
Viena vertus, tai pritariu, kad turėtų vyrų skaičius laimingumo nelemia, bet pažiūrėkime iš kitos pusės... Ką patartumėte jaunai ir dar vyrų nepažinusiai merginai? Laukti to vienintelio, su kuriuo galvos, kad nori kartu praleisti visą gyvenimą? Ar ragauti tuos vaisius, pažinti kūniškus malonumus ir jais mėgautis? (niekas čia nekalba apie paleistuvystę)


laukti iki 50 metų nepatarčiau...bet o kas jei tai jaunai ir vyrų nepažinusiai merginai taip gera su pirmu, kuriuo ragauja kūniškus malonumus, kad jie lieka kartu. juk nesakysit, kad ji kažką prarado gyvenime? svarbiausia kad būtų gera su tuo žmogum - o ar jis pirmas ar kuris kitas skaičius nemanau kad yra skirtumas ir kažkas kažką prarandą nepamėginęs bent su keliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melynake*aviete @ 2011 03 07, 23:19)
laukti iki 50 metų nepatarčiau...bet o kas jei tai jaunai ir vyrų nepažinusiai merginai taip gera su pirmu, kuriuo ragauja kūniškus malonumus, kad jie lieka kartu. juk nesakysit, kad ji kažką prarado gyvenime? svarbiausia kad būtų gera su tuo žmogum - o ar jis pirmas ar kuris kitas skaičius nemanau kad yra skirtumas ir kažkas kažką prarandą nepamėginęs bent su keliais  smile.gif


Nereikia eiti prie kraštutinumų, niekas nekalba apie 50 metų... čia labiau kalba apie dvidešimtmetę merginą... gerbėjų pilną, vaikinai keičiasi kas kelis mėnesius, bet nėra to "vienintelio"... tai vat kokiu pasirinkimu labiau tikėtina džiaugtis ateityje?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 07, 15:10)
Siaip, visada galvojau, kad ne kiekybeje esme, o kokybeje.

Is kitos puses, kam eksperimentuoti, kai esi laimingas su salimais esanciu zmogumi. Dazniausiai zmones iesko tai ko truksta, kol nesuranda.

Sakot smalsumas, bet gi neveltui yra patarle, apie smalsia kate, kuria smalsumas prazude. Be ragaujant galima ir skonio receptorius atbukinti. Zinot kaip buna su kvepalais, kuo daugiau prisiuostai, tuo...

Tiesa paskius,man vienodai kiek zmones turejo partneriu, nes tai nera rodiklis vertinant zmogu. Del to jis netampa nei saunesnis, nei luzeresnis. Zmones iesko ir randa ko jiems reikia, kad butu laimingi. Cia gi laimes dalykas, vieni pataiko is pirmo karto, kitiem reikia laiko, bandymu, kad surastu skirtaji zmogu.

Is kitos psues, jei zmogus neturi kitu pasiekimu, tuomet ka padarysi, gal tai ir kelia jo saviverte, neva pries tuos kurie neturejo tokio kiekio.


Kaip galima atbukinti skonio receptorius, kaip ir tas pvz. su kvepalais netikęs, jei ne vienu metu viską kartu bando? O kai sako, kad su vienu pabandė ir tokią laimę paturėjo, tai dar klausimas, ar tas žmogus iš viso suvokia, kur tos laimės ribos, kai net nežino, kad gali būti kitaip. O gal dar geriau, ženkliai geriau. O dėl paskutinės pastraipos, tai tokia paniekutė mestelta. Nemanau, kad žmonės, turėję daugiau nei kelis partnerius per visą gyvenimą, keliasi savo savivertę ir ją demonstruoja kaip didžiausią pasiekimą. Nebent siekiantys rekordų ar pripažinimo per tą vietą, tai jų ir profesija, ir karjera, ir tuo pačiu pasiekimai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 03 08, 02:06)
Nereikia eiti prie kraštutinumų, niekas nekalba apie 50 metų... čia labiau kalba apie dvidešimtmetę merginą... gerbėjų pilną, vaikinai keičiasi kas kelis mėnesius, bet nėra to "vienintelio"... tai vat kokiu pasirinkimu labiau tikėtina džiaugtis ateityje?

Su visais juk nemiegosi.
Atsakyti
O kam su visais?
Atsakyti
QUOTE(evelyna @ 2011 03 07, 17:25)
Pritariu siai nuomonei.
Mano vyras kazkada norejo issiaiskinti kiek ten ir kaip ten buvo iki jo... Tai as jam atsakiau: jei buciau zinojus, kad sutiksiu tave, buciau laukus. Jis nusijuoke, sako taip ir patikejau. biggrin.gif  Bet as rimtai taip galvoju... gal nebuciau laukus...bet del kai kuriu santykiu gailiuosi, geriau jau butu ju nebuve....
Nesutinku, kad tik tiems, kurie turejo vieninteli rupes 'kaip ten butu su kitu/-a'. Gali buti ir su patirtimi, bet kartais gali smestelti tokia mintis...smile.gif



aš tai nieko nebūčiau laukus..jei lieptų kartoti-pakartočiau lygiai tą patį
Atsakyti
Man tiesą pasakius ši tema patiko, nes aš panašią dilemą savo gyvenime turėjau... Aš turiu tikslų ir norių, kurių įgyvendinimas turi tokią sąlygą kaip gyvenamosios vietos keitimas kas pusmetį/metus/dvejus... (taip gyvenau beveik nuo pilnametystės ir daugiau nei penkerius metus) Tai būna kad kartais atsiranda artimas žmogus, santykiai susiklosto geri, gražūs, artimi, bet žinai, jog po kelių mėnesių tu persikraustysi už tūkstančio km... šiek tiek naivu būtų galvoti kad jis bus tas vienintelis ir jūsų santykiai išlaikys atstumą, ypač kai santykiai iki išsiskyrimo nėra ilgi ir ateiti kartu planuoti sudėtinga... Tai vat tada iškyla klausimas, ar norisi pasiduoti pagundai ir džiaugtis malonumais, patirti skirtumus, ar yra vertė "savęs saugojime" tam vieninteliui?

QUOTE(Montekrista @ 2011 03 08, 10:36)
Su visais juk nemiegosi.


Man tikriausiai prie kiekvieno komentaro reiks pridėti, kad čia nekalbu apie paleistuvystę...
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 03 08, 13:16)
Man tiesą pasakius ši tema patiko, nes aš panašią dilemą savo gyvenime turėjau... Aš turiu tikslų ir norių, kurių įgyvendinimas turi tokią sąlygą kaip gyvenamosios vietos keitimas kas pusmetį/metus/dvejus... (taip gyvenau beveik nuo pilnametystės ir daugiau nei penkerius metus) Tai būna kad kartais atsiranda artimas žmogus, santykiai susiklosto geri, gražūs, artimi, bet žinai, jog po kelių mėnesių tu persikraustysi už tūkstančio km... šiek tiek naivu būtų galvoti kad jis bus tas vienintelis ir jūsų santykiai išlaikys atstumą, ypač kai santykiai iki išsiskyrimo nėra ilgi ir ateiti kartu planuoti sudėtinga... Tai vat tada iškyla klausimas, ar norisi pasiduoti pagundai ir džiaugtis malonumais, patirti skirtumus, ar yra vertė "savęs saugojime" tam vieninteliui?
Man tikriausiai prie kiekvieno komentaro reiks pridėti, kad čia nekalbu apie paleistuvystę...



o ką tu įsivaizduoji, sakydama ,,vienintelis"?
buvo vienintelė pirmoji meilė, yra vienintelis mylimas vyras
kuris iš kų vienintelesnis?
Atsakyti