Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės

QUOTE(Zuiki Puiki @ 2011 03 10, 22:18)
Nu grozis wub.gif  wub.gif Bet as lyg matau nuotraukose daugiau leliu, viena guli ant sofos, o kita ten lyg toliau sedi, ar ten vaikuciai g.gif  biggrin.gif


aha ten pardavejo is kurio pirkome,pas ji visa kolekcija smile.gif
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 10, 22:41)
Nu man grazios tokios - bet dydis gasdinantis, jauciu bijociau viena su jom namie likt unsure.gif noreciau tokio real kudikiuoko - bet mazo, mazuciuko - max 20 cm dydzio blush2.gif tik va kainos gasdinancios doh.gif

as irgi noriu,bet pirmiau sakau reikia berniuko rolleyes.gif
o kudikelio noreciau,bet normalaus dydzio,apie 52cm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 11, 00:41)
Nu man grazios tokios - bet dydis gasdinantis, jauciu bijociau viena su jom namie likt unsure.gif noreciau tokio real kudikiuoko - bet mazo, mazuciuko - max 20 cm dydzio blush2.gif tik va kainos gasdinancios doh.gif

Jo kainos tai kosmines, bet tai juk ranku darbo meno kuriniai. O kudikelis 20 cm. per mazas, geriausiai toks kai rasosi 20ar 22 inches, tai butu apie 52_55 cm dydzio. Bet galima uztaikyti ir visai normaliom kainom, buvo karta ne nauju, bet kaip nauju ebay pirktir tik uz kelias desimtis doleriu, bet as nespejau susizvejot, greit tokias pagriebia, dabar draugei is pigesniu ieskosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2011 03 11, 16:30)
Jo kainos tai kosmines, bet tai juk ranku darbo meno kuriniai. O kudikelis 20 cm. per mazas, geriausiai toks kai rasosi 20ar 22 inches, tai butu apie 52_55 cm dydzio. Bet galima uztaikyti ir visai normaliom kainom, buvo karta ne nauju, bet kaip nauju ebay pirktir tik uz kelias desimtis doleriu, bet as nespejau susizvejot, greit tokias pagriebia, dabar draugei is pigesniu ieskosiu mirksiukas.gif

nu ne - man nereik kudikio - savo du turiu - noreciau maziuko - kaip dekoracijos i lentyna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 03 11, 10:24)
aha ten pardavejo is kurio pirkome,pas ji visa kolekcija smile.gif

as irgi noriu,bet pirmiau sakau reikia berniuko  rolleyes.gif
o kudikelio noreciau,bet normalaus dydzio,apie 52cm rolleyes.gif

Noreciau ir as tokios dideles leles, turiu didele porcelianine, bet ne tokia didele, bet dabar jau viskas, du kudikelius nusipirkau, dabar didelei reikes ilgai ir nuobodziai taupyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 11, 18:32)
nu ne - man nereik kudikio - savo du turiu - noreciau maziuko - kaip dekoracijos i lentyna blush2.gif

Aha man irgi tos dekoracijos patinka wub.gif Jos buna visai tokios mazytes wub.gif Anukelei zadu tokia mazute nupirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2011 03 11, 16:37)

Aha man irgi tos dekoracijos patinka wub.gif Jos buna visai tokios mazytes wub.gif Anukelei zadu tokia mazute nupirkt smile.gif

ir ka ji veiks g.gif manau vaikui per brangi tokia lele blush2.gif ji gi ne zaidimui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 11, 18:41)
ir ka ji veiks g.gif manau vaikui per brangi tokia lele blush2.gif ji gi ne zaidimui schmoll.gif

Gal tikrai jus teisi, ka ji veiks su tuo kudikiu g.gif Na brangu pirkt ir neketinau, as maciau nebrangiu g.gif Bet, turi ji kalna tu leliu, paklausysiu jusu nuomones, nepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė pripažįsta tik megztas lėlytes, su plastmasinėm kol kas nežaidžia smile.gif
Atsakyti
Pas mus leliu ivairiu yra smile.gif Turim pora minkstu Dora the ezplorer lelyciu turim Undinele,Snieguole ir pelene, keleta CABBAGE PATH KIDS lelyciu ir viena kudyki lele. smile.gif


Bet kuo labiausiai didziuojames tai savo Bratz ir Barbiu kolekcija kur sudejus vaikus,kenus,kudykius ir pan. gautusi virs 200 lelyciu thumbup.gif thumbup.gif
Tesiam ir toliau savo kolekcija wink.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas turi patirties su sita lelyte?
http://www.toys.ie/Missy-Kissy-!H07581-prod.aspx
http://www.youtube.c...h?v=U70-O0ycPyk

Mano mazei 1 vietoj baby bornas, ziuriu sita turi panasumo tik fainesne, nes kalba, dainuoja ir is veiduko grazesne wub.gif . Butu sesyte baby bornui thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(kermint @ 2011 03 19, 18:49)
Pas mus leliu ivairiu yra smile.gif Turim pora minkstu Dora the ezplorer lelyciu turim Undinele,Snieguole ir pelene, keleta CABBAGE PATH KIDS lelyciu ir viena kudyki lele. smile.gif
Bet kuo labiausiai didziuojames tai savo Bratz ir Barbiu kolekcija kur sudejus vaikus,kenus,kudykius ir pan. gautusi virs 200 lelyciu  thumbup.gif  thumbup.gif 
Tesiam ir toliau savo kolekcija wink.gif wub.gif

Oho kokia kolekcija thumbup.gif Sitiek daug leliu, o nuotraukyciu nebus biggrin.gif Man tikrai juokinga to prasyti, nes as nemoku patalpint nuotraukas blush2.gif Vis per ivairius darbus niekaip neprisiruosiu ka nors pasikviest, kas idetu nuotraukas, o gal pas jus tokia pati situacija biggrin.gif

O koki jus turit kudiki, ar ta reborna netikra kudiki, ar lele kudiki, na nezinau kaip cia ir paklaust, manau supratot klausima biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(benyte @ 2011 03 20, 15:23)
Gal kas turi patirties su sita lelyte?
http://www.toys.ie/Missy-Kissy-!H07581-prod.aspx
http://www.youtube.c...h?v=U70-O0ycPyk

Mano mazei 1 vietoj baby bornas, ziuriu sita turi panasumo tik fainesne, nes kalba, dainuoja ir is veiduko grazesne wub.gif . Butu sesyte baby bornui thumbup.gif .

Na tikrai faina lelyte, patirties su ja neturiu, bet manau, kad uz borna fainesne g.gif wub.gif Ziuriu, kad internete tiek fainu lelyciu, bet kazkaip mamytes prisiriso prie tu ZAPF CREATION lelyciu , na nezinau, gal cia reklama prisidejo g.gif As nelabai sios firmos lelemis susizavejusi schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Zuiki Puiki,2011 03 25, 00:16]
Oho kokia kolekcija thumbup.gif Sitiek daug leliu, o nuotraukyciu nebus biggrin.gif Man tikrai juokinga to prasyti, nes as nemoku patalpint nuotraukas blush2.gif Vis per ivairius darbus niekaip neprisiruosiu ka nors pasikviest, kas idetu nuotraukas, o gal pas jus tokia pati situacija biggrin.gif

O koki jus turit kudiki, ar ta reborna netikra kudiki, ar lele kudiki, na nezinau kaip cia ir paklaust, manau supratot klausima biggrin.gif
Papildyta:



Galesim kada padaryti nuotraukyciu smile.gif Pasirodyti biggrin.gif biggrin.gif Tik vis laiko nebuna reikia visas aprenkti,susukuoti ax.gif

Ne ten tas kudykis lele paprasta YOU AND ME lygtais smile.gif smile.gif
Atsakyti
Imetu grozi
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti