Įkraunama...
Įkraunama...

Lėlės

QUOTE(AGNI_1979 @ 2011 12 20, 22:20)
Sveikos lelyciu ieskotojos newyear.gif

Kaip sekasi rinktis lelytes, gal kokiu isigijot idomesniu po prauzusiu akciju? Mes po ilgu paiesku ir mastymu isigijome visgi savo dvimetinukei chou chou rock a bye, tikiuosi gera sprendima pasirinkau cool.gif  na aisku ir Jusu patarimu deka  thumbup.gif

Dar karteli aciukas visoms patarusioms siuo klausimu ir sveikinimai artejanciu svenciu proga drinks_cheers.gif



sveika

o kur pirkot ir kokia kaina čia Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2011 12 21, 01:31)
sveika

o kur pirkot ir kokia kaina čia Lietuvoje?



atsakiau i Jusu klausima i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGNI_1979 @ 2011 12 21, 10:26)
atsakiau i Jusu klausima i az mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Laba

Pasirodysim mes su naujai nukauta lelyte
user posted image
Paola Reina 20 cm
labai miela

Kazkada seniau leliu temoj apie Paola reina leles perskaiciau ir bais uzsimaniau
Tai po ilgu ieskojimu, pagaliau turim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2011 12 21, 13:50)
Laba

Pasirodysim mes su naujai nukauta lelyte
user posted image
Paola Reina 20 cm
labai miela

Kazkada seniau leliu temoj apie Paola reina leles perskaiciau ir bais uzsimaniau
Tai po ilgu ieskojimu, pagaliau turim biggrin.gif

oi kokia fainulka.
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2011 12 21, 15:33)
oi kokia fainulka.


hmmmm nu su savo zavesiu ji.... o ji ka nors moka daryti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AGNI_1979 @ 2011 12 21, 18:00)
hmmmm nu su savo zavesiu ji.... o ji ka nors moka daryti? smile.gif


O kodel lele turi ka nors daryti mirksiukas.gif
Kodel ji negali buti tik siaip lele?
Mano mergina moka ir su paprastom lelem zaist biggrin.gif
Pamigdo, pavezioja su vezimuku, duoda buteliuka
Nors turi ju visokiu (ir kazka daranciu)
Bet kartais reikia ir vaikui fantazijos zaidimam duoti

Paimtumet ta lelyte i rankas, nepaleistumet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2011 12 22, 02:39)
O kodel lele turi ka nors daryti mirksiukas.gif
Kodel ji negali buti tik siaip lele?
Mano mergina moka ir su paprastom lelem zaist biggrin.gif
Pamigdo, pavezioja su vezimuku, duoda buteliuka
Nors turi ju visokiu (ir kazka daranciu)
Bet kartais reikia ir vaikui fantazijos zaidimam duoti

Paimtumet ta lelyte i rankas, nepaleistumet thumbup.gif


na nebutinai turi kazka daryti, tiesiog siaip pasiteiravau- is smalsumo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2011 12 22, 01:39)
O kodel lele turi ka nors daryti mirksiukas.gif
Kodel ji negali buti tik siaip lele?
Mano mergina moka ir su paprastom lelem zaist biggrin.gif
Pamigdo, pavezioja su vezimuku, duoda buteliuka
Nors turi ju visokiu (ir kazka daranciu)
Bet kartais reikia ir vaikui fantazijos zaidimam duoti

Paimtumet ta lelyte i rankas, nepaleistumet thumbup.gif

Faina lelyte, ar nera ji is silikono, tokia minkstute atrodo g.gif
Atsakyti
O maniskei kazkodel nepatinka leles ka nors darancios.Ji pati pas lele paklausia,pati ir atsako biggrin.gif Siaip norejau internetu uzsakyti ta lietuviskai kalbancia Paula,ir gerai kad neuzsakiau,nes pamacius ja gyvai man pasirode labai nemiela,ir per didele.
Atsakyti
QUOTE(buruliuke @ 2011 12 22, 19:27)
O maniskei kazkodel nepatinka leles ka nors darancios.Ji pati pas lele paklausia,pati ir atsako biggrin.gif Siaip norejau internetu uzsakyti ta lietuviskai kalbancia  Paula,ir gerai kad neuzsakiau,nes pamacius ja gyvai man pasirode labai nemiela,ir per didele.



Paula tai man irgi baisuokliska
Na, nepirkciau as jos nei uz 10 lt doh.gif

Bet siandien Siuze isbandziau, kaip suprantu ji kaip Paula, pirma buna leliukas, o paskui paauga ir kalbet pradeda jau kaip mergaite.
Jos bent veidukas simpatiskas smile.gif
Na pagules dar keleta metu, paskui matysim, gal ir zaisime
Nors ir dabar su ja puikiai zaide, ji labai daug visokiu priedu turi
Tai jie labai idomus pasirode biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Giuste @ 2011 12 22, 19:00)
Faina lelyte, ar nera ji is silikono, tokia minkstute atrodo g.gif


Ne , ji viniline, tik labai mielas vinilas
Dar teko panasaus vinilo tureti mazaja Alive
Nors firmos skiriasi, bet vinilai panasus kazkuo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2011 12 11, 19:54)
sveikos. susigundziau ir as savo panelems leles padovanoti. deja istiko pasirinkimo krize doh.gif gal patarsit ka nors... zodziu, situacija tokia: vienai mergytei 1m 9 men, kitai 3m 3men. mazoji ypatingai myli lelytes - jas migdo, vysto, supuoja, maitina.... didziosios meile lelems pasireiskia dazniausiai tada, kai mazoji su jomis pradeda zaisti (nes gi reikia is mazesnes seses ka nors atimt doh.gif ). tai dabar reiktu kazkaip suderinti, kad leles butu ir pagal amziu, ir pagal poreikius.... kol kas mano pasirinikimas (is to, ka galima rasti pas mus lietuvoje, nes nemoku ir nelabai laiko turiu tiems uzsieniniams pirkimams blush2.gif ) labiausiai vyksta is siu triju:
- corolle lila (cia gal mazajai butu. tik ar ciulpdama soskyte ar buteliuka ji skleidzia kokius nors garsus? manau, mano maziukei tokie garsai labai patiktu)
- chou chou serganti (vyresniajai patinka uzsiimti gydymu. keista, net gydytojai jai patinka. tai manau irgi neprasauciau)
- chou chou pasirupink manimi (na ta, kur uzmiega, juokiasi, valgo ir soskyte ciulpia su garsu). sita kaip alternatyva corolle lilai, arba tai serganciai, jei ja labai sukritikuotumet  smile.gif

kaip suprantu, corolle lila turi maziau funkciju, nei chou chou? bet man ji labai miela.... ir dar nezinau kodel, bet labiau linstu prie chou chou, nei anabeliu. o gal klystu?? gal geriau tarp anabeliu dar pasidairyti? jei taip, kuria rekomenduotumet?


Jau turim lelytes, tai pasidalinsiu įspūdžiais, gal kam pravers renkantis mirksiukas.gif
Vyresniajai dukrytei padovanojom anabele (5 versija). Tai kol kas atrdodo, kad viskas ok - lėlyte patinka dukrytei. Ir man ji miela - gražiai "šneka", juokiasi, valgydama tuos savo zandukus judina. Dukrytei patinka, kai pamiegojusi ji pradeda verkti - tada puola raminti ją smile.gif tik dar nebandem į buteliuka pilti vandens, tai asareliu dar nematem - kol kas luktelsiu su šitu reikalu biggrin.gif
Na o mazajai is pradžių nupirkau chou chou rock a bye, taciau kai ja gavau ir apziurejau, nusprendžiau, kad vis tik ankstoka dar su tokia lėle dviejų metukų neturinciai mergytei. Todėl ta lėlyte perleidom kitai mamytei, o savo mazajai nupirkom corolle lila. Va tokia:
https://www.babymark...slai/,prid.6249 (negaliu įkelti foto, tai dedu nuoroda)
Kol kas forume nemačiau atsiliepimų apie šita lėlyte, todel truputi papasakosiu apie ją. Lelyte, sakyciau, gana miela, labai skaniai kvepia tiek ji pati, tiek jos rubeliai (beje, jie tinka ir anabelei). Maitinama is buteliuko skleidžia garsus. Privalumu laikau tai, kad buteliuko nebūtina itaikyti tiesiai į burnyte - net ir palietus aplink burnyte, jau pradeda cepseti. Manau, mazesnems mergytems tai labai aktualu, nes dar sunku nutaikyti ten kur reikia. Paspaudus pilvuka lėlyte gražiai juokiasi (kaip kudikelis, su tokiu gugavimu). Na o pagrindinis šios lelytes trukumas - ji nuolat verkia!!! Kai tik ją ijungi - verkia. Arba tarkim siaip pajudini (na paimi is vezimuko, rengi ir t.t.) - irgi verkia... Nustoja po kokiu 10 s. Arba reikia su buteliuku pradeti maitinti - tada irgi nustoja verkt. Soske nepadeda - kai ją idedi jokių garsu neskleidzia. Žodžiu, man atrdodo, kad gamintojai neteisingai funkcijas sudeliojo - vietoj to nuolatinio verkimo galetu būti juokas, o verkimas - paspaudus pilvuka... Nes pvz anabele taip gražiai ir linksmai guguoja, paverkia tik retkarčiais, bet jei siaip ją pajudini - dažniausiai guguoja. O lila is esmės vien verkia. Nes pvz mano mažoji pati kol kas net nepaspaudzia to pilvuko. Nepasakyčiau, kad jis sunkiai isijungia, bet tiesiog reikia spausti tam tikra vieta. Žodžiu, su tuo verkimu tai nepatinka man ji. Gerai, kad maniskiu per daug negąsdina verksmas, bet tikrai butu maloniau girdeti juoką. Na o siaip mažoms mergytems pakanka tu funkcijų, lėlyte nesunki, dydis 42 cm - tai jo tikrai uztenka. Mano dukryte gana aukšta pagal savo amžių, bet ir jai kartais sunku ta lelyte nešti, todėl su dar didesne (kad ir chou chou) manau jau butu visai sudetinga.
Atsakyti