Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos r. S/B Minija + S/B Šernai

lithuania.gif ....su sventem !!!

Visiems laba diena.

Bet diena tai ne kokia....orelis brrr.Zadejau i svecius vaziuot pas podruzka,ale prapuole noras.

Atsakyti
Sveikos

nu ir orelis......
pas mane tai patys sveciai atvaziuoja. pridariau kalna misrainiu smile.gif eisim kepti saslo smile.gif


beja su sventem ir as sveikiju 4u.gif

vakar susitvarkiau danti, protezavo... tai daba jauciuos kad nesiociau svetimkuni burnoj..... blink.gif
Atsakyti
su nedarbo diena!!! 4u.gif
Atsakyti
Lavute,kur remontuojies bigsmile.gif ???
Musiet ir per kisene nemenkai trenke bigsmile.gif ???

Vajazau,kaip as bijau dantistu doh.gif ,geda,bet tai faktas ax.gif .Tiesiog reik raminamuju ta diena,kai susiruosiu eit.....ir kaip taisykle einu,kai jau nebegaliu kentet,todel savo dantis davedu iki tokios busenos,kada reikia protezuot doh.gif .Tai dar ,aciu diev,jie visai neblogai man tarnauja su tokiu atsinesimu i ju prieziura blush2.gif


Kaip faina....saslikai bigsmile.gif ....kokias misraines darai??? tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2011 03 11, 17:34)
Lavute,kur remontuojies bigsmile.gif ???
Musiet ir per kisene nemenkai trenke bigsmile.gif ???

Vajazau,kaip as bijau dantistu doh.gif ,geda,bet tai faktas ax.gif .Tiesiog reik raminamuju ta diena,kai susiruosiu eit.....ir kaip taisykle einu,kai jau nebegaliu kentet,todel savo dantis davedu iki tokios busenos,kada reikia protezuot doh.gif .Tai dar ,aciu diev,jie visai neblogai man tarnauja su tokiu atsinesimu i ju prieziura blush2.gif
Kaip faina....saslikai bigsmile.gif ....kokias misraines darai??? tongue.gif



nu jo per pinigine trinktelejo, ale tikiuosi kol numirsiu atlaikys. sake kad visus protinius jau turiu smile.gif))
o seip i avimeda einu ten geras stomotologas, beja paskutini karta pas stomotologa buvau pries 10 metu, man jie irgi nelabai patiko.
o miraine tai makaronai su mesa, skanu..... visi suvalgo kaip semkas
Atsakyti
...prasytume smulkiau apie ta misraine bigsmile.gif


Laba diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Labadiena .. 4u.gif
Atsakyti
...pasakok -ka vei per sventas dienas bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Shanet ne manes klausia, bet papasakosiu ką veikėm biggrin.gif
Buvom šiandien su vaikais gimtadienį Smaragdo uoste, neseniai grįžom smile.gif
Vakar kieme ilgai buvom, vaikai žaidė aš biški tvarkiau kiemą smile.gif Dar kepiau grietiniečius, pirmą kartą bandžiau tai labai skanu ir paprasta biggrin.gif
Ką rytoj veiksim dar nežinau 4u.gif
Einu kavytės gerti smile.gif
O ką jūs gero nuveikėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypas @ 2011 03 10, 19:27)
Labukas 4u.gif

Shanet mes vandenuką geriam iš gręžinio, anksčiau turėjom šulinį bet vargom su vandeniu mažai būdavo unsure.gif
Darėmės tyrimus geras vanduo tik geležies perdaug, bet negeriu tik gaminimui vartojam, o taip perkam sidabrinį vandenį smile.gif

Taip smalsu pasidarė gal kuri iš jūsų skambino dėl sauskelnių mano vyruisakė iš Šernų smile.gif

Labukas,ir mes perkam vokiskus pampersus is Norvegijos,bet as kalbu visados su moterim biggrin.gif o ne su vyrais biggrin.gif
Atsakyti
pampers firmos kiek vnt uz kokia kaina perki?
as tai nesipasakoju ka veikiam, nes pas manesie metai liudni. siryt vyro mociute mire, Varniuose pasarvota, gyveno cia kur as gyvenu jos lovoje, tik ji ligoninej mire. didzioji mano viduriuoja, vemia, zodziu....
Papildyta:
mes esam svente smaragde,viena kart idomu uz tokia kaina tie lazeriu sou, bet ten jau tik dickem idomu.maziukams reik kamuoliuku, landziojimu, ciuozyklos, kaip bige safari..
tai pasidalinkit receptukais. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginttux: 12 kovo 2011 - 18:15
Cypai pasigirk grietinieciu receptuku user posted image.
Ir kur tas Smaragdinis uostas bigsmile.gif ??? Ar ne BIG 2 bigsmile.gif ???


O mes su Ignium ryt einam sveikint pusbrolio,tik musu balius bus ramus...namuose.
Nupirkom dovanu-Gustavo reptu knyga ir dedam i voka pinigelio,nes musu giminaitis pirks kazikoki pisipi,tai taupo tam reikalui tongue.gif ....kaip nepamacyti biggrin.gif .
Atsakyti