Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus . pyragus ir kitus skanėstus

na dar viena idesiu smile.gif
user posted image
turtingas kavos(dengtas saldainiu mase), ir jogurtinis(cipciuko pastilazas) geles irgi cipciuko pastilazas smile.gif saldainius dariau pati blush2.gif tai tokie ne visai kokie tongue.gif svoris virs 4 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 03 19, 14:20)
na dar viena idesiu smile.gif
user posted image
turtingas kavos(dengtas saldainiu mase), ir jogurtinis(cipciuko pastilazas) geles irgi cipciuko pastilazas  smile.gif saldainius dariau pati  blush2.gif tai tokie ne visai kokie  tongue.gif svoris virs 4 kg smile.gif

swoon.gif tobula! wub.gif
Atsakyti
Wingaile, šauniai padirbėjai, vazonėlis labai dailus, va pumpuriukų tai visų baltų norėtųsi arba švelniai žalsvų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 03 19, 14:20)
na dar viena idesiu smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif labai labai.............
Atsakyti
sveikos mergaites,patyliukais tema stebiu nuolat,kaip dziugu kad yra daug naujokiu thumbup.gif

lapelyte,smagu ziureti i tavo tortus,pazanga didziule 4u.gif thumbup.gif

pasta222,jusu tortai tokie mieli ir valgomi wub.gif

naitai,tave visad malonu cia matyti,visad perskaitau ka parasai thumbup.gif

olesta,smagu,kad turi noro ir kantrybes cia pasirodyt,tau medalio reiktu uz kantruma biggrin.gif 4u.gif

cypsiuko tortai kaip visada uzburiantys wub.gif wub.gif

na,o as beveik nieko nekepu,tik sau,ir savo draugam biggrin.gif
user posted image

viduj tortas apelsinu sufle,musu jis labai pamegtas smile.gif

mergaites,bukit geros,nebeplakit liezuviais,kaaaa?/? neterskim niekais tokios puikios temos 4u.gif 4u.gif

kadangi leidau sau biski pasisakyti,tai atejau ir as netusciom,nors ir nieko naujo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 19 kovo 2011 - 14:43
JOLKA999 thumbup.gif pagaliau ir Tu čia thumbup.gif ir dar kokia prie babkių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

ačiū ačiū, aš pati AUKSINĖ, kam man tas medalis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 19 kovo 2011 - 14:48
[quote=wingaile,2011 03 19, 15:20]
na dar viena idesiu smile.gif

wingaile ant orchideju "pasinesusi" thumbup.gif
na,man cia dar aukstasis pilotazas,gal,kada nors g.gif po metu 5 cool.gif
Atsakyti
Labuką smile.gif
O aš visai nedrystu komentuoti,galiu,tik pagirti,nesijaučiu,tokia gera žinove .
Šitą temą,myliu,todėl,kad tik jos dėka,išmokau tortus,ne tik kepti,bet ir puošti,kritika yra būtina,prašau visų senbuvių kepėjėlių nedingti,užsukti su savo kūriniais ir toliau dalintis patarimais,labai jus suprantu,kai kas penktas postas ,vis kartojasi: kas tas šlapias beze,o šlapias beze,kas tai,kaip padaryti šlapią beze ir vėl nuo pradžių doh.gif ,bet be jūsų ši tema taps tikrai palaida bala ,turgus čia buvo ir bus doh.gif ,kas nori tas užsuka,kas nori,tas rašo,tad linkiu jums daug daug kantrybės,stiprybės nekreipti dėmesio į keistas zinutes ir daug kūribyškumo kuriant tortus,kuriuos paskui atnešite mums paasigrožėti 4u.gif
O aš jei jau rašau,tai ir įdedu savo tortą - Kempiniuką ax.gif
kepiau dukrytei,seniai prižadėjus buvau,svoris apie 3kg,viduje rafaelas,puoštas pirktine dr. oetker mase,saldainių -šokolado mase,tortas prieš dengiant mase,apteptas sviestiniu kremu,duobutes dariau ant dar nedengto torto,padėklas nevykes,papraščiausiai uždengiau pjaustymo lentą,nes tortą valgysim namie tryse.
user posted image
wingaile -nuostabu,nežinočiau,kokioje temoje sėdžiu,galvočiau,kokia nuostabi namų dekoracija thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

as jau po darbu, eh gera cia prisesti ir paziureti kokiu gorziu pridejote....Net neistengsiu visu pakomentuoti.. thumbup.gif
Istrigo Cypciuko kareiviskas torcius, nematytas toks thumbup.gif dar porele po palmemis gerulis smile.gif
K.Lapelyte - jau tortu gausumas...turbut nakti kepate lotuliukas.gif fainas fotoaparatas NIKON smile.gif
Jolka - jau toks turtingas maisas smile.gif
Vsu kitu irgi saunus darbai, kempiniukas, sirdele, boruzele....oh visu neisvardinsiu smile.gif

Imetu kelis darbelius:

varskes antras aukstas, snickersinis - pirmasis ir MMG...:


user posted image

user posted image

medutis ir MMG...

user posted image

snickersass ir MMG..

user posted image
Atsakyti
[quote=Dianocka,2011 03 19, 18:36]
Sveikos merginos,






















2.gif lens.gif tease.gif
Papildyta:
[quote=keno,2011 03 19, 19:29]
[quote=Dianocka,2011 03 19, 18:36]
Sveikos merginos,

2.gif lens.gif tease.gif
[/quote]
nu,ir kuru velniu cia istempe per puse ekrano? doh.gif
Atsakyti
Ojei, kokie tortukai... 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

Siandieninis: ziauriai, ziauriai sokoladinis smile.gif puosta pastilazu
user posted image

Atsakyti
As apakus kaip jus sugebat taip papuosti tortus thumbup.gif
Atsakyti