Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos (32 tema)

(Atidariau naują temą, kadangi nuo vakar vakaro niekas to nepadarė. smile.gif )

Noriu palinkėti tiesiog šypsotis, nes šypsena užpildo širdutes šiluma. Kiekvieną kart, kai pamatau besišypsantį žmogų ir aš noriu nusišypsoti. smile.gif Todėl ir linkiu kuo daugiau šypsotis, paskleisti gėrį ir nuoširdumą aplinkiniams... wub.gif
Papildyta:
semke 21
Aną temą uždarė, tai taip ir nebeatrašėt. Kaip dabar mamai? nebepakilo temperatūra dar labiau?
Atsakyti
user posted image
Visiems po žiedelį pavasario - besigydantiems ir slaugantiems - sveikatos, stebuklo ir pavasario širdelėse, mintelėse ir aplink Jus...

Ačiū, sume 4u.gif už naują temutę wub.gif
Atsakyti
31 tema

27 ir nuorodos į 1-26 temas

Linkėjimai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 10 kovo 2011 - 18:04
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 03 10, 19:03)

smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
Šį kartą mama gulėjo su thumbup.gif moterimis. Viena iš jų kaip čia geriau įvardijus, na prisikėlęs feniksas iš pelenų. Nuotaikos geros, tai tokią laimingą ją ir parsivežėm, aišku išskyrus tie skausmai...
Gydytoja patarė pagerti B grupės vitaminų, nes sakė, kad turėtų mažiau galūnės šalti ir šiaip nervukus gal sutvarkytų...
Kojų skausmai dar nepraeina, tai po truputį nukrypuoja lyg ant adatų iki ten kur reikia. Nors vakar vakare jau išvis nebesinorėjo dėti nei žingsnio schmoll.gif

Oj tie skausmai skausmai... jei ne vienas galas išlenda, tai kitas... kad tik viską iškentus lauktų atokvėpis, kad tik nugalėtumėm tą bjaurybę... kad bent pailsėti duotų... visiems...
Atsakyti
Dalinuosi informacija.
1. Musu ligoniukas vartoja Bifolac (zarnyno gerosios bakterijos) - kaina ju nemaza. Taciau si savaitgali radau Bifolac atstovu internetine parduotuve. http://www.shop.norameda.lt/ Cia iseina pigiau. Geriausia pirkti 180 tab- tada finansine nauda labai akivaizdi, juo labiau ir pristatymas tada nemokamas.
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2011 03 10, 17:41)
(Atidariau naują temą, kadangi nuo vakar vakaro niekas to nepadarė. smile.gif )

Noriu palinkėti tiesiog šypsotis, nes šypsena užpildo širdutes šiluma. Kiekvieną kart, kai pamatau besišypsantį žmogų ir aš noriu nusišypsoti.  smile.gif Todėl ir linkiu kuo daugiau šypsotis, paskleisti gėrį ir nuoširdumą aplinkiniams... wub.gif
Papildyta:
semke 21
Aną temą uždarė, tai taip ir nebeatrašėt. Kaip dabar mamai? nebepakilo temperatūra dar labiau?



Aciu uz nauja temute 4u.gif

Na vakar buvo iki 37,3 pakile...Daugiau nekyla aciu Dievui wub.gif Tikimes, kad daugiau ir nekils, bet vakar turbut vejas nugara perpute, tai labai nugara skaudejo, o siandien issityre slapima ir itaria inkstu uzdegima doh.gif beja ir kraujukas jau pagerejo, leukocitu jau 3,7 bigsmile.gif
Atsakyti

Oj tie skausmai skausmai... jei ne vienas galas išlenda, tai kitas... kad tik viską iškentus lauktų atokvėpis, kad tik nugalėtumėm tą bjaurybę... kad bent pailsėti duotų... visiems...
[/quote]


Kad taip jusu zodziai Dievui i ausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semke21 @ 2011 03 11, 12:49)
Aciu uz nauja temute 4u.gif

Na vakar buvo iki 37,3 pakile...Daugiau nekyla aciu Dievui wub.gif Tikimes, kad daugiau ir nekils, bet vakar turbut vejas nugara perpute, tai labai nugara skaudejo, o siandien issityre slapima ir itaria inkstu uzdegima doh.gif  beja ir kraujukas jau pagerejo, leukocitu jau 3,7 bigsmile.gif

Nu va tai tikrai nebaisi ta temperatūra, tik tiek, kad gali būti nemaloni unsure.gif smile.gif
Per daug jaudinaisi be reikalo rolleyes.gif Bet čia natūralu, aš irgi vis mokausi ir mokausi po truputį nebereaguoti taip į visas smulkmenas, nes kaip užėjo, taip turi ir praeiti. ax.gif
O kraujas tikrai pats atsistatinėja, o mama vartojo kokių vaistų? berods žadėjo leisti jai į pilvą?

Šiandien mama skalavo burną su soda + druska, gal padės, nes skauda dantenas, net pakraujuoja blink.gif Jau galvojam kokias košytes gal darytis, kad maistas minkštesnis būtų.
Atsakyti
[quote=sume,2011 03 11, 13:48]
Nu va tai tikrai nebaisi ta temperatūra, tik tiek, kad gali būti nemaloni unsure.gif smile.gif
Per daug jaudinaisi be reikalo rolleyes.gif Bet čia natūralu, aš irgi vis mokausi ir mokausi po truputį nebereaguoti taip į visas smulkmenas, nes kaip užėjo, taip turi ir praeiti. ax.gif
O kraujas tikrai pats atsistatinėja, o mama vartojo kokių vaistų? berods žadėjo leisti jai į pilvą?

Šiandien mama skalavo burną su soda + druska, gal padės, nes skauda dantenas, net pakraujuoja blink.gif Jau galvojam kokias košytes gal darytis, kad maistas minkštesnis būtų.
[/quote

Del kraujo leidosi tevagrastima i pilva, cia per tris dienas taip atsistate bigsmile.gif dar liko pora doziu ir tada vel ziuresim smile.gif

Mano mamyte tai su salaviju arbata skalauja burna, tai gal del to jai po chemijos su burna problemu nebuvo, galit ir jus savo mamytei pasiulyt, manau blogiau tikrai nebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(semke21 @ 2011 03 11, 14:14)
QUOTE(sume @ 2011 03 11, 13:48)

Nu va tai tikrai nebaisi ta temperatūra, tik tiek, kad gali būti nemaloni unsure.gif  smile.gif
Per daug jaudinaisi be reikalo rolleyes.gif Bet čia natūralu, aš irgi vis mokausi ir mokausi po truputį nebereaguoti taip į visas smulkmenas, nes kaip užėjo, taip turi ir praeiti. ax.gif
O kraujas tikrai pats atsistatinėja, o mama vartojo kokių vaistų? berods žadėjo leisti jai į pilvą?

Šiandien mama skalavo burną su soda + druska, gal padės, nes skauda dantenas, net pakraujuoja blink.gif Jau galvojam kokias košytes gal darytis, kad maistas minkštesnis būtų.


Del kraujo leidosi tevagrastima i pilva, cia per tris dienas taip atsistate bigsmile.gif dar liko pora doziu ir tada vel ziuresim smile.gif

Mano mamyte tai su salaviju arbata skalauja burna, tai gal del to jai po chemijos su burna problemu nebuvo, galit ir jus savo mamytei pasiulyt, manau blogiau tikrai nebus rolleyes.gif

O jai dar tik pirma chemija apskritai?
Atsakyti

Mano mamyte tai su salaviju arbata skalauja burna, tai gal del to jai po chemijos su burna problemu nebuvo, galit ir jus savo mamytei pasiulyt, manau blogiau tikrai nebus rolleyes.gif
[/quote]
O jai dar tik pirma chemija apskritai?
[/quote]


Leidziama pirma, dar pries tai dvi geriamas turejo...

Atsakyti