Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi Cosi Axiss 9-18 kg

Ir mes turime sia kedute,ji tikrai thumbup.gif Pirkome www.skelbiu,nes parduotuveje ju kainos kosmosas blink.gif Nors dabar maciau kai kuriose parduotuvese taikomos 20proc.nuolaidos maxi cosi kedutems.Nusipirke sia kedute,tikrai nesigailesite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 11 rugsėjo 2012 - 09:39
QUOTE(Keryda @ 2012 08 03, 15:19)
sveikutes  4u.gif , man toks klausimas iskilo- kuo skiriasi Maxi cosi Axiss nuo Bebe Confort Axiss? Ar tik jos ne identiskos, tik pavadinimas skiriasi. Dizainas atrodo toks pat. Gal kas zinote, labiau analizavote pries pirkdamos? smile.gif


Kažkur viena ausim girdėjau, kad čia ta pati firma, tik BBC skirta vienoms šalims, o maxi cosi kitoms. Dabar jau tiksliai neatkartosiu, bet faktas, kad pačios kedutės identiškos 4u.gif
Atsakyti
as irgi turiu maksi cosi labai gera kedute... verta .smile.gif
Atsakyti
Turim sia kedute thumbup.gif Ilgai ieskojau butent jos ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Mes irgi pirkom maxi cosi axiss 9-18. Per skelbimus nauja gavom uz 700lt. Kol kas labai patenkinta, daug lengviau isodint ir prisegt vaikuti.
Atsakyti
Mamytes kurios turi sia kedute,norejau paklausti,ar ir jusiske sukasi tik i viena puse g.gif As maniau kad ji turi sukinetis i abi puses?gal mes kazka ne taip pritvirtinom g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 29, 12:18)
Mamytes kurios turi sia kedute,norejau paklausti,ar ir jusiske sukasi tik i viena puse g.gif As maniau kad ji turi sukinetis i abi puses?gal mes kazka ne taip pritvirtinom g.gif


Sukasi i viena arba kita puse. Po kedutes apacia yra toks perstumimui kaip mygtukas, jei sukasi ne i ta puse kur norisi, reikia perjungti su tuo mygtuku. i abi puses iskarto nesisukioja, tik i ta puse kur nustatai
Atsakyti
Turime ir labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes tp turime sia kedute. Viskas buvo puiku kol neatejo salciai... Vaikutis sveria 10 kg. Aprengus storesne ziemine striukyte nebelabai telpa i kedute. Isodinus- vaikas net pajudeti nebegali. Vaikuci ui 1,3 men. 10 kg. , tai niekaip nesuprantu kaip 18 kg vaikas ten telpa?!?!
Gal reikia isimti ta galvytes paminkstinima?
Atsakyti
Esu labai patenkinta pasukimo funkcija - tikrai labai patogu. Kai reikia sodinti vyresniąją dukrytę (3 m.) į jos nepasukamą kėdutę, tai visaip tenka manevruoti, kad neužgaučiau tai galvos, tai kojos.
Man asmeniškai vienintelis trūkumas, kad kėdutė gan ankšta. Mažiukė (11 mėn.) su avikailio kombinezonu vos telpa, tiesiog įsispraužia. Galva telpa normaliai.
Na, o vyras skundėsi, kad jam sudėtinga pritvirtinti. Kas turi vieną mašiną, tam gal neaktualu, bet kai mums reikėjo kilnoti, išties tie visi diržų priveržimai užknisa.
Atsakyti
QUOTE(Astija @ 2012 07 09, 04:53)
mane taip pat domina si kedute, taciau idomu kaip jos medziagyte? man svarbiausia,k ad vaikas kuo maziau prakaituotu. Dabar turim chiccp kedute 0-11kg, labai patogi butu gera, taciau isimu visada labai suprakaitavusi vaikuti, nezinau ar su visom kedutem taip, bet noreciau kuo geresnes medziagytes  blush2.gif  todel neapsisprendziu kokia pirkti  4u.gif


Turim Maxi Cosi Axis ir Tobi. Galiuosi, kad nepirkau abieju Axis. Labai patogi kedute. Vaika isodinti nepalyginamai lengviau, ypac kai del kokios nors priezasties neimanoma pilnai atidaryti masinos dureliu. Yra 3 kedutes padetys - pati gulsciausia puikiai tinkama miegoti. Platus dirzai su guminiais padukais po apacia - nenuslysta nuo petuku. Taip pat galima nusipirkti nuimama uzvalkala kedutei, pagaminta is tampraus frotinio audinio. Ji lengva nuimti ir isskalbti - kas ypac gerai po ilgu kelioniu, kai i kedute yra itrinamas bananas, jogurtas ir dar galas zino kas. lotuliukas.gif

Taip pat kedute labai tvirtai pritvirtinama masinoje, deka dirzo itempimo sistemos - nesimakaluoja palaida, kaip kai kuriu kitu firmu kedutes. Net Tobi truputi laisvoka, palygint su Axis.

Dukruzei dabar 2,5 metu, ir ji puikiai telpa i kedute. Net su ziemine striuke. Ir dar ilgai ja naudosim. thumbup.gif
Atsakyti
kazkokia mistika blink.gif
galvojam apie sios kedutes pirkima, tai vieni raso, kad 10 men vaikas netelpa, o kitu 2,5 metu vaikas puikiai telpa ir dar ilgai tilps blink.gif
Atsakyti