Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 03 11, 08:46)
Grįžtant prie numue, man jie gražūs, kai kurie mieli ir paslaptingi, bet kažkodėl nesinori jų kiol kas siuvinėti. Gal reikia laiko. Nors... Giliai kamputyje vieną esu nusižiūrėjus. Gal kada ir susigundysiu išsiuvinėti ax.gif

As macius jas, tik kur rodetes issiuvinetas, kazkaip daugiau net neziurejau ax.gif

Aciu uz naujus namukus 4u.gif

Siandien gavau mamos issiusta is Lt rankdarbiu zurnala. Negalima man ziuret zurnalu doh.gif lotuliukas.gif nes paskui visko noriu ax.gif Uzbaigiau vakar savo siuvinejima, dabar beliko apvedimai ir fonas ax.gif ir siandien taip pat atejo siuliukai sekanciui darbui bigsmile.gif nekantrauju pradet tas tulpes bigsmile.gif
Atsakyti
Po ilgos pertraukos, pasirodau ir aš su savo skirtuku
user posted image
Kita (blogoji) pusė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 03 11, 18:04)
Po ilgos pertraukos, pasirodau ir aš su savo skirtuku


biggrin.gif koks smagus 4u.gif Šonas toks rimtas biggrin.gif
Atsakyti
Visu darbeliai labai nuostabus 4u.gif
Na, o as ateinu ir atnesu siek tiek pavasario ir artejancios sventes dvasios ax.gif
user posted image


user posted image

user posted image

Bet nesu patenkinta siais savo atvirukais verysad.gif , pritrukau dvipuses lipnios juosteles, tai tepiau su sausais klijais, gyvai dar taip nesimato,nu bet foto tai labai issiryskino sad.gif atrodo kaip medziagytes neislygintos nuo kliju visos "susigarbiniavo", na bet kita kart jau zinosiu
Atsakyti
Merginos,
labai reikia Jusu pagalbos unsure.gif .Dukryte greit pirmoji ispazintis ir noriu issiuvineti atvirute. Gal galite sia tema pasiulyti kokiu schemuciu ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eureka77: 12 kovo 2011 - 00:59
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 03 11, 22:23)
Visu darbeliai labai nuostabus 4u.gif
Na, o as ateinu ir atnesu siek tiek pavasario ir artejancios sventes dvasios ax.gif
Bet nesu patenkinta siais savo atvirukais verysad.gif , pritrukau dvipuses lipnios juosteles, tai tepiau su sausais klijais, gyvai dar taip nesimato,nu bet foto tai labai issiryskino sad.gif atrodo kaip medziagytes neislygintos nuo kliju visos "susigarbiniavo", na bet kita kart jau zinosiu

as tai specialiais,kaip budavo PVM klijai LT,baltais tokiais klijuoju.tik juos reikia greitai tvarkyt tada,nes greit prilimpa,o jei jau prilipo-nenulipinsi.o su sausais-neisivaizduoju,kaip jie aplamai lipdo,man jie net popieriaus normaliai nesuklijuoja,nebent as ne apie tokius galvoju smile.gif bet kieki prigaminai-turbut,pardavimui biggrin.gif ir grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 03 11, 20:04)
Po ilgos pertraukos, pasirodau ir aš su savo skirtuku


Fainuolis aviukas bigsmile.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 03 12, 02:23)
Na, o as ateinu ir atnesu siek tiek pavasario ir artejancios sventes dvasios ax.gif


Gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 12 kovo 2011 - 08:26
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 03 12, 01:49)
bet kieki prigaminai-turbut,pardavimui biggrin.gif ir grazus 4u.gif


Na taip cia su popieriniais tais klijais.
Nea nepardavimui, giminaiciams biggrin.gif, gyvenu uzsienyje, tai va ir siunciu sventems dalele saves ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Norėjau paklausti, kai siuvinėju blendingu, tai tie abu siūlai būtinai turi gulti lygiagrečiai ar gali būt susisukę?
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 03 12, 00:23)
Na, o as ateinu ir atnesu siek tiek pavasario ir artejancios sventes dvasios ax.gif

armija biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eureka77 @ 2011 03 11, 22:58)
Merginos,
labai reikia Jusu pagalbos unsure.gif .Dukryte greit pirmoji ispazintis ir noriu issiuvineti atvirute. Gal galite sia tema pasiulyti kokiu schemuciu ???


Keliaukit i schemu paieskos tema
Atsakyti
AGLYTĖ, gražūs atvirukai 4u.gif

Pasirodau su mažu darbeliu
user posted image
Atsakyti