Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 10 tema

QUOTE(Mangale @ 2011 03 11, 23:50)
\Dar klausimas, gal kuri situos grozius turit? Ar nepermasyvus? Kaip kokybe?
Nusprendziau, kad reiketu  lotuliukas.gif 
Ko as cia lindau i sita Jcrew galera  umn.gif
user posted imageuser posted image

Kažkodėl man atrodo, kad jie net labai masyvūs turėtų būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2011 03 11, 22:25)
Šaliko tekstūrą nufotkinau, bet užsisakinėjau ne tą spalvą visai, nervuoja mane ta elektrinė ryški..

Lemlem&Ambo loop

Dekui 4u.gif O jis toks labiau prie plonesniu (man panasu), ar storesnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laputa: 11 kovo 2011 - 23:00
QUOTE(Laputa @ 2011 03 12, 00:00)
Dekui  4u.gif O jis toks labiau prie plonesniu (man panasu), ar storesnis?

Normaliai,matot, jis vietom plonas, vietom storesnis, bet dvigubas-tai nėra labai plonas, bet vistiek ne žieminis, kažin su kuo jį dėvėti g.gif Dar nežinau ar pasiliksiu-vien dėl spalvos, ale ir parduot gaila ax.gif
Atsakyti
Pasirodau :

Dydis XXS, sakyciau atitinka S g.gif
Turetu graziai ziuretis ant idegusio kuno, svelni spalva.
user posted image
Atsakyti

user posted image
Norejau paklaust ar sis kardiganas atitinka dydi, ar padidintas? Gal kuriai kartais netiko ir noretumet perleisti S d. navy spalvos? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cikada7: 12 kovo 2011 - 02:23
Sveikos,

planuoju pirkti jackie cardi, gal galetumet patarti del dydziu, imti savo, ar vienu mazesni? Kaip medziagyte? Aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2011 03 12, 03:05)
user posted image
Norejau paklaust ar sis kardiganas atitinka dydi, ar padidintas? Gal kuriai kartais netiko ir noretumet perleisti S d. navy spalvos? rolleyes.gif

Šis kardiganas dydį atitinka smile.gif
Atsakyti
Na ką-ir aš gavau rankinę dirol.gif good.gif Jaučiu ji nesunešiojama biggrin.gif -oda stora,bet ne kieta,minkšta.Rankinė laaabai talpi.Tos grandinėlės wub.gif tokios ne piguškės tikrai-rimtai atrodo,metalas sunkokas,ne plastmasės tipo.Ir visa rankinė rimtai atrodo rolleyes.gif wub.gif Rekomenduoju smile.gif Jaučiu šviesi taip pat būtų laaabai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2011 03 12, 11:16)
Na ką-ir aš gavau rankinę  dirol.gif  good.gif Jaučiu ji nesunešiojama  biggrin.gif -oda stora,bet ne kieta,minkšta.Rankinė laaabai talpi.Tos grandinėlės  wub.gif tokios ne piguškės tikrai-rimtai atrodo,metalas sunkokas,ne plastmasės tipo.Ir visa rankinė rimtai atrodo  rolleyes.gif  wub.gif Rekomenduoju smile.gif Jaučiu šviesi taip pat būtų laaabai graži  wub.gif


nuorodele? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2011 03 12, 11:20)
nuorodele? bigsmile.gif

Rankine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2011 03 12, 11:16)
Na ką-ir aš gavau rankinę  dirol.gif  good.gif Jaučiu ji nesunešiojama  biggrin.gif -oda stora,bet ne kieta,minkšta.Rankinė laaabai talpi.Tos grandinėlės  wub.gif tokios ne piguškės tikrai-rimtai atrodo,metalas sunkokas,ne plastmasės tipo.Ir visa rankinė rimtai atrodo  rolleyes.gif  wub.gif Rekomenduoju smile.gif Jaučiu šviesi taip pat būtų laaabai graži  wub.gif

Kokia gavot? 4u.gif
Atsakyti
Cikada, šitas megztukas jau daug kartų apkalbėtas. Va aprašymai ir foto:
http://www.flickr.co...57625755289491/
http://www.flickr.co...57625755289491/

Merginos, prieš klausdamos pasižiūrėkit ar to rūbo nėra flickr'e smile.gif
Atsakyti