Įkraunama...
Įkraunama...

Kovo 11-oji

QUOTE((ne)eiline @ 2011 03 29, 00:19)
Gal klonai?  doh.gif

no one is perfect... cool.gif skubedama rasiau, iveliau klaida , nedaryk tragedjos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinimai laimėtojoms ir ačiū už balsus 4u.gif
Labai smagu, kad patiko mano nuotraukytė, ypač todėl, kad pirmą kartą fotografavau specialiai konkursui ax.gif Kovo 11oji Lietuvai atnešė pavasarį ne tik tiesiogine prasme, bet ir simboline, tad norėjau pavasarinio skaidrumo ir lengvumo. Pražydinau vyšnios šaką, tik kad žydi jos labai trumpai - porą dienų. Pirmą žydėjimo dieną neturėjau kada fotografuoti, o antrą teko nori nenori, nes žiedlapiai jau ėmė byrėti bigsmile.gif Oras pasitaikė kaip reta blogas, mano terasoje dešimtame aukšte vėjas viską nešė ir plėšė. Mano mažoji mirksiukas.gif siuvinėtoja ištvėrė tik kelias minutes, tad didelio kadrų pasirinkimo ir nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
o siuvinėti irgi pačiai teko?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 03 29, 12:48)
o siuvinėti irgi pačiai teko?

Siuvinėjom dviese - aš Lietuvos kontūrus virvele, o ji - tuos kringeliukus. Pradžioj norėjo Lietuvoje išsiuvinėti medžius ir gėlytes, bet greit pamatė, kad kantrybės neužteks bigsmile.gif mirksiukas.gif doh.gif Panašu, kad teks tas gėlytes kada išsiuvinėti man pačiai. Beje, siuvinėjimas - mano didžiausias hobi, o Lietuvą jau esu išsiuvinėjusi ir tūkstantmečio proga

user posted image
Atsakyti
Gražu Loretoidai 4u.gif

Labai džiaugiuos, kad ši foto laimėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(c-girl @ 2011 03 28, 23:03)
Ruste, o jie patys zino kur kuris, tarkim sioje foro su kepurem??? Vienodumas nerealus vaikinu- viens kito klounai biggrin.gif


dažniausiai savęs neskiria, ypač mažiukų foto, kur net aš dažnai neskiriu, bet atsimenu pagal rūbelius, nes kai kurių vienodų, bet skirtingos spalvos nekeisdavau wink.gif

o jie apsirengę vienodi, ir dar po vieną, tai yra tokių foto, kur nesu tikra katras biggrin.gif
kur dviese, dažniausiai atskiriu.

QUOTE((ne)eiline @ 2011 03 29, 00:19)
Gal klonai?  doh.gif
Papildyta:
Dėkoju už balsus mano "Laisvės keliui sningant" smile.gif

Beje, mes ten turim savo plytą smile.gif

gal ir klonai, nes panašūs be galo wink.gif

aš balsavau už tą foto, labai ji man graži smile.gif

----------
uojieja medalių neprikabinau gi!
Atsakyti
Kada sekantis konkursas bus? ax.gif

Ir, Ruste, gal dabar daugiau laisvo laiko bus,kai baigės konkursas, tai tikiuos sulaukt atsakymo į až artimiausiu laiku..... , bet kokio, bet atsakymo, nes taip tai kaip į tuščius vartus, SuperMamai tai neišeina parašyt...
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 29, 12:21)
Gražu Loretoidai  4u.gif

Labai džiaugiuos, kad ši foto laimėjo  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 03 29, 14:50)
Kada sekantis konkursas bus?  ax.gif


dar nežinau, reikia peržiūrėti siūlomas temas, gal kas su pavasariu bus tinkamo ir nepanaudoto iki šiol wink.gif

( į kitą klausimą atsakiau až)
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 03 29, 17:57)
dar nežinau, reikia peržiūrėti siūlomas temas, gal kas su pavasariu bus tinkamo ir nepanaudoto iki šiol wink.gif


Nu jo,kai Vilniuj žibutės žydi, Mažeikiuose antrą dieną sninga.

Norim pavasario lygybės lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
SVEIKINAME NUGALĖTOJAS!

I VIETA

Loretoidas

Lietuvoje pavasaris

user posted image

II VIETA

jurgitaru

Tėvynės vėjas

user posted image

III VIETA

Rustė

Kai norisi laisvės - kovoji už ją,
O meilę Tėvynei neši širdyje!
Labiausiai patinka trispalvė ryški,
Nešiojam kasdien, kad matytų VISI!

user posted image



user posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2011 03 29, 11:33)
Sveikinimai laimėtojoms ir ačiū už balsus 4u.gif
Labai smagu, kad patiko mano nuotraukytė, ypač todėl, kad pirmą kartą fotografavau specialiai konkursui ax.gif Kovo 11oji Lietuvai atnešė pavasarį ne tik tiesiogine prasme, bet ir simboline, tad norėjau pavasarinio skaidrumo ir lengvumo. Pražydinau vyšnios šaką, tik kad žydi jos labai trumpai - porą dienų. Pirmą žydėjimo dieną neturėjau kada fotografuoti, o antrą teko nori nenori, nes žiedlapiai  jau ėmė byrėti bigsmile.gif Oras pasitaikė kaip reta blogas, mano terasoje dešimtame aukšte vėjas viską nešė ir plėšė. Mano mažoji mirksiukas.gif siuvinėtoja ištvėrė tik kelias minutes, tad didelio kadrų pasirinkimo ir nebuvo biggrin.gif

labai grazi foto,balsavau uz ja wub.gif

Sveikinu nugaletojas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti