Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

O man mėlyna nea. Netradicinė spalva, kažkaip schmoll.gif pirmi labai faini.
Atsakyti
Na o man tas mėlynas fantastiškas kiaušinukas......netradicinis ir kažko ta spalva baisiai traukti mane pradėjo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Seniai čia bebuvau. Bus ka - man labai gražus kiaušinis thumbup.gif Apskritai, labai patinka Tavo darbų išbaigtumas wub.gif
O aš vis dar dekupažinu ir vis dar nemoku fotkint tongue.gif , tai truputukas netradicinio dekupažo kietam bičui cool.gif biggrin.gif "a la Ed Hardy"
user posted image
Atsakyti
Senai čia pas jus besivaidenau...tad atkeliauju, atnešdama truputį pavasariškos žalumos mirksiukas.gif
Papuošalų dėžutė "Žalsvasis tyrumas" - užsakymas...jaunai merginai...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2011 03 15, 09:47)
Senai čia pas jus besivaidenau...tad atkeliauju, atnešdama truputį pavasariškos žalumos  mirksiukas.gif
Papuošalų dėžutė "Žalsvasis tyrumas" - užsakymas...jaunai merginai...



labai garzi papuosalu dezute kaip lygiai nudazyta kaip ant kokio stiklo atrodo, blizga, spalva tokia neiprasta maisyti cia dazai ta prasme spalvos, nu labai faina 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Montekrista, Grite, Crazy Daisy, ačiu Jums visoms už "patinka" ir "nepatinka" biggrin.gif

Crazy Daisy, nu jau pakaba tai tikrai kreiziška lotuliukas.gif , tokiu uhhhh liepsnojanti thumbup.gif

Aistullka
papuošalinė tikrai labai gražiai išblizginta 4u.gif , viena man trukdo- bantukas, matau, kad simetrija derinta prie krentančių karoliukų, bet vis tiek nedėčiau jo ten, geriau prie užsegimo "perliuką" pakabinčiau. Tikiuosi nesupyksi už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
aistullka grazi dezute , tik ir man atrodo, kad graziau butu koks perliukas pakabintas biggrin.gif
Atsakyti
aistullka - nu labai žaliai gaivus darbas thumbup.gif
bus_ka - 4u.gif
o čia dar truputį aš:
user posted image
noooriuuu vaaaasaros... vacation4.gif
Atsakyti
craizy daisy idomus sprendimas su pakabele g.gif rolleyes.gif

patiko veidrodis su melynom gelem wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campari*: 15 kovo 2011 - 21:21
Crazy Daisy, na jau veidrodukas tai mano skonio bigsmile.gif thumbup.gif
O aš tavo pakabai į kompaniją įkeliu priešingybę

Pakaba vestuvinei suknelei

user posted image
Atsakyti
ant melynos spalvos patrauke biggrin.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 16 kovo 2011 - 14:24
Labai gražūs kiaušiniai, bus_ka. "Lazuritas" atrodo tikroviškai

Gražios papuošalinės ir ta žalsva (tik aš irgi kaspino nedėčiau, juostelė dėčiau, bet jungčiau po užsegimu be kaspino), ir ta melsva (kvartetas, kaip tuos iškilumus padarei? 3D dekupažas?).
Ir veidrodėlio rėmai tokie švelnūs, tvarkingi

Ir pkaba vestuvinei suknelei man patinka, tokia salstelėjus, bet ne pr saldi, su prabangos prieskoniu.

O va crazy pakaba man šiaip sau. Nors tarp tų gėlių ir kaukolytės vis tiek man tos gėlės prie centrinio motyvo ne itin tinka. Na bet...... jei crazy, tai crazy...... Čia juk tik man skonis....
Atsakyti