Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Sausinukai draugauja čia

QUOTE(Raja28 @ 2013 04 14, 09:59)
Jo tevai paskutini Zodi taria, psichologai tik pataria kas ir Kaip, mes bandem muzikuot pradet, bet neistvere rezimo, jam norejosi dar paciam Viska daryt, sunkiai sekasi paklust, tad net nezinau Kaip mokykloje butu doh.gif , nors kiti vaikai sauniai issededavo, bet buvo ir tokiu Kaip manasis, tad vien del tos socialines brandos neskubesim su mokykla g.gif

as ir galvoju,kad reiktu maniskei panelei ar sokius kokius pradet lankyti ar dainavima ,nes tokia aktyviste nenusedi irgi vietoje,namie pries veidrodi, isijungia muzika ir maivosi ,soka:),bet kiek zinau 5-6 metu jiem dar sunku nusiteikti ir issedet vienoje vietoje,tai dar taip ir neskubu su ta papildoma veikla.
Atsakyti
Na maniškė suskaičiuoja tik iki dešimt..toliau maišosi..pažįsta kelias raides ..nemokinu aš jos, išmoks..dėl būrelių tai užtenka kiek darželyje pramogų yra..
Aurelka ar ruoši vyresnėlę mažiuko atėjimui?Mes neruošėm, tai dažnai būna, kad sutaria kaip katė su šuniu...O gal toks jau būdas konkuruot..
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 04 14, 18:33)
Na maniškė suskaičiuoja tik iki dešimt..toliau maišosi..pažįsta kelias raides ..nemokinu aš jos, išmoks..dėl būrelių tai užtenka kiek darželyje pramogų yra..
Aurelka ar ruoši vyresnėlę mažiuko atėjimui?Mes neruošėm, tai dažnai būna, kad sutaria kaip katė su šuniu...O gal toks jau būdas konkuruot..

na kolkas specialiai nieko neruosiu,ji zino kad tures sesute ar broliuka labai laukia,bet greiciausiai kaigims tada tik supras kas ir kaip:)kiek zinau visi taip sutaria tarpusavyje,pesasi,nepasidalina ko nors:)
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2013 04 14, 20:26)
na kolkas specialiai nieko neruosiu,ji zino kad tures sesute ar broliuka labai laukia,bet greiciausiai kaigims tada tik supras kas ir kaip:)kiek zinau visi taip sutaria tarpusavyje,pesasi,nepasidalina ko nors:)

Tai, kad ne..Yra kur gražiai sutaria, reikia vis kartot, kad reikės labai rūpintis mažiuku ir tt..prašyti pagalbos, nors jūsų jau bus didesnė gudresnė..bet savo dėmesio irgi reikalaus.Na, jei laiko turit, tai pasiskaitykit apie pirmagimio "nukarūnavimą" ir pan..nepakenks..Gal pas jus ir taip viskas ok bus, bet kai pas mus buvo pradžioje nesąmonių, tai gailėjaus, kad neparuošiau atitinkamai..
Atsakyti
QUOTE(Mamamvika @ 2013 04 15, 10:44)
Tai, kad ne..Yra kur gražiai sutaria, reikia vis kartot, kad reikės labai rūpintis mažiuku ir tt..prašyti pagalbos, nors jūsų jau bus didesnė gudresnė..bet savo dėmesio irgi reikalaus.Na, jei laiko turit, tai pasiskaitykit apie pirmagimio "nukarūnavimą" ir pan..nepakenks..Gal pas jus ir taip viskas ok bus, bet kai pas mus buvo pradžioje nesąmonių, tai gailėjaus, kad neparuošiau atitinkamai..

as tai galvoju,kad pavydes manes,nes jau dabar kartais kaip pasako,tai ka supyksta pasako,kad jau tu atseit manes nebemyli,tik broliuka:)tokiam amziuje jie jau su savo iskalba ir mastymu tokiu savitu,kad man kartais baisu buna klausytis kai ka nors pasako doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif As cia kaip jaunas menulis...smile.gif
aureelka, wub.gif wub.gif
Gal jau zinot ko laukiates?
Kur visos vasarojat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2013 07 25, 22:49)
Sveikos smile.gif As cia kaip jaunas menulis...smile.gif
aureelkawub.gif  wub.gif
Gal jau zinot ko laukiates?
Kur visos vasarojat? smile.gif

labutis,na cia visos taip:)pamirso jau musu foruma:)nebeuzsuka:)
na kolkas kaime tik buvom,ruosiames i pajuri keletui dienu,bet vis oras lietingas:)
Na tiksliai dar nezinom,bet lygtais sesutes laukiam ax.gif
Kaip jus vasarele leidziat?
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2013 07 26, 08:48)
na kolkas kaime tik buvom,ruosiames i pajuri keletui dienu,bet vis oras lietingas:)
Na tiksliai dar nezinom,bet lygtais sesutes laukiam ax.gif
Kaip jus vasarele leidziat?

Mes pagrinde irgi kaime. Dar taip netradiciskai birzelio pabaigoje Peterburge buvom. Atsizvelgiant i tai, kad su dviem vaikais ir tik dviem dienom, tai gana daug mes ten apziurejom. As net nesitikejau, kad taip gerai mum ta kelione iseis. Po Peterburgo, vaziuojant atgal dar keliom dienom Pskovo srity, pas giminaicius buvom sustoje. Ten su Puskino vietom susipazinom smile.gif
O dabar irgi prie juros planuojam, laukiam kada siltesni orai bus. Vasara si vesoka smile.gif Nors bunant nestuke, manau, nesiskundi mirksiukas.gif Nes atsimenu vasara, kai dukros laukiausi, tai doh.gif nezinau ka apie mane zmones galvojo kai prie nezmonisku karsciu su kompresinesm kojinem vaiksciojau, ir vistiek kojos-kaladeles buvo, bet be kojiniu is vis tragedija budavo...
Kaip nestumas? Kada terminas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2013 07 26, 13:25)
Mes pagrinde irgi kaime. Dar taip netradiciskai birzelio pabaigoje Peterburge buvom. Atsizvelgiant i tai, kad su dviem vaikais ir tik dviem dienom, tai gana daug mes ten apziurejom. As net nesitikejau, kad taip gerai mum ta kelione iseis. Po Peterburgo, vaziuojant atgal dar keliom dienom Pskovo srity, pas giminaicius buvom sustoje. Ten su Puskino vietom susipazinom smile.gif
O dabar irgi prie juros planuojam, laukiam kada siltesni orai bus. Vasara si vesoka smile.gif Nors bunant nestuke, manau, nesiskundi  mirksiukas.gif  Nes atsimenu vasara, kai dukros laukiausi, tai  doh.gif  nezinau ka apie mane zmones galvojo kai prie nezmonisku karsciu su kompresinesm kojinem vaiksciojau, ir vistiek kojos-kaladeles buvo, bet be kojiniu is vis tragedija budavo...
Kaip nestumas? Kada terminas? smile.gif

na man pasiseke gal,kad neturiu bedu del tinstanciu koju,nors ir karsciai buvo geguzes pabaigoj,birzelio pradzioj ir dirbti dar teko tada,vandeni litrais geriau.Man toks oras iki kokiu +25 gerai ax.gif ,o jau karsciau nereikia:)Nestumas kaip ir pirmas taip ir sis nesunkus,svorio daug nepriaugau,apie 10kg tik pridejau,pilvukas tik pupso ir tiek:)Terminas tai rugseji,apie 20d.kazkur smile.gif Bandysim si sekmadieni i pajuri palekt lygtais neblogi orai,svarbu be lietaus,o toks kaip siandien oras man visai tinka pasivaiksciojimams:)
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2013 07 26, 16:03)
na man pasiseke gal,kad neturiu bedu del tinstanciu koju,nors ir karsciai buvo geguzes pabaigoj,birzelio pradzioj ir dirbti dar teko tada,vandeni litrais geriau.Man toks oras iki kokiu +25 gerai ax.gif ,o jau karsciau nereikia:)Nestumas kaip ir pirmas taip ir sis nesunkus,svorio daug nepriaugau,apie 10kg tik pridejau,pilvukas tik pupso ir tiek:)Terminas tai rugseji,apie 20d.kazkur smile.gif Bandysim si sekmadieni i pajuri palekt lygtais neblogi orai,svarbu be lietaus,o toks kaip siandien oras man visai tinka pasivaiksciojimams:)

Kaip pagal knyga, idealus prieaugis thumbup.gif as per abu po ~20kg uzsimetus buvau blush2.gif
Zodziu ant ribos mergele arba svarstykles bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2013 07 26, 16:49)
Kaip pagal knyga, idealus prieaugis  thumbup.gif  as per abu po ~20kg uzsimetus buvau  blush2.gif
Zodziu ant ribos mergele arba svarstykles bus smile.gif

su pirma panele tai 15kg isviso buvau priaugus,dabar jau maziau nei du menesiai like,tai gal nepasivysiu to svorio:)na taip kas cia zino kada sugalvos pasibelst ar rugsejo pirmoj pusej ar antroj:)as kai pagalvoju,kad greitai laukia bemieges naktys manes,tai baisu darosi,jau viskas primirsta,na bet tikiuosi ,kad sita vaikiuka bus lengviau auginti:)Idomu kokia jusu patirtis,is tiesu sako kad antra auginti lengviau ar cia kaip kam?
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2013 07 26, 20:56)
su pirma panele tai 15kg isviso buvau priaugus,dabar jau maziau nei du menesiai like,tai gal nepasivysiu to svorio:)na taip kas cia zino kada sugalvos pasibelst ar rugsejo pirmoj pusej ar antroj:)as kai pagalvoju,kad greitai laukia bemieges naktys manes,tai baisu darosi,jau viskas primirsta,na bet tikiuosi ,kad sita vaikiuka bus lengviau auginti:)Idomu kokia jusu patirtis,is tiesu sako kad antra auginti lengviau ar cia kaip kam?

Taip, bemieges naktys niekur nepabegs smile.gif Bet tai laikinas periodas...
Del antro vaiko... cia matyt del to, kad antras biggrin.gif As pati daug paprasciau pradejau ziureti i daugeli dalyku, gal del to iseina duoti daugiau laives zmogui, ko pasekoje jis labiau savarankiskesnis. Pvz nuo metu ir poros men savarankiskai ir gan tvarkingai mokejo valgyti, na aisku cia dar ir jos charakterio ypatybes - pati ir viskas. Dukra siaip labai linkusi megdzioti nuo pat pat mazumes, o megdzioja ji pagrinde broli smile.gif labai daug ko is jo ismoko tiesiog stebedama, pvz striuke jau gera pusmeti pati moka uzsideti ir jos niekas nemokino smile.gif tame lengvumas smile.gif Sunkiau yra tame, kad dukra nors ir ramesnio budo, bet sunus ja itraukia i savo judrius zaidimus, tai decibelu, triuksmo namuose netruksta, del to pavargstu aisku, nes ir darzeli iki siol net 50 proc neiseina lankyti, o vasara visai jo nelanko smile.gif
Atsakyti