Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Sausinukai draugauja čia

QUOTE(aureelka @ 2011 03 17, 21:01)
maniskei ir darzelis patinka:)ypac sokiai ir dainavimas kada buna:)namie be perstojo daineles ismoktas dainuoja,judesius kazkokius vis padaro,smagu ziuret,kaip vaikas lavinasi,nes namie kai pabuna ilgesni laika ir pradeda sienom laipioti:)

maniskis nedainuoja, bet kuno kulturos pamokeles namie po darzelio praveda, pasitiesia deki ant grindu ir einam abudu "sportuot". tiesa, vaikstom pas logopede, svepliukas truputi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 17 kovo 2011 - 20:28
QUOTE(neiste @ 2011 03 17, 20:27)
maniskis nedainuoja, bet kuno kulturos pamokeles namie po darzelio praveda, pasitiesia deki ant grindu ir einam abudu "sportuot". tiesa, vaikstom pas logopede, svepliukas truputi unsure.gif

na ismoks dar viskas pries akis,ir dainuos ir soks:)
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 17, 18:07)


4u.gif aš tai niekur nedirbu ir namie su mažučiu sėdžiu. bet Dovyduką tai į darželį išleidau vien dėl to, kad turėtų daugiau su bendraamžiais pabendrauti. Savarankiškumo kad daugiau įgytų ir savimi pasitikėjimo.  thumbup.gif Darželis jėga...tik va sirgt galėtų mažiau ax.gif



QUOTE(aureelka @ 2011 03 17, 19:01)
maniskei ir darzelis patinka:)ypac sokiai ir dainavimas kada buna:)namie be perstojo daineles ismoktas dainuoja,judesius kazkokius vis padaro,smagu ziuret,kaip vaikas lavinasi,nes namie kai pabuna ilgesni laika ir pradeda sienom laipioti:)


tai smagu ,kad jusu vaikučiams patinka daržely,o maniške kiekviena ryta apsikabindavus verkdavo ir prašydavo ,kad mamyte nepalik..... verysad.gif aš irgi leidau su ta mintim ,kad pažais,pabendraus su vaikučiais ir t.t.....bet matyt nelemta mums....nors nesuku per daug galvos...vyresnele mano irgi nejus y daržely,o nuejo y mokykla tai visko mokejo ir bendraut ir draugaut su vaikais...jokiu problemu nebuvo....nesakau ,kad niekad neleisiu ir mažosios,paaugs dar metelius kokius ir tada vel žiuresim,o dabar stresuot vaika ir žiureti kaip sega ištisai-ne mums.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 03 17, 21:12)
tai smagu ,kad jusu vaikučiams patinka daržely,o maniške kiekviena ryta apsikabindavus verkdavo ir prašydavo ,kad mamyte nepalik..... verysad.gif aš irgi leidau su ta mintim ,kad pažais,pabendraus su vaikučiais ir t.t.....bet matyt nelemta mums....nors nesuku per daug galvos...vyresnele mano irgi nejus y daržely,o nuejo y mokykla tai visko mokejo ir bendraut ir draugaut su vaikais...jokiu problemu nebuvo....nesakau ,kad niekad neleisiu ir mažosios,paaugs dar metelius kokius ir tada vel žiuresim,o dabar stresuot vaika ir žiureti kaip sega ištisai-ne mums.....

na tikriausiai mazoji jusu mamyciukas tokia,niekur nepaleidzia :)manike tai savarankiska,kai reikia ir pas senelius pasilieka keletui dienu,be problemu isleidzia mane,prie duru niekad neasaroja.Darzelyje mes labai greitai apsipratom,nes lankyti pradejom nuo 1m.8men.,ir man geriau kai vaikas darzelyje kazkuo uziima,nei namie sienom lipa:),bet kaip sakant visi vaikai skirtingi vienodu nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aureelka @ 2011 03 18, 09:20)
na tikriausiai mazoji jusu mamyciukas tokia,niekur nepaleidzia :



labas rytukas

na žinokit nepasakyčiau ,kad mamyčiukas....ji be problemu lieka pas kaimyne,pas drauges mano,pas krikšto mama,kai man reik kur išvažiuot......y kiema jau nuo 2 metu viena eina ir žaidžia...pati nueina iki kaimynu mergaites pasikviest y lauka...sakyčiau gana savarankiška...parduotuvej jeigu tik nepasodinu y vežima lekia akis išdegus,paskui reik ieškot jos.... doh.gif bet vat darželis schmoll.gif schmoll.gif manau tiesiog yra vaikai kurie gali ten eiti,o kiti -ne.....žinoma gai nuvesti ir per prievarta palikti...sako visi apsipranta...bet ar verta......???
Atsakyti
user posted image

LABAS RYTAS
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif
palaikykit mano krikšto dukrytę mirksiukas.gif

http://www.facebook.com/#!/photo.php?f...066&theater

blush2.gif nežinau, ar gerai nuorodą įkėliau...ar rodo mergaitę sėdinčią ant palangės su orchidėjomis????

ačiūūūū
Papildyta:
http://www.facebook....gita.lt?sk=wall - tikriausiai čia pirmiausia reikia spausti patinka

4u.gif
Atsakyti
na man neleidžia yeiti...reik prisiregistruoti...... g.gif
Atsakyti
http://www.facebook....2...1066&ref=nf

4u.gif

jo reikia būti prisiregistravus facebook'e ax.gif

kosmosas...nemoku patalpinti nuorodos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 03 18, 11:33)


jo reikia būti prisiregistravus facebook'e  ax.gif




tai sorry aš neprabalsuosiu..... verysad.gif
Atsakyti
zipkute, neleidzia schmoll.gif antra nuoroda atidariau, paspaudziau "patinka", td bandziau balsuoti uz mergaite, bet net nerodo man po nuotrauka "patinka", reikia jos drauge buti g.gif g.gif o nuorodas gerai sukelei 4u.gif lisiu dar bandyt smile.gif

kirbe, turbut visi vaikai pradzioj verkia, adaptacija visiems sunki, sakau is patirties - butu pripratus..ir nelaiko aukletojos nei vieno vaiko verkiancio, jus paliekat verkiancia, o ji greitai nurimsta ir visai smagu buna smile.gif
Atsakyti
Wow wow wow tik pora dienu nebuvau ,o va kiek priplepejos thumbup.gif
Ai maniskis vis delto neatsilaike,uzvakar temp buvo uzkilus iki 39.1 unsure.gif dabar kyla,bet jau tik iki 38. Niu letai letai,bet manau link sveikimo sliauzti bandom.

A pazejau nuotraukytes,visu aisku vaikai grazuoliukai wub.gif savo irgi idejau,reik gi pasirodyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kirbe sveika prisijungus 4u.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti