Įkraunama...
Įkraunama...

Kas išrinko Jūsų vaikui vardą?

Apklausa: Vardą vaikui išrinko: (739 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš abiems vaikams (būsimam-taip pat rolleyes.gif ) išrinkau pati, tik pasiūliau vyrui keletą variantų, kad iš jų išrinktų, o jūs?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 11, 09:06)
Aš abiems vaikams (būsimam-taip pat  rolleyes.gif ) išrinkau pati, tik pasiūliau vyrui keletą variantų, kad iš jų išrinktų, o jūs?

biggrin.gif varda galvojau labai ilgai,buvo labai daug variantu,o apsisprendziau,kai pamaciau dukrele smile.gif vienintelis vardas ja pamacius atejo i galva...ta minutele ir apsisprendziau tongue.gif Ir iki siol savo pasirinkimu esu patenkinta clap_1.gif
Atsakyti
mes su vyru isrinkom vardus dukrytem kartu.musu mergyciu vardai yra sudurtiniai.vianas vardas labai patikes vyrui,kitas man.sako tie vardai dukrytem labai tinka wub.gif
Atsakyti
Varda rinkome kartu, bet kazkaip as vis siuliau variantus, o paskui kazkaip uzkliuvo vienas, ir taip prilipo, kad rodos kitu ir nebuvo ir buti negalejo, ir taip tinka dabar. Nezinia tik ar paauges vaikas bus patenkintas. Bet jau kai buvom uzregistrave varda, paziurejau zodyne, pasirodo vardo reiksme labai prasminga:palaimintas Dievo, Dievo siustasis. Gal atnes laime.
Atsakyti
Ilgai svarsciau, koki varda rinkti pirmajai dukrytei - nelipo joks ir gana. Nuleme mociutes nuomone. Dar sutapo gimimo diena ir vardadienis. Kazkaip lig siol atrodo, kad ne toks turi buti jos vardas. g.gif
Kai gime sunus, man ji atidave tik po dvieju dienu - sildesi inkubatoriuje, tai kai tik paemiau ant ranku, vardas is karto atsirado - Ignas. Galvoju, vaikas pats kazkokiu budu pranese, nes net pagalvojusi anksciau apie toki varda nebuvau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 11, 07:06)
Aš abiems vaikams (būsimam-taip pat rolleyes.gif ) išrinkau pati, tik pasiūliau vyrui keletą variantų, kad iš jų išrinktų, o jūs?

o JEI NE PASLAPTIS TAI KOKS TO BŪSIMOJO VARDELIS wink.gif
Atsakyti
Pirmai dukrai dar negimusiai isrinkau as, nors po gimimo dar 3 sav. vyko diskusija ir del Auguste, o antrajai- netiko joks, nes mano variantas buvo atmestas mad.gif Tada pasiule mano mama, o mes per daug nepriestaravom, nors dabar visaip pagalvoju g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Kai tik susipazinau su savo vyriskiu, iskart buvau informuota, kad jei jis kada tures dukra bus jos vardas toks ir toks... (paslaptis laugh.gif ). O kai pastojau ir dar nezinojom kas bus, nors ir kogero iki pat gimdymo bus siokiu tokiu abejoniu, uzsiemiau berniuko vardu ieskojimu as pati. Buvo taip: pamatau per telika koki garbaniu ir viskas, mano vaiko vardas bus kaip ir "garbaniaus". Vyras klause, klause ir s viena diena sako, berniuko vardas bus Martynas. O kadangi ir pavarde is M raides, tai labai graziai skamba.
TAi va, ir nutare pats vyras viska.... O is pradziu sake, oi oi , jei berniukas bus Ecka....
Atsakyti
O mes abu su vyru sprendeme koki varduka 2.gif duoti.Kol buvau nestuke.gif net nesukom sau galvos del vardu,sakem kai gims tada ir isrinksim smile.gif Mum patiko tik keliatas vardu,tai issirinkti nebuvo sunku wink.gif
Atsakyti
mes su vyru kartu isrinkom. tiksliau jis galvoja, kad kartu wink.gif cia kaip sakoma: mes pasitarem ir as nusprendziau rolleyes.gif jam labai patiko vardas Gabriele, bet kad tu gabrieliu labai jau daug, vien musu name jau 2 yra. tai sugebejau kazkaip irodyt, kad Migle graziau. be to musu 2.gif sis vardas labai tinka. jos atejimas buvo labai miglotas: neaisku buvo, ar isnesiosiu, lytis buvo neaiski, nes mazyle slapstesi, ir dar labai labai daug buvo visokiu neaiskumu dry.gif bet aciu dievui viskas thumbup.gif ir grazesnio vardo siandien man nera wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta @ [mergetime]1086942902[/mergetime]
dar prisiminiau. buvo pasiulymas (kaimynkos) pavadinti mazyle HILDEGARDA. blink.gif blink.gif ohmy.gif mad.gif gal kas pasinaudosit siuo pasiulymu, nes mes kazkaip nesiryzom biggrin.gif
Atsakyti
mano vyrui visi vardai buvo grazus...pradedant karolina ir kristina, baigiant ...nu visokiais mandrais...o man priesingai- - jokie vardai nepatiko, tai 3 isrinkau ir tada jau daviau rinktis vyrui...(jis slapta su gimine savo taresi laugh.gif laugh.gif laugh.gif ),- va ir uzdejom viena is tu triju vardu...
Atsakyti
Isgirdau si varda pries 5 metus. Istrigo. O ir zmogus patiko, kuris si varda turejo. Niekam nesakiau ir nepasakojau. Kai pastojau, nezinau, kazkaip jauciau, kad bus mergaite. Vyrui vardas taip pat patiko, tai ir apsisprendem. O bobuciu neklausem.
Atsakyti