Įkraunama...
Įkraunama...

Kas išrinko Jūsų vaikui vardą?

Apklausa: Vardą vaikui išrinko: (739 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mano vyras gana griežtai pasakė, kad jei bus mergaitė, bus Silvija biggrin.gif Dar leido mano išrinktąjį Emiliją (kurį nors iš tų dviejų), aš ilgai galvojus pasirinkau vyro variantą biggrin.gif Nors man gražu visokie senoviški vardai, bet jis net į kalbas nesileido dėl senovinių vardų smile.gif
Atsakyti
Esam sutarę. Mergaitėms vardus rinks vyras, o berniukams - aš. Gimė mergytė, taigi ir vardas išrinktas tik vyro iniciatyva .Kokį pasakė, toks ir liko, aš nė žodžio nepyptelėjau wink.gif
Atsakyti
Savo maziukei jau nuo pat laukimo ir planavimo zinojau koki varda duosiu. Buvau sudarius sarasiuka, jis nebuvo didelis, tik patys trys graziausi vardai, berniukui ir mergaitei. Norejau duoti Augustinos varda, bet vyras norejo trumpesnio, tad sutrumpinom iki Augustes. smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulutele: 11 birželio 2004 - 22:17
Nezinojom vardo iki pat gimimo, bet kai pirma kart pamaciau dukryte is kazkur dingtelejo vardas Evita wub.gif Pasakiau vyrui, jam patiko wub.gif Taip patapo mano dukriukas Evita. Gal ir tiesa, kad zmogus gimdamas atsinesa varda g.gif
Atsakyti
Aš dar ištekėjus nebuvau, bet visiems aiškinau kad mano dukros vardas bus Simona. Deja deja... smile.gif O kai pamačiautik gimusią dukrytę pasakiau: "Bus Ugnė, gerai?" Vyras neprieštaravo. Taigi kai skambinome pranešti apie šeimos padaugėjimą visiems sakėme, kad turi anūkę/dukterėčią Ugnę.
Atsakyti
Laukdamiesi pirmo vaikelio nezinojome kas gims, Berniukui buvau sugalvojusi 3, o mergaitei nu niekaip nesigalvojo, viena ka su vyru buvom nusprende grieztai, kad vaikas musu ir neklausysim jokiu patarimu, o ju buvo tieeek ir toookiu, kad baisu. Viena diena, vyras sako, jei mergaite Dominyka. Tiko, kitu variantu nebuvo.
O su antru vaiku, tik suzinojusi kad pastojau, pagalvojau, gal sunus... tai butu grazu Mykolas, Mikas, taip ir prigijo musu Mykoliukas, o mergaitei atrode, kad uz Dominyka grazesnio nera wink.gif
Iseina vyras sugalvojo mergaitei, as - berniukui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Pupsas @ 2004 06 11, 23:14)
o mergaitei atrode, kad uz Dominyka grazesnio nera wink.gif

Labai grazus vardas wink.gif rolleyes.gif .
Atsakyti
pirmai mergaitei varda nusprendem abu su vyru, (oi kaip buvo sunku issirinkt), tai isrinkom Deimante, thumbup.gif , o antrai mergaitei pasiule kaimynai, o mums patiko tas vardas: Gintare thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 06 11, 19:48)
Esam sutarę. Mergaitėms vardus rinks vyras, o berniukams - aš. Gimė mergytė, taigi ir vardas išrinktas tik vyro iniciatyva .Kokį pasakė, toks ir liko, aš nė žodžio nepyptelėjau wink.gif

Viens prie vieno kaip mūsų šeimynoj wink.gif
Tik jis dar pasakė ir kitos būsimos mūsų dukters vardą (ji dar nepakviesta į šį pasaulį, bet vardą jau kaip ir turi laugh.gif )
Atsakyti
Aš mintyse jau turėjau dukrytei vardą sugalvojus, bet liepiau ir vyrui ir nors vieną variantą pasakyti. Ir jis lyg skaitydamas mano mintis ištarė tą vardą rolleyes.gif wub.gif Nebuvo prasmės daugiau ką nors galvoti wub.gif tongue.gif
Atsakyti
GALVOJOM ABU, BET TECIUI GERIAU SEKESI SU MERGAICIU VARDAIS smile.gif , NES PAS MANE GALVOJE BUVO TIK MATAS laugh.gif
Atsakyti
Kazkada as sakiau, kad mano vaiku vardai bus tik lietuviski, tai kai dickei rinkom pirmasis abiem ir tiko. O maziuke turejo buti Barbora, bet Gabi neleido " su tokiu baisiu vardu nieko namo parvezti". Zyze dar man laukiantis,o kai pasigimdziau ir jei paskambinau pirmiausiai paklause kaip Simona gyvena. Tai taip ir liko su seses isrinktu vardu.
Atsakyti