Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 74 tema,

QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 04 06, 12:41)
Na žinai - labai įtraukia. Daug linijų, gerai "sukalta". Aš buvau nusistačius prieš, bet viena pagyvenusi moteris paprotino, kad per du tomus tikrai yra kai kas daugiau negu gulimas po traukiniu biggrin.gif
Rekomenduoju 4u.gif

Aišku, daugybė elgesio dalykų mane nervina, bet ką daryti? autorius gi miręs cool.gif

Reiks ir man jau imt kada, prisiruošti drinks_cheers.gif

QUOTE(luiziana @ 2011 04 06, 15:49)
Jo,tu kaip menuliukas pasirodai ir vel pradingsti,bet malonu,kad vis pasirodai  4u.gif  Ir nesigraudink,greitai gal ir pas tave jau tokia galima bus pamatyti  smile.gif

Ai, dar palauksiu, nieko nenutiks, dar kantri aš. Tik taip gera matyt, kai žinojau, jog taip laukiat wub.gif O ir man viltis padidėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2011 04 06, 13:49)

Total košmar kokios mes visos skirtingos  swoon.gif
Taigi čia žmogiškosios prigimties drama, vidinių demonų kova. Kokioj matricoj, merginos, gyvenate jei gilūs jausmai erzina  smile.gif


kokioj, kokioj biggrin.gif
o kas per "žmogiškos prigimties drama" atleiskite? Ir kodėl jausmai meilužiui yra "gilūs jausmai" doh.gif
Gal aš ir cinikė, bet..... Forget, galų gale, palaikyk mane cool.gif

QUOTE(Forget @ 2011 04 06, 13:57)

laikmetis, atkreipk dėmesį į laikmetį. Ne šiom dienom viskas vyksta


taip, taip, žinau. Šiaip ir šiame laikmetyje atsiranda žmonių su "prigimties dramomis", o ir anais laikais buvo cinikių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 04 06, 18:08)
kokioj, kokioj biggrin.gif
o kas per "žmogiškos prigimties drama" atleiskite? Ir kodėl jausmai meilužiui yra "gilūs jausmai" doh.gif
Gal aš ir cinikė, bet..... Forget, galų gale, palaikyk mane cool.gif
taip, taip, žinau. Šiaip ir šiame laikmetyje atsiranda žmonių  su "prigimties dramomis", o ir anais laikais buvo cinikių biggrin.gif


pala ala, o tai jau meiluziui, tai "giliu jausmu" but negali? tik vyrui viskas? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saule^ @ 2011 04 06, 17:19)
pala ala, o tai jau meiluziui, tai "giliu jausmu" but negali? tik vyrui viskas? cool.gif


tai aišku cool.gif

o tai kaip vertinti ta jos "meilę" sūnui, jeigu meilužis brangesnis? Sveikas protas kur?

Kieno ten močiutė komentavo "Dykumą", kad darbo mažai turėjo, kad tokių dalykų prisigalvodavo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 04 06, 18:08)
kodėl jausmai meilužiui yra "gilūs jausmai" doh.gif
Dėl to, kad jie skandina! lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2011 04 06, 11:52)
Labas 4u.gif Grįžta paklydėlė blush2.gif

QUOTE(bulkute @ 2011 04 06, 12:06)
Sveikos senai skaitytos 4u.gif

Sveikos! Džiugu, kad išvis nedingstat. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 04 06, 18:24)
Dėl to, kad jie skandina!  lotuliukas.gif



aaa lotuliukas.gif
Atsakyti
Geriau, kai jausmai paviršutiniai, tada galima plaukti vyrui ant sprando. mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2011 04 06, 18:41)
Geriau, kai jausmai paviršutiniai, tada galima plaukti vyrui ant sprando.  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

Visada geriau, kai vyras myli labiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2011 04 06, 10:56)
Deja, šį kartą nesudalyvausiu. verysad.gif Eisiu į spektaklį.

Kaip liūdna. Manau, kad kažkas apsiims tau perduoti mano atvežtas tavo knygeles.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 04 06, 19:53)
Kaip liūdna. Manau, kad kažkas apsiims tau perduoti mano atvežtas tavo knygeles.


Paimsiu mirksiukas.gif paskui jai į darbą užnešiu
Atsakyti
Netyčia atradau skundą dėl knygufanai.lt (http://www.skundai.lt/?id=21708). Atsargiau, merginos. 4u.gif
Atsakyti
Kadangi jau siandien rasau, tai dar pasisakysiu apie Silva Rerum II. Man patiko, tekstas itraukiantis, viskas kaip ir gerai, bet... lyginau su pirmaja dalimi ir pirmoji man patiko labiau, nes joje buvo daugiau Vilniaus ir Silvos. Antrojoje - barokinis antras galas, nesvankus kalbejimas ir panasiai. Atrodo, kad visi kruopsciai surinkti istoriniai faktai ir detales buvo panaudoti pirmajai daliai, o antrajai siek tiek pritruko. Nors visai smagu buvo skaityti apie tas Varsuvos vietas, kur praleidziu didziaja dali laiko rolleyes.gif
Atsakyti