Įkraunama...
Įkraunama...

Geras dermatologas Vilniuje

QUOTE(klajune @ 2006 08 24, 11:30)
O pas ką Kaune kreiptis?  unsure.gif Mamai kažkokia alergija ar galai žino kas, buvo pas dermatologą, pagal receptą vaistus darė, bet... ne kažin kiek geriau...  unsure.gif


Yra tema apie Kauno dermatologus ČIA
Atsakyti
QUOTE(Motina @ 2006 07 20, 17:54)
Pas ją paprastai tuščia smile.gif kada beateitum doh.gif
Papildyta:
Privačiai ji konsultuoja "gyvybės medyje"
O Kairiūkščio g-vėj konsultuoja kasdien 7.30-12.30  4u.gif
Tiesa, dabar atostogauja smile.gif


O Kairiukscio gatveje cia kokia klinika? gal koks bendrasis tel yra, kad uzsiregistruoti? koks tikslus adresas, jei zinote ? g.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Paskaičiau jūsu atsilepimus apie gyd. Lapinskaite ir nusprendžiau pas ją nueiti iš tikruju ji superine gyditoja ačiū visoms man ji labai padėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2006 11 08, 16:33)
Labas visoms  4u.gif
Paskaičiau jūsu atsilepimus apie gyd. Lapinskaite ir nusprendžiau pas ją nueiti iš tikruju ji superine gyditoja ačiū visoms man ji labai padėjo  thumbup.gif


o kur tu buvai pas ja? kiokioj klinikoj? kur rast ja geriau?
Atsakyti
Buvau Kairiūkščio g-vėj o užsiregistravau per internetą www.santa.lt pas ją sunku patekti ir eileje prie duru laukiau apie valandą bet labai kruopščiai apžiuri ir viska išaiškina. biggrin.gif
Atsakyti
Buvau Sugiharoje pas dermatologe. Nors labai manes netyrinejo, kadangi pasakiau, kokia problema turiu, taciau man ji patiko - parinko kosmetika, kuri man tinka, odos bukle pagerejo ir siaip esu labai patenkinta. Be to ir nebuvo taip brangu kaip isivaizdavau - uz 3 vizitus is viso mokejau 80lt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 11 11, 12:10)
Buvau Sugiharoje pas dermatologe. Nors labai manes netyrinejo, kadangi pasakiau, kokia problema turiu, taciau man ji patiko - parinko kosmetika, kuri man tinka, odos bukle pagerejo ir siaip esu labai patenkinta. Be to ir nebuvo taip brangu kaip isivaizdavau - uz 3 vizitus is viso mokejau 80lt tongue.gif


O kur tu buvai Sugiharoje? Akropolyje ar kur??? Nes as turiu dovanu ceki i sugihara...ir labai noreciau pas dermatologe.....bet kazkaip manau,kad akropolyje nera dermotologes....
Ai,o kosmetika...kuria tau parinko...kaip kainos,nesikandzioja? Ir kas per kosmetika?
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 11 12, 14:45)
O kur tu buvai Sugiharoje? Akropolyje ar kur??? Nes as turiu dovanu ceki i sugihara...ir labai noreciau pas dermatologe.....bet kazkaip manau,kad akropolyje nera dermotologes....
Ai,o kosmetika...kuria tau parinko...kaip kainos,nesikandzioja? Ir kas per kosmetika?


Buvau Sugiharos gatvej mirksiukas.gif Ten gal 3 dermatologes yra... Akropoly nezinau ar yra.
Kosmetika tai "A-derma". Kainos tikrai didokos palygint su ta kosmetika kuria iki siol naudojau ax.gif Taciau geriau naudoti tinkama nei netinkama tongue.gif Pvz, duso zele, 200 ar tai 250ml kainuoja ~40Lt. Pienelis, veido kremas, gydomasis kremas irgi panasiai. Bet man ten dave meginuku pabandyti, tai dar ir dabar ju turiu, tai kremu kol kas nepirkau mirksiukas.gif Siaip man ten tikrai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Ar pas gyd. Lapinskaitę mokama konsultacija? Nes skambinau pas prof. Balevičienę tai ten 100 Lt. O po kai kurių komentarų apie ją tai nesinori tų pinigėlių sukišt tokiam žmogui blush2.gif
Atsakyti
Jejgu Kairiūkščio g-vėj tai nemokama reikia turet sodros knygute ir pasą
Atsakyti
QUOTE(aleksa @ 2006 11 13, 14:59)
Jejgu Kairiūkščio g-vėj  tai nemokama reikia turet sodros knygute ir pasą



O Kairiūkščio g. tai skambint į registratūrą ir prašyt, kad užrašytų būtent pas ją? Ir gal tel. Nr. kas turit Kairiūkščio g. 2 registratūros ?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 11 12, 16:01)
Buvau Sugiharos gatvej  mirksiukas.gif Ten gal 3 dermatologes yra... Akropoly nezinau ar yra.
Kosmetika tai "A-derma". Kainos tikrai didokos palygint su ta kosmetika kuria iki siol naudojau  ax.gif Taciau geriau naudoti tinkama nei netinkama tongue.gif Pvz, duso zele, 200 ar tai 250ml kainuoja ~40Lt. Pienelis, veido kremas, gydomasis kremas irgi panasiai. Bet man ten dave meginuku pabandyti, tai dar ir dabar ju turiu, tai kremu kol kas nepirkau  mirksiukas.gif Siaip man ten tikrai labai patinka  thumbup.gif

o pavardes neatsimenat? mirksiukas.gif O ten skiria tik gydomoja kosmetika, ar ir tokia, kasdienai naudot? 4u.gif Padaro kokius tyrimus?
4u.gif
Atsakyti