Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

wub.gif Sveikos visos makiazu gerbejos. wub.gif

Cia diskutuojam apie seselius. flirt.gif

Kokie mums seseliai geriausi, blogiausi, kodel. 4u.gif

user posted image

user posted image

Sena tema
Atsakyti
Man TBS kubeliai labai patinka.
Atsakyti
o aš turiu vieną patebėjimą. g.gif kad daugiau sumokėjus už prekę, ji nebūtinai bus geresnė. Turiu maybiline šešėlius. Tai man jie visai nepatinka, labai birūs ir nesilaiko ant vokų. O draugės šešėliai visai kitas reikalas biggrin.gif biggrin.gif 3 kartus pigesni ir 3 kartus geresni... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 03 17, 14:46)
o aš turiu vieną patebėjimą.  g.gif  kad daugiau sumokėjus už prekę, ji nebūtinai bus geresnė. Turiu maybiline šešėlius. Tai man jie visai nepatinka, labai birūs ir nesilaiko ant vokų. O draugės šešėliai visai kitas reikalas  biggrin.gif  biggrin.gif  3 kartus pigesni ir 3 kartus geresni... biggrin.gif

nepasakyciau, kad maybelline brangus seseliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2011 03 17, 14:46)
o aš turiu vieną patebėjimą.  g.gif  kad daugiau sumokėjus už prekę, ji nebūtinai bus geresnė. Turiu maybiline šešėlius. Tai man jie visai nepatinka, labai birūs ir nesilaiko ant vokų. O draugės šešėliai visai kitas reikalas  biggrin.gif  biggrin.gif  3 kartus pigesni ir 3 kartus geresni... biggrin.gif

Maybelline man pasirodė tokie 'miltuoti', dengiasi keistai. g.gif

O kad kaina dar ne viskas, tai seniai aišku... smile.gif
Atsakyti
neseniai nusipirkau lancome,nepatiko visai,pigmentacijos nulis,dengiasi irgi nelabai kaip.daugiau tikrai nebepirksiu.

tai gi:
possitive
model
floralesque
daylight
best dressed
excursion
lezard
visos spalvos ju saite atrodo daug sodresnes,realybej deja.bet veidroelis tai gero dydzio biggrin.gif

Lancome Sensationnel Effects Eye Shadow
cia spalvos geriau matyt
http://cgi.ebay.co.u...t-/350447965125
Atsakyti
Man labiausiai patinka:
1. Coastal scents mineraliniai
2. Inglot
3. Physicians formula

Iš paskutinių bandytų visai neblogą įspūdį paliko Balla oggi - nebrangūs (15 lt), bet kokybiški, gerai dengiasi, retušuojasi, ne miltukiniai smile.gif
Atsakyti
Dabar nusipirkau Make Up Forever šešėlius, tai nieko geresnio nesu naudojusi thumbup.gif
Atsakyti
vakar gavau smashbox palete mother earth.pakolkas isbandziau dvi spalvytes,bet patiko.stai situos 4u.gif
user posted image
patepliojimas ant rankos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 03 23, 19:11)

auksine ir slyvos spalvos labai mielos wub.gif o kaip jums jie pasirode? kaip dengiasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 23 kovo 2011 - 19:39
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 23, 20:39)
auksine ir slyvos spalvos labai mielos  wub.gif  o kaip jums jie pasirode? kaip dengiasi?

butent ta auksine ir isbandziau tai desine aki pati pridirbau,nes pilnai nepalaukiau kol seseliu pagrindas nudzius tai nelabai kaip pasidenge,susinervinau ir pagalvojau,kad dar viena palete dulkes rinks kaip anam psl lancome,tada antra aki daziau pagrindas jau buvo nudziuves,o tada ir pasirode,kad dengia tikrai graziai.
turiu tokius seselius zinokit superiniai,o kaina juokingiau ir but negali.juos netycia nusipirkau vaistinej,nes islekus i kelione pamirsau savuosius,tapo patys mylimiausi darbiniai seseliukai thumbup.gif
man dar este lauder seseliai labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 23 kovo 2011 - 22:21
Sveikos,
Gal esate kurios nors bandziusios BI-KOR seselius?kaip laikosi,ar verta pirkti?
http://www.erdesa.lt...m...521&next=11
Atsakyti