Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta šešėliams

QUOTE(margaritka25 @ 2011 03 24, 19:47)
Sveikos,
Gal esate kurios nors bandziusios BI-KOR seselius?kaip laikosi,ar verta pirkti?
http://www.erdesa.lt...m...521&next=11

asmeniškai man jie tai nelabai g.gif birūs labai.
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2011 03 26, 23:20)
o man jokie birus ( t.y. ne kreminiai)

Birūs yra miltelių pavidalo, dar iš sausų būna presuoti - standartiniai šešėliai, supakuoti atrodo taip, pvz:
user posted image
Dokulės minėti yra presuoti, ne birūs.

Kreminiai dar mažiau tinka riebiems vokams 4u.gif Geriau investuokit į šešėlių pagrindą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2011 03 26, 23:20)
o man jokie birus ( t.y. ne kreminiai) seseliai nesilaiko, net ir su Guerlain seseliu baze sad.gif turiu labai grazius ir paciu Guerlain seselius, ir tie nesilaiko.. sad.gif
todel dabar isparduotuvej palikus posta, gal kas pasiulytu bobbi brown long lasting serijos seseliu. jie kreminiai, ir turetu laikytis.
gal kas galetu pasisakyti apie juos, kas esat naudojusios?
ar intensyvios spalvos, ar tikrai laikosi? mano supratimu, bent jau labai patogu juos naudoti - nei byra, nei ka - nereiki poto nuvalineti pribyrejusiu  ax.gif
nors mano pacios oda visai ne riebi, taciau su vokais -gyva beda  doh.gif  unsure.gif
laukciau nuomones del long lasting is Bobbi Brown, bei kitu jusu siulymu, kokius butu galima ismeginti, kad laikytusi  4u.gif
user posted image

man jokie seseliai nesilaiko be pagrindo,pats geriausias dalykas koki isigijau yra artdeco seseliu pagrindas,seseliai laikosi super.iki suradau si produkta buvau pamirsus apie seselius.niekas nesilaikydavo.gal pabandyk,kainuoja neperdaugiausiai.patinka man guerlain.
Atsakyti
Asmeniskai man Bi kor seseliai geresni uz ISADOROS, Bi kor tepu ant pagrindo ir man puikiai laikosi, patinka pigmentacija misktumas, lengva issklaidyti, del ISADOROS tai jie irgi minksti, bet nera labai jau pigmentuoti, man sunkiau juos issklaidyti.
Atsakyti
As naudoju seselius Chanel 4 ombres nr 95 sparkling satins. YSL duo ombres nr7. Clarins colour Quartet nr.20 ir mylimiausi mano seseliai tai Dior penkiu spalvu nr809 petal shine. Nes jie netrupa sodriai dazo ir zinoma islieka visa diena . Bandziau ir be akiu makiazo pagrindo. Issilaike taipogi visa diena nesubega I rauksleles kaip pvz Lorealio. Buvau nusipirkus kazkokia vienos spalvytes balta perlamutine. Pavadinimo nebezinau nes atidaviau sesei. O seseliu baze naudoju. Mary Kay arba Artdeco. Bet pirmasis man labiau patinka. Lengvesnes kremines konsistencijos. O ardeco riebesnis.
Atsakyti
Pagaliau radau paletes tokios kokios ieskojau!
Smashbox EYELIGHTS
user posted image

Ir spalvytes liux ir kokybe nereali wub.gif Nesubega niekas ir tepasi labai smagiai wub.gif Gyvai nera blizgus taip, tik tas juodas turi pavieniu blizguciu, bet kai pasidazai ju nelabai matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2011 05 16, 10:11)
Pagaliau radau paletes tokios kokios ieskojau!
Smashbox EYELIGHTS
http://4.bp.blogspot...in smokebox.jpg

Ir spalvytes liux ir kokybe nereali  wub.gif  Nesubega niekas ir tepasi labai smagiai  wub.gif Gyvai nera blizgus taip, tik tas juodas turi pavieniu blizguciu, bet kai pasidazai ju nelabai matosi  4u.gif

Ir man Smashboxai geri. Siuo metu neturiu, bet esu turejus. ♥
Atsakyti
as isbandziau ir Artdeco, ir Liumene ir Mary Key seseliu pagrinda - nesilaiko man seseliai nors tu verk (((( nei Chanel, nei Dior.. kokiu tik neprikau - Artdeco, Loreal, Manhatten seselius - pinigai i bala.... matyt nelemta man (((
Atsakyti
sveiki 4u.gif
temos neseku, turiu klausima, tikiuosi kas nors atsakys....
ieskau geru, pigmentuotu matiniu seseliu. kokia kosmetikos firma turi tokius??? ir kad butu didelis spalvu pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2011 05 23, 10:45)
sveiki 4u.gif
temos neseku, turiu klausima, tikiuosi kas nors atsakys....
ieskau geru, pigmentuotu matiniu seseliu. kokia kosmetikos firma turi tokius??? ir kad butu didelis spalvu pasirinkimas 4u.gif

Lietuvoje geriausias kainos ir kokybės santykis būtų INGLOT, o šiaip Make Up For Ever, MAC smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2011 05 23, 13:04)
Lietuvoje geriausias kainos ir kokybės santykis būtų INGLOT, o šiaip Make Up For Ever, MAC smile.gif

Inglot ne per seniausiai ieskojau matiniu seseliu ir neissirinkau sad.gif Ten daugiausia su blizguciais.
Atsakyti
QUOTE(AnnaKonda @ 2011 05 16, 15:36)
as isbandziau ir Artdeco, ir Liumene ir Mary Key seseliu pagrinda - nesilaiko man seseliai nors tu verk (((( nei Chanel, nei Dior.. kokiu tik neprikau - Artdeco, Loreal, Manhatten seselius - pinigai i bala.... matyt nelemta man (((


Esu skaičius kažkur užsienio forume, kad yra darančių taip- akies voką nusausina/nuriebalina servetėle ( ten buvo minėti specialūs riebalus sugeriantys lapeliai, tačiau manau tiktų ir paprasta servetėlė), tada tepa kompaktinės pudros, deda šešėlių pagrindą, ant jo dar kompaktinės pudros ir tada šešėlius. 4u.gif Pati šios problemos neturiu, tad nesu bandžius ir nežinau kaip po to šešėliuojas šešėliai ant tokio sluoksnio bei ar iš tikro jie gerai laikos, bet pamėgint galima, jei jau turit šešėlių pagrindą ir kompaktinę pudrą ax.gif

O dabar į temą, turiu INGLOT šešėlių paletę, esu labai patenkinta jų šešėliais. Turi jie ir matinių spalvų, gal kiek mažiau, bet tikrai yra labai gražių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 27 gegužės 2011 - 10:42