Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Lektuvu i Kaira 240 doleriu, bet cia teztour kaina. pas irina radau 225 kaina su lektuvu.
MuderGO, o kur Jus masina issirinkote varsuvoje palikti?
Ir atsiprasau, kad pristoju, bet kelinta Jus diena griztate?
labai labai laukiu atsiliepimu apie viesbuti biggrin.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuv: 17 kovo 2011 - 21:45
QUOTE(kristinuv @ 2011 03 17, 20:04)
Gal kas galetu ekskursijas pakomentuoti. pvz pavirsinio nardymo, kur geriausia vaziuoti.
Domina ir i dykuma.
O ar verta plaukti povandeniniu laivu arba laivu su stikliniu dugnu?
Nes plaukem su stikliniu dugnu Turkijoje, tai man kazkaip nelabai, pro ta dugna nieko nesimato.
aciu uz nuomones 4u.gif

P>S> Matyt teks Irinai rasyti ir mums, aciu uz nuoroda 4u.gif

Na nardyma, tai emem mes is vietiniu, kur prie viesbucio buvo (pavirsini)
Labai fainai nuplaukem tik dvi seimos mes ir vokietuku seimyna buvo.is vakaro sutarem, sumokejom depozita...
ryte nuplukde prie graziu koralu, jokios itamptos...
Gilumini emem per agentura. Baisiai nusivylem, nuveze i Hurgada, prikimso is visu viesbuciu pilna ta laiva zmoniu, o ten doh.gif instruktoriai rusai toki pasikele, pasipute pasitaike. Laive, kaip armijoj tuoj pradejo savo taisykles destyt cia tas galima, to negalima. Apsoliuciai nepatiko.
jokio skaitymosi su zmonem. sumete visus kaip malkas i vandeni. Net kaukes gerai pasimatuoti neleido. Issirinkau man tinkancia, tai pries pat sokant i vandeni, pakeite blink.gif
Man ji pastoviai leido vandeni, nebuvo sandari.
Zodziu pravalas.
Ir koralai kazkokie apmire ten prie tos Hurgados.
visas kitas ekskursijas uzsisakem per agentura(susedom su agente ir suplanavom visas dienas is karto)
Dabar geriau is vietiniu imciau turbut. ax.gif
Nera jie tokie nepatikimi kaip atrode (bent man) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2011 03 17, 21:43)
Lektuvu i Kaira 240 doleriu, bet cia teztour kaina. pas irina radau 225 kaina su lektuvu.
MuderGO, o kur Jus masina issirinkote varsuvoje palikti?
Ir atsiprasau, kad pristoju, bet kelinta Jus diena griztate?
labai labai laukiu atsiliepimu apie viesbuti biggrin.gif
dekui 4u.gif


Kiek sakė, tai aplink oro uostą yra daug stovėjimo aikštelių, ten automobilį savaitei galima palikti maždaug už 90PLN.
Namuose jau turėtumem būti balandžio 1d.
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2011 03 17, 22:51)
Kiek sakė, tai aplink oro uostą yra daug stovėjimo aikštelių, ten automobilį savaitei galima palikti maždaug už 90PLN.
Namuose jau turėtumem būti balandžio 1d.

www.parkingprzylotnisku.com
http://www_parking-o...CFRIqDgod2xjh3Q
antrieji kaip supratau nuveza ir parveza is oro uosto
O Jus jau zino savo skrydziu laika? Musiskis dar nepaskelbtas, gal reikia rasyti jau jiems.
pirkom per itaka agentura
aciu daluzenik uz nardymu aprasyma.
Tik mes su mazais vaikais, netoli prikeliausim ir prinardysim.
na ziuresim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuv: 17 kovo 2011 - 22:04
Mums paskambino iš fly.pl ir viską išsamiai papasakojo, iš Varšuvos kylame 06:00 ryto.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2011 03 17, 22:47)
Na nardyma, tai emem mes is vietiniu, kur prie viesbucio buvo (pavirsini)
Labai fainai nuplaukem tik dvi seimos mes ir vokietuku seimyna buvo.is vakaro sutarem, sumokejom depozita...
ryte nuplukde prie graziu koralu, jokios itamptos...
Gilumini emem per agentura. Baisiai nusivylem, nuveze i Hurgada, prikimso is visu viesbuciu pilna ta laiva zmoniu, o ten  doh.gif  instruktoriai rusai toki pasikele, pasipute pasitaike. Laive, kaip armijoj tuoj pradejo savo taisykles destyt cia tas galima, to negalima. Apsoliuciai nepatiko.
jokio skaitymosi su zmonem. sumete visus kaip malkas i vandeni. Net kaukes gerai pasimatuoti neleido. Issirinkau man tinkancia, tai pries pat sokant i vandeni, pakeite  blink.gif
Man ji pastoviai leido vandeni, nebuvo sandari.
Zodziu pravalas.
Ir koralai kazkokie apmire ten prie tos Hurgados.
visas kitas ekskursijas uzsisakem per agentura(susedom su agente ir suplanavom visas dienas is karto)
Dabar geriau is vietiniu imciau turbut.  ax.gif
Nera jie tokie nepatikimi kaip atrode (bent man)  blush2.gif

As igri pima karta emiau gylumini nardyma per agentura.Tai ir gi tas pats buvo kaip jum tai daugiau sakiau nekada per jos neimsiu nardyma.Tai kita karta paemiau is nardymo centro kur yra MINIMARK vezbutyje .Tai nesuliginsi kas buvo pirma karta su sito nardymo centru.Ten dirba instruktoriai Vengrai.Tai labai maloniai elgesi ir kaina pigesnes buvo negu per agentura.Kas gyvensite Minimark vezbuti tai nardyma imkite tik is ju ,jei jie dar tenai dirba po siu ivykiu.Nes rudeni tai buvo. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jodulis: 18 kovo 2011 - 09:03
Bet nardymas nekiekviename viesbutyje buna, ar ne?
kai pernai gyvenom Sarme, tai buvo. o dabar nesu tikra, man atrodo viesbutyje nera. nebent gal salia kito viesbucio teritorijoje paieskoti?
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2011 03 18, 12:35)
Bet nardymas nekiekviename viesbutyje buna, ar ne?
kai pernai gyvenom Sarme, tai buvo. o dabar nesu tikra, man atrodo viesbutyje nera. nebent gal salia kito viesbucio teritorijoje paieskoti?

Praktiskai beveik kiekevienas viesbutis turi savo nardymo centra.
Pasiskaitykite arba atsiliepimuose apie viesbuti, arba aprasyme.
musu viesbucio aprasyme neradau, bet atsiliepimuose poilsiautoju, tai raso zmones.

QUOTE(kristinuv @ 2011 03 18, 12:35)
Bet nardymas nekiekviename viesbutyje buna, ar ne?
kai pernai gyvenom Sarme, tai buvo. o dabar nesu tikra, man atrodo viesbutyje nera. nebent gal salia kito viesbucio teritorijoje paieskoti?

Jus jei neklystu i titanik bach?
Paskaitinejau atsiliepimus, tai raso, kad labai geras nardymo centras yra.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2011 03 18, 13:03)
Jus jei neklystu i titanik bach?
Paskaitinejau atsiliepimus, tai raso, kad labai geras nardymo centras yra.

Taip, aciu 4u.gif Nuotaika gera biggrin.gif
As pirma karta nardziau JAV, buvo rimtas mokymas pries tai, visko ismoke - ir kauke nusiimti ir kvepuoti, ir akinius nusiimti po vandeniu, turiu galvoje, jei vandens pribega.
Na, kai jau lindau i vandeni, tai drasiai jauciausi. Uz tai kai nardem Turkijoje - instruktazas buvo dvi minutes, kaip zmones nere, as negaliu suprasti, jei nebuciau visko jau zinojus, jokiu budu buciau nepanerus.
Tai ir norisi ne masinio nerimo, bet ramaus, kaip cia ne vienas ir rase.
Atsakyti
Jei tik bus WI-FI, Titanic Beach SPA & Aqua Park, tai 26-27d prasinešiu irgi.
Papildyta:
O eskursijas pirkt geriausiai iš: http://hurghada-suns...ndex/irina/0-65
dar net neišvykom, bet dėl eskursijų jau viską sutarėm.

Atšaukė mūsų užsakymą ir rezervaciją į Titanic Beach SPA & Aqua Park 25d.
Atsakyti
QUOTE(muderGO @ 2011 03 18, 17:45)
Atšaukė mūsų užsakymą ir rezervaciją į Titanic Beach SPA & Aqua Park 25d.

Tai kur Jus apgyvendins? ar is vis atsauke kelione? va cia tai bent naujiena.
Ir man labai neramu pasidare, mes gi ten pat, tik veliau g.gif
Papildyta:
dar itaka.pl pardavineja i si viesbuti, jei Jums grazina pinigus.
Atsakyti
Mums pinigus gražins, ir esam nusižiūrėję į kitą viešbutį. Pinigų nelabai norėjo gražinti, tai siūlė į tą patį viešbutį, tik Balandžio 1d
Atsakyti