Įkraunama...
Įkraunama...

2004 pavasarinukai

QUOTE(Tafi @ 2012 12 04, 20:41)
Tai , kad ner laiko visai, darbai, namai, o dar ligu sezonas doh.gif  Maniskis virs triju sav lovoje pragulejo su plauciu uzdegimu doh.gif , o kiek dziaugsmo buvo, kai i mokykla isleidau biggrin.gif  Kai pagalvoji, laikas greit lekia.

doh.gif tas irgi tiesa: mūsų namai irgi kaip palata, tik pasveiko - išėjo į mokyklas ir vėl atkritę namie guli wacko.gif O mokyklos jau išsiilgę kaip niekad biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Labas visom,

Labai senai čia bebuvau. Kol buvo maži su kai kuriomis iš jūsų bendravau šiame forme. Mano Beniukas - Sauliukas. Jis gimė 2004 balandžio mėn.
Užaugom jau nemaži smile.gif Tačiau nesuspėjom į pirmą klasę, nes išvykom į Airiją gyventi, kur vaikas moksliukus pradėjo nuo antros klasės. Dabar jau šnekam ir Lietuviškai ir angliškai. Ilgimes namų ir draugų. Jau antri metai čia.

Jau senai norejau užsukti pas jumis, tik neleido iš Airijos pasijungti. Dabar jau galiu dalyvauti forme, kaip ankščiau.
Atsakyti
QUOTE(zarija @ 2013 03 18, 20:08)
Dabar jau galiu dalyvauti forme, kaip ankščiau.

...nebera su kuo dalyvauti...forumas numiro cool.gif

Sveika sugrizusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 05 21, 22:38)
...nebera su kuo dalyvauti...forumas numiro cool.gif

Sveika sugrizusi  4u.gif

A ko taip sad.gif

Ziuriu vis dar buna paplepanciu
Atsakyti
QUOTE(zarija @ 2013 05 22, 22:42)
A ko taip sad.gif

Ziuriu vis dar buna paplepanciu

Net nežinau, kiek pastebėjau dauguma (bent jau tų kuriuose aš dalyvaudavau) forumų Sm gęsta gęsta...kol va taip va ir užgęsta ax.gif
Man tarkim rečiau išeina prisėst, nes namie atsirado "papildymas" kuris suvalgo didžiają dalį paros laiko biggrin.gif ... O kai prisėdu, dažniausiai tik paskaityt tespėju wink.gif (nors čia ir skaityti nėra ką ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(zarija @ 2013 05 22, 22:42)
A ko taip sad.gif

Ziuriu vis dar buna paplepanciu

Net nežinau, kiek pastebėjau dauguma (bent jau tų kuriuose aš dalyvaudavau) forumų SM gęsta gęsta...kol va taip va ir užgęsta ax.gif
Man tarkim rečiau išeina prisėst, nes namie atsirado "papildymas" kuris suvalgo didžiają dalį paros laiko biggrin.gif ... O kai prisėdu, dažniausiai tik paskaityt tespėju wink.gif (nors čia ir skaityti nėra ką ax.gif )
Atsakyti
Labas,

Tas tiesa, laiko vis maziau ir maziau. Atrodo jis tiesiog tirpsta. O gal FB atima viska kitom? gal ...
As tiesiog pasiilgau sio formo, pamenu kai buvo mazi kaip gera buvo bendrauti.
Mano vyresnysis jau mano ugio. Nezinau cia as mazeju ar jis taip stypsta, o Sauliukas tai neblogai vejasi.

Pasiilgau jau as LT. Va, vaziuosim atostogauti smile.gif
Atsakyti
Artemide, ka reiskia papildymas?-pagausejimas?
Zarija, o kur jus emigravot?
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2013 06 09, 07:18)
Artemide, ka reiskia papildymas?-pagausejimas?

Tafi, aga, pagausejimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2013 06 11, 13:54)
Tafi, aga, pagausejimas ax.gif


Ogo, sveikinimai. Mergyte, berniukas ?- cia jau lyg trecias ar ketvirtas vaikiukas?
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2013 06 11, 22:00)
Ogo, sveikinimai. Mergyte, berniukas ?- cia jau lyg trecias ar ketvirtas vaikiukas?

4u.gif aciu Tafi, as pagerbta tarp vyru biggrin.gif ir tai buvo trecias mano gimdymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Artemide 4u.gif 4u.gif 4u.gif , sveikinimai didžiausi!!! Kiek jau laiko mažiukui? Baltai pavydžiu ax.gif , trys vaikučiai, šaunuoliai jūs 4u.gif
Atsakyti