Įkraunama...
Įkraunama...

Sporto klubai Kaune-VII

Girdėjau Dainavos sporto klube atsirado šokių užsiėmimai , gal kuri mėginot? ar patiko? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal yra lankanciu koki nors sporto kluba z.sanciuose? domina aerobika, treniruokliai, tik nerandu nieko,gal sanciuose nera? blush2.gif

norisi pajudet, bet noretusi kompanijos, vienai eiti nesinori ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal yra lankanciu koki nors sporto kluba z.sanciuose? domina aerobika, treniruokliai, tik nerandu nieko,gal sanciuose nera? blush2.gif

norisi pajudet, bet noretusi kompanijos, vienai eiti nesinori ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite rekomenduoti sporto klubą ar tiesiog vietą, kurioje vyktų kalanetikos/pilateso/jogos užsiėmimai iki 100Lt mėnesiui? Tinka ir visi, ir po vieną biggrin.gif Lankiau Akelą, bet dabar noriu tik ramių treniruočių, o jos šiam sporto klube vyksta aštuntą vakare. Man vėlokas laikas.
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2011 04 03, 17:07)
Sveikos, gal galite rekomenduoti sporto klubą ar tiesiog vietą, kurioje vyktų kalanetikos/pilateso/jogos užsiėmimai iki 100Lt mėnesiui? Tinka ir visi, ir po vieną biggrin.gif Lankiau Akelą, bet dabar noriu tik ramių treniruočių, o jos šiam sporto klube vyksta aštuntą vakare. Man vėlokas laikas.



O kokiame rajone gyvenate? smile.gif
jei pakeliui , tai Dainavos sporto klube vyksta Pilateso , Jogos užsiėmimai - 100lt mėnesiui. Pilatesas 3 kartus per savaitę nuo 18val, o Joga 2 kartus per savaitę nuo 18val mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(__fittnessiukas__ @ 2011 04 03, 22:38)
O kokiame rajone gyvenate?  smile.gif
jei pakeliui , tai Dainavos sporto klube vyksta Pilateso , Jogos užsiėmimai -  100lt mėnesiui. Pilatesas 3 kartus per savaitę nuo 18val, o Joga 2 kartus per savaitę nuo 18val  mirksiukas.gif


Ačiū už informaciją 4u.gif Aš iš Petrašiūnų, tai man patogu aplink Molą, Girstupį. Ir Centras dar patogu. O kur yra Dainavos sporto klubas? Ne Partizanų g.? Tada labai nepatogu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 04 balandžio 2011 - 18:50
mane ir sudomino smile.gif o kur yra dainavos sporto klubas???
QUOTE(__fittnessiukas__ @ 2011 04 03, 21:38)
O kokiame rajone gyvenate?  smile.gif
jei pakeliui , tai Dainavos sporto klube vyksta Pilateso , Jogos užsiėmimai -  100lt mėnesiui. Pilatesas 3 kartus per savaitę nuo 18val, o Joga 2 kartus per savaitę nuo 18val  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(adiavvv @ 2011 04 05, 14:09)
mane ir sudomino smile.gif o kur yra dainavos sporto klubas???



Dainavos sporto klubas Krėvės 43 smile.gif Dainavos turgaus pastate. Daugiau info : www.dainavossportoklubas.lt smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas susidarinejote asmenine treniruote pas Toma Vaitku, AMAZON GYM klube?
Butu idomu isgirsti atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
labutis visoms sportininkėms mirksiukas.gif
Girdėjau , kad balandžio 30 dieną Dainavos sporto klubo 1 metukų gimtadienis , kartu su varžybomis bigsmile.gif ar bus daug dalyvaujančių šventėje? smile.gif
Trenerė sakė , kad bus labai smagi šventė 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi sportuotojai!!! Ar yra koks forumas sportuojanciu vaikuciu mamytems pasiplepeti(jeigu yra tik neradau,atsiprasau labai)o jeigu nera gal kas nors toki atidarytu? Butu idomu suzinoti kas kaune geriausias gimnastes treniruoja,kas ciuozejas ir tt...Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginteb555 @ 2011 04 21, 02:20)
Sveiki visi sportuotojai!!! Ar yra koks forumas sportuojanciu vaikuciu mamytems pasiplepeti(jeigu yra tik neradau,atsiprasau labai)o jeigu nera gal kas nors toki atidarytu? Butu idomu suzinoti kas kaune geriausias gimnastes treniruoja,kas ciuozejas ir tt...Aciu  4u.gif

Neradote biggrin.gif
Štai čia bendrauja mamos apie įvairiausius vaikų būrelius, tame tarpe ir sporto 4u.gif
Atsakyti