Įkraunama...
Įkraunama...

7 mėn. vaikelio mityba III

jei nenori grūdinių, tai ir neduokit. Be jų galima išsiverst. Aš bet kokią košę skaninau ir skaninu. Arba vaisiais, arba uogienėm, nes virtos ant vandens košės šlykčšios. Neduodu vaikui nieko, kas man neskanu. Jis irgi žmogus, tai kodėl maitint koše skoniu kaip šieno, jei pats nevalgai cool.gif

O dėl nevalgymo dantys tikrai gali būt kalti.
Atsakyti
Aš taip pat grūdines košes skaninu.
Grikius obuoliu.
Ryžius slyvom.
Soras moliūgu ir obuoliu.
Avižas įvairiai valgo - kriauše, obuoliu, slyvom - nėra skirtumo.
Mamos, o su kuo derinat lęšius? ax.gif
Atsakyti
Lesiai, morka, mesyte.

Mes valgome ryte - grudines koses, ryziai plius keptas obuolys arba bananas, kartais darau nesaldzia su morkom arba brokoliais. Irgi gerai valgo. Grikiai arba Mamuko koses, greitu metu bandysiu ir kukuruzu.
Po pietu - darzoviene su mesa, kolkas duodu tik triusi, bet planuose pabandyt ir kita mesa.
Vakare - vaisiai - obuoli, kriause arba banana.
Nepatiko vaikui - melynes, avizu kose, kopustai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PoppyMilk: 14 kovo 2015 - 21:25
Sakykit merginos jei duodat vaikui kose su vaisiais, ka duodat po jos atsigerti? Ir aplamai ar duodat ka nors vaikui gerti be pieno (misinio)?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 03 18, 18:56)
Sakykit merginos jei duodat vaikui kose su vaisiais, ka duodat po jos atsigerti? Ir aplamai ar duodat ka nors vaikui gerti be pieno (misinio)?


Aš duodavau ir iki šiol duodu vandenį, tačiau prieš valgį. Po valgio nieko negeria sūnus.
Atsakyti
neduodavau ir neduodu nieko. Buteliukas visad jo lygyje, pasiūlydavau, kol pats išmoko užsiverst. O mišinys tai maistas. Užsigert juom tikrai neduočiau.
Vanduo geriausia
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 03 18, 21:33)
neduodavau ir neduodu nieko. Buteliukas visad jo lygyje, pasiūlydavau, kol pats išmoko užsiverst. O mišinys tai maistas. Užsigert juom tikrai neduočiau.
Vanduo geriausia

O jei negeria vandens?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 03 18, 21:44)
O jei negeria vandens?

Pasaldinti uogiene. Yra vaisinių arbatų, jos pačios iš savęs pakankamai skanios smile.gif
Aš nesu iš tų namų, kurios vaikui duoda maistą nepagardinus. Nematau problemos ir biški cukraus įdėt ar druskos/prieskonių (be E) dėt į maistą.
O prie vandens reik pratinti. Mano vaikas irgi negėrė, bet po gurkšnį, po gurkšnį, priprato. Dabar vanduo pagrindas smile.gif
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif kiek isgeria ml vandens ar arbatos maziukai per diena? Mes geriam ramuneliu arbatele ir isgeria apie 250-350 ml per diena ir dar gertu, tik galvoju ar ne per daug jam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolce55: 29 balandžio 2015 - 17:58
QUOTE(Dolce55 @ 2015 04 29, 18:52)
sveikos mamos  4u.gif  kiek isgeria ml vandens ar arbatos maziukai per diena? Mes geriam ramuneliu arbatele ir isgeria apie 250-350 ml per diena ir dar gertu, tik galvoju ar ne per daug jam


Sveiki, mums gydytojai yra sake, kad turetu per diena skysciu suvartoti 10 % savo kuno svorio. Tai jei jusu vaikelis sveria 7 kg, tai turetu isgerti 700 ml per diena.
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2015 04 29, 18:49)
Sveiki, mums gydytojai yra sake, kad turetu per diena skysciu suvartoti 10 % savo kuno svorio. Tai jei jusu vaikelis sveria 7 kg, tai turetu isgerti 700 ml per diena.



o MP ieina i tuos tarkim 700 ml ar cia tik vanduo/arbata?
Atsakyti
QUOTE(Dolce55 @ 2015 04 29, 19:52)
sveikos mamos  4u.gif  kiek isgeria ml vandens ar arbatos maziukai per diena? Mes geriam ramuneliu arbatele ir isgeria apie 250-350 ml per diena ir dar gertu, tik galvoju ar ne per daug jam


Arbata (net ir natūrali, žolelių) sunkina geležies pasisavinimą organizme, jeigu vartojama kartu su maistu, todėl nepiknaudžiaukit ir geriau pratinkit vaikutį prie paprasto vandens arba neduokit gerti kartu su maistu.
Dėl kiekio tai manau individualu. Pvz mano sūnus labai mažai vandens išgeria, nors puodukas visad po ranka. O jūsiškis galbūt nori daugiau.
Papildyta:
QUOTE(Dolce55 @ 2015 04 29, 22:46)
o MP ieina i tuos tarkim 700 ml ar cia tik vanduo/arbata?


Dėl MP pakankamai sudėtinga įvertinti, nes tai yra ir gėrimas ir maistas - pradžioje kol bėga liesas pienukas, jis yra kaip gėrimas vaikučiui, o vėiau atbėgantis riebusis pienukas jau laikomas maistu, todėl praktiškai neįmanoma įvertinti kiek ko jūsų sūnus suvartoja smile.gif
Atsakyti