Įkraunama...
Įkraunama...

Drėkinamieji veido kremai

Gal kas naudoja Bioderma Hydrabio light krema? Ar tinka sausiaodei? nezinau kuri rinktis, light ar riebesni koki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2015 09 13, 18:07)
Gal kas naudoja Bioderma Hydrabio light krema? Ar tinka sausiaodei? nezinau kuri rinktis, light ar riebesni koki doh.gif

Aš su sausa (bet nedehidrautota) oda kaip tik šiuo metu pakaitomis naudoju Hydrabio Rich ir Hydrabio Light. Hydrabio Rich bent jau man neatrodo labai riebus, nepalyginsi su kokiu Bioderma Atoderm Nutritive (šis man patikdavo nakčiai, bet jau tikrai neblogas riebalas, turbūt vėl pirksiu šaltuoju metų laiku).
Tai tarp Rich ir Light versijų varijuoju priklausomai nuo odos būklės, tepamo makiažo pagrindo ir panašiai.smile.gif Šiuo metu Rich dažniausiai vakare, Light - ryte. Vien Light mano sausai odai tikrai neužtektų.smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

kadangi ruduo atėjo be jokio perspėjimo reikia kokio nors sunkesnio kremo nakčiai. Mano oda mišri. Galvoju kad kokį sante pabandyti ar kvapų namų, bet girdėjau, kad pastarieji labai daug kam alergijas sukelia...
Peržiūrėjau eurovaistine, kosmada - kažkaip niekas akies nepatraukė. Gal kokių idėjų? Nereikia, kad būtų labai prieš senėjimą, kažko vidutiniško... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2015 09 15, 16:15)
Sveikos merginos,

kadangi ruduo atėjo be jokio perspėjimo reikia kokio nors sunkesnio kremo nakčiai. Mano oda mišri. Galvoju kad kokį sante pabandyti ar kvapų namų, bet girdėjau, kad pastarieji labai daug kam alergijas sukelia...
Peržiūrėjau eurovaistine, kosmada - kažkaip niekas akies nepatraukė. Gal kokių idėjų? Nereikia, kad būtų labai prieš senėjimą, kažko vidutiniško... g.gif


Idėja tik viena- pradėkit nuo mėginukų. Atsirinksit, nes patarimai, sudėtys ir aprašymai dar ne viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2015 09 15, 16:15)
Sveikos merginos,

kadangi ruduo atėjo be jokio perspėjimo reikia kokio nors sunkesnio kremo nakčiai. Mano oda mišri. Galvoju kad kokį sante pabandyti ar kvapų namų, bet girdėjau, kad pastarieji labai daug kam alergijas sukelia...
Peržiūrėjau eurovaistine, kosmada - kažkaip niekas akies nepatraukė. Gal kokių idėjų? Nereikia, kad būtų labai prieš senėjimą, kažko vidutiniško... g.gif


na, Kvapų namuose tikrai galima pabandyti nuėjus - jei nesukėlė alergijos, galima pirkti.. Daug iš jų turiu, pabandydavau atėjusi porą kartų, paskui, jei viskas gerai, nusipirkdavau. Negaliu sakyti, kad būtent KN produkcija kažkaip ypatingai labiau alergizuotų, nei kažkur kitur pirkti natūralūs aliejai.. g.gif o ir kodėl taip turėtų būti?

Aš nakčiai tepu ne kremą, o avokadų aliejų dabar. Serumas + avokadų aliejus. Visai neblogai, tik reikalas toks - po 15-20 min. aš perteklių nuimu minkšta servetėle, nes nemėgstu riebumo jausmo ant veido.. Bet šiaip tikrai veikia puikiai. Sakiau, dar išbandysiu nakčiai migdolų aliejų.
Bet šiaip nakčiai kremų visad vengiau, net nežinau kodėl.. g.gif Kažkaip vis atrodo, kad nereikia nakčiai to veido apkrauti. Mano oda irgi mišri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 17 rugsėjo 2015 - 08:35
Aš nakčiai tepu ne kremą, o avokadų aliejų dabar. Serumas + avokadų aliejus. Visai neblogai, tik reikalas toks - po 15-20 min. aš perteklių nuimu minkšta servetėle, nes nemėgstu riebumo jausmo ant veido.. Bet šiaip tikrai veikia puikiai. Sakiau, dar išbandysiu nakčiai migdolų aliejų.
Bet šiaip nakčiai kremų visad vengiau, net nežinau kodėl.. g.gif Kažkaip vis atrodo, kad nereikia nakčiai to veido apkrauti. Mano oda irgi mišri.
[/quote]
ar draugauja misri oda su aliejais? man kaip tik atrodo, kad aliejai apkrauna oda labiau nei kremai. nekemsa poru aliejai?
Atsakyti
Kelis kartus meginau nakciai pasitept aliejum. Atsibusdavau uzdusinta oda. Mano manymu ir patirtim tai aliejai jokios naudos neduoda.nebent pirkt krema su aliejais sudetyje.
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 09 17, 12:25)
Kelis kartus meginau nakciai pasitept aliejum. Atsibusdavau uzdusinta oda. Mano manymu ir patirtim tai aliejai jokios naudos neduoda.nebent pirkt krema su aliejais sudetyje.

Sutinku del "uzdusintos" odos drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=klementyna,2015 09 17, 11:34]
Aš nakčiai tepu ne kremą, o avokadų aliejų dabar. Serumas + avokadų aliejus. Visai neblogai, tik reikalas toks - po 15-20 min. aš perteklių nuimu minkšta servetėle, nes nemėgstu riebumo jausmo ant veido.. Bet šiaip tikrai veikia puikiai. Sakiau, dar išbandysiu nakčiai migdolų aliejų.
Bet šiaip nakčiai kremų visad vengiau, net nežinau kodėl.. g.gif Kažkaip vis atrodo, kad nereikia nakčiai to veido apkrauti. Mano oda irgi mišri.
[/quote]
ar draugauja misri oda su aliejais? man kaip tik atrodo, kad aliejai apkrauna oda labiau nei kremai. nekemsa poru aliejai?
[/quote]

maniškė tikrai draugauja, bet ne su visais.. Ir ne visada, pvz., vasarą nesitepu, rudeniop - žiemą dažniau. Va dabar kaip tik taip darau, paskui netepsiu kurį laiką, paskui - vėl. Kaitalioju nieko netepimą su tepimu smile.gif

ką turite omenyje "uždusinta" oda? g.gif
Atsakyti
Geri atsiliepimai apie šį Sebamed drėkinamąjį gelį riebiai odai, gal kas bandėte?


http://www.kosmetiko...inamasis-gelis/

Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2015 09 18, 10:42)
Geri atsiliepimai apie šį Sebamed drėkinamąjį gelį riebiai odai, gal kas bandėte?
http://www.kosmetiko...inamasis-gelis/


Buvo vienu metu populiarus SM. Neblogai drėkina mišrią odą ir porų nei vienai nekimšo. Manau neblogas variantas vasarai, žiemai silpnokas mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal pasidalintumėte gero drėkinančio kremo su spf 20-30 rekomendacijomis? Jog saugotų ne tik nuo UVB, bet ir nuo UVA ir kaina neviršytų ~ 30 eur? Naudojau Avene Hydrance ir Bebe Hydronourishing, bet abiem atvejais nieko ypatingo pasakyti negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etcetera: 21 rugsėjo 2015 - 03:06