Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2011 03 29, 08:31)
visos juostelės ant tortų daromos iš tos pačios masės, kuria ir dengiamas tortas, jos netrūkinėja  4u.gif



QUOTE(Migle79 @ 2011 03 29, 08:39)
Aš juostelę dariau iš Cipciuko pastilažo, sald. masės. Paprastas pastilažas netinka, nes jis greitai džiūna.


aciu 4u.gif
ir dar vienas klausimelis, dariau Cipciuko pastilaza, tai jis gaunasi ne baltas , na naturalios spalvos, o gal MMG ar kokia kita mase yra kur gaunasi balta, na kad dazyt nereiktu?

k.lapelyte ui koks nuotaikingas tortukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 29 kovo 2011 - 11:18
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 03 29, 12:16)
su vandenuku  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Olesta, raketė super
Migle79, be komentarų, tobula
k.lapelyte, labai spalvingas
Pasirodau ir aš
Tortas „Monetų kapšas”
Šviesūs, aguoniniai ir karameliniai biskvitai, kremas plakta grietinėlė ir grietinėlė su rududu, pastilažas, kurio vos vos užteko, tai teko suktis iš padėties. Svoris 3,2 kg.
user posted image
Atsakyti
Kelias dieneles neuzeini tai tiek groziu speja prideti, kad net akys raibsta.
visu puikus, bet labiausiai istrige Asseni torciukas, figureles nepriekaistingos, jau tokios mielos, wub.gif wub.gif wub.gif .
Olesta labai daili rakete, zaviuosi jusu nepriekaistingo lygumo tortais. 4u.gif
Migle reciau beapsilanko, bet kai ideda koki viena kita torciuka taip ir lieki be zado. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 03 29, 11:31)
visos juostelės ant tortų daromos iš tos pačios masės, kuria ir dengiamas tortas, jos netrūkinėja  4u.gif

o jei nutruksta,sujungimo vietoje galima patupdyti kokia boruze,gelyte ar dar kazka blush2.gif
Atsakyti
Olesta, liuks!
Atsakyti
nu geruliai visu tortai,net nebevardinsiu ,tik lapelytei noreciau parasyti blush2.gif tortukas tai spalvingas,toks nuotaikingas,bet gelyciu lapukus noretusi kiek kilstelt,kad gyvesnes atrodytu, nebutu kaip blynai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 03 29, 11:17)
ir dar vienas klausimelis, dariau Cipciuko pastilaza, tai jis gaunasi ne baltas , na naturalios spalvos, o gal MMG ar kokia kita mase yra kur gaunasi balta, na kad dazyt nereiktu?
Man pastilažas gaunasi baltas. Dariau ir su dirbtiniu, ir su natūraliu medumi, ir su Klingai, ir su Dr Oetker želatina, vis vien baltas buvo.

k.lapelyte, spalvingas, nuotaikingas tortukas 4u.gif

likta, storas maišiukas, norėčiau tokio mirksiukas.gif Įdomi idėja su virvute thumbup.gif
Atsakyti
g.gif idomu o kodel jis man ne baltas gavosi, na ne sniego baltumo unsure.gif
Atsakyti
Merginos, pagal koki recepta dauguma jusu gaminates pastiliaza?
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 03 29, 15:07)
g.gif idomu o kodel jis man ne baltas gavosi, na ne sniego baltumo unsure.gif


Sniego baltumo pastilazas man gaunasi tik tas, kur be aliejaus (figureliu lipdymui). O ipylus aliejaus igauna kremini/lengvai gelsva atspalvi net labai gerai isminkius.
Plika akim gal ir nepstebetum to, bet kai ant pastilazo su aliejum dedami papuosimai is pastilazo be aliejaus - skirtumas akivaizdus. Nezinau kaip kitom, bet as kiek darius, tai man visada taip budavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 29 kovo 2011 - 14:47
QUOTE(rivera @ 2011 03 29, 15:40)
Merginos, pagal koki recepta dauguma jusu gaminates pastiliaza?

TIK pagal Cipciuką cool.gif įsimylėjau tiesiog jį biggrin.gif

QUOTE(Nova @ 2011 03 29, 15:46)
Sniego baltumo pastilazas man gaunasi tik tas, kur be aliejaus (figureliu lipdymui). O ipylus aliejaus igauna kremini/lengvai gelsva atspalvi net labai gerai isminkius.
Plika akim gal ir nepstebetum to, bet kai ant pastilazo su aliejum dedami papuosimai is pastilazo be aliejaus - skirtumas akivaizdus. Nezinau kaip kitom, bet as kiek darius, tai man visada taip budavo.

man irgi taip pat gaunasi drinks_cheers.gif
Atsakyti