Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(Galvojanti @ 2011 05 31, 10:45)

foto namines su muilinuke padarytos  blush2.gif  kai turesiu kokybisku ikelsiu  biggrin.gif

Super wub.gif O kaip issilaike geles? bijunai ir vedrynai pagrindas, taip? smile.gif
Atsakyti
[quote=Galvojanti,2011 05 31, 04:46]
Sveikos 4u.gif

Na stai praejo mano diena, viskas buvo grazu ir taip kaip norejau, neskaitant ivairiu nesklandumu biggrin.gif

Sveikinu tapus ponia smile.gif O nesklandumu buna visose vestuvese, nesijaudink 4u.gif Tikiu, kad svente buvo nepakartojama. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paze: 31 gegužės 2011 - 08:54
QUOTE(jums @ 2011 05 31, 09:49)
Super  wub.gif  O kaip issilaike geles? bijunai ir vedrynai pagrindas, taip? smile.gif


Labai gerai issilaike, nuvykus i sventimo vieta pamerkiau i vandenuka ir va po siolei stovi namie pamerktos, o svente tai 5dieni buvo biggrin.gif tai jau nemazai jie cia stovi ax.gif
taip buvo t ax.gif k bijunai vedrynai ir tos tokios mazos baltos gelytes, nzn kaip jos vadinasi blush2.gif

QUOTE(paze @ 2011 05 31, 09:53)
Sveikinu tapus ponia smile.gif O nesklandumu buna visose vestuvese, nesijaudink  4u.gif Tikiu, kad svente buvo nepakartojama. Ikelk gelyciu foto kai rasi smile.gif


Aciu 4u.gif

Taip buvo taip kaip norejome, ale fursetas, nerealus naminiu saldesiu stalas, turejau masdaug apie 12 kg naminiu tortu ir jie sprogo ore, nes buvo nerealiai skanus ir visi norejo paragauti lotuliukas.gif o kur dar maziukai keksiukai ir tarteletes, pastarosios isvis visu isgritos baisiausiai, buvo ju virs 40vnt, tai irgi sporgo ore, o dar seimininke kavines sako niekas ju nevalgys, nes lietuvaiciai nemegsta lotuliukas.gif pas mane megsta ir net labai lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Gal zinot ar buna amariliu rugpjuti ax.gif ? Netycia pamaciau puokstes su jais, tai man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aksomine_Tamsa @ 2011 05 31, 12:36)
Gal zinot ar buna amariliu rugpjuti  ax.gif ? Netycia pamaciau puokstes su jais, tai man labai patiko  wub.gif

Sunkiai, nes jų sezonas kaip tik dabar baiginėjasi... unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,

Lelijos (azajines, tiksliau) zydeti pradeda kada? As jau susibalamutinau.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 05 31, 23:16)
Sunkiai, nes jų sezonas kaip tik dabar baiginėjasi... unsure.gif

Oj kaip gaila, man is ju puokstes tokios grazios wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti