Įkraunama...
Įkraunama...

IVF rūpesčiai ir džiaugsmai

QUOTE(FRIGE @ 2011 04 02, 12:10)
nu man visiska ramybe ax.gif siandien save jau isitikinau,kad jei nebus sikart,tai ko pergyvent,gi ne visoms is pirmo karto pasiseka rolleyes.gif o siaip net pozymiu nebeieskau,nu nebera ju ne vieno,nors tu ka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Del pozymiu tai tave BaltijaL tave vel isbartu. Ji laukesi dvynuku o jaute tik kazka panasaus i mmm artejima mirksiukas.gif Mes su tavim, saunus poziuris, nors nematau jokiu priezasciu tau nepasisekti. Linkiu teigiamo kraujuko pirmadieni thumbup.gif thumbup.gif

Dar pagalvokim logiskai: juk tau isodino blastocidas 21d pirmadieni, vadinasi jei butu sodinti embrioniukai 19d, siandien jau butu 14d dpi ir ateitu mmm jei butu neigiamas, kadangi valkatu nera, tu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 02 balandžio 2011 - 11:18
QUOTE(Citas @ 2011 04 02, 12:16)
Del pozymiu tai tave BaltijaL tave vel isbartu. Ji laukesi dvynuku o jaute tik kazka panasaus i mmm artejima  mirksiukas.gif  Mes su tavim, saunus poziuris, nors nematau  jokiu priezasciu tau nepasisekti. Linkiu teigiamo kraujuko pirmadieni  thumbup.gif  thumbup.gif

Dar pagalvokim logiskai: juk tau isodino blastocidas 21d pirmadieni, vadinasi jei butu sodinti embrioniukai 19d, siandien jau butu 14d dpi ir ateitu mmm jei butu neigiamas, kadangi valkatu nera, tu   nestuke.gif  thumbup.gif

nu neblogai tu cia skaiciuoji lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sugebi palinksmint...tikiuosi,kad kuo maziau galvosiu,tuo bus geresnis rezultatas biggrin.gif ...o jau paskui tau galesiu grasint,kad pabandyk tik nepastot lotuliukas.gif o testo zinok nenoriu nes gi zakon podlosti,nusiperki ji ir ateina memes..jau geriau tegul be testo,jei ateiti ruosiasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FRIGE: 02 balandžio 2011 - 11:30
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 02, 09:10)
nu man visiska ramybe ax.gif siandien save jau isitikinau,kad jei nebus sikart,tai ko pergyvent,gi ne visoms is pirmo karto pasiseka rolleyes.gif o siaip net pozymiu nebeieskau,nu nebera ju ne vieno,nors tu ka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu dar graziau,gausi velniu tuoj! Kokie pozymiai?? as iki beveik 8sav neiko nejauciau visiskai..o ka sneket tau kad tik pati nestuke.gif pradzia smile.gif Gerai kad save nuteikineji geroms mintims jeigu kartais nepavyktu...bet nemanau kad tau to proreiks mirksiukas.gif Kada testuosies? baisiai laukiu tavo naujienu ax.gif


Citas
kaip tau sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 02, 12:31)
Nu dar graziau,gausi velniu tuoj! Kokie pozymiai?? as iki beveik 8sav neiko nejauciau visiskai..o ka sneket tau kad tik pati  nestuke.gif pradzia smile.gif  Gerai kad save nuteikineji geroms mintims jeigu kartais nepavyktu...bet nemanau kad tau to proreiks  mirksiukas.gif Kada testuosies? baisiai laukiu tavo naujienu  ax.gif


Citas
kaip tau sekasi?

kazin,turbut islauksiu,noreciau testuotis tik po kraujo tyrimo,jei teigiamas,taip geriau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nereikia ne nervintis,ka pamatysi ant jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FRIGE @ 2011 04 02, 09:46)
kazin,turbut islauksiu,noreciau testuotis tik po kraujo tyrimo,jei teigiamas,taip geriau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nereikia ne nervintis,ka pamatysi ant jo biggrin.gif



Nu ir kantruole doh.gif,o bendriau pagalvojus kas cia beliko smile.gif laukianciam Dangus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 02, 12:31)
Nu dar graziau,gausi velniu tuoj! Kokie pozymiai?? as iki beveik 8sav neiko nejauciau visiskai..o ka sneket tau kad tik pati  nestuke.gif pradzia smile.gif  Gerai kad save nuteikineji geroms mintims jeigu kartais nepavyktu...bet nemanau kad tau to proreiks  mirksiukas.gif Kada testuosies? baisiai laukiu tavo naujienu  ax.gif


Citas
kaip tau sekasi?


FRIGE - jei jau tokia kantruole esi, tai prasome prideti ir optimizma ir jokiu ten jeigu neigiamas smile.gif

Reginiukas.uk - gerai jauciuosi, praejau viena nervu etapa kol suzinojau kad kazka ten auginu ir gleivine kol kas nepaveda, tai einamuoju momentu neleidziu sau nervuotis schmoll.gif Sekantis nervu etapas laukia kai lauksiu kaip dalinsis o treciasi kai jau lauksiu teigiamo testo lotuliukas.gif
darau generaline tvarka namuose, nes po isodinimo ruosiuos visiskai nieko nedaryti, ranku nekilnoti ir pan lotuliukas.gif

Vienintelis mano pozymis tai nuo pat gonalio pradzios o gal ir dar anksciau siek tiek strenas rakina, beveik kaip pries mmm tongue.gif , bet kadangi zinau kad bent siuo metu jos neatsivilks tai neimu i galva thumbup.gif

Kaip tu, ar jau yra kokiu ypatingu nestuke.gif pozymiu? Gal jau pilvukas matytis pradeda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 02, 13:16)
Del pozymiu tai tave BaltijaL tave vel isbartu. Ji laukesi dvynuku o jaute tik kazka panasaus i mmm artejima  mirksiukas.gif  Mes su tavim, saunus poziuris, nors nematau  jokiu priezasciu tau nepasisekti. Linkiu teigiamo kraujuko pirmadieni  thumbup.gif  thumbup.gif

Dar pagalvokim logiskai: juk tau isodino blastocidas 21d pirmadieni, vadinasi jei butu sodinti embrioniukai 19d, siandien jau butu 14d dpi ir ateitu mmm jei butu neigiamas, kadangi valkatu nera, tu  nestuke.gif  thumbup.gif


niu laba ryta mano VAIKAI lotuliukas.gif (FRIGE,Citas) lotuliukas.gif
FRIGE-as dabar paziurejau Citas skaiciavimus ir prisiminiau,kad man lygiai tokia pat diena buvo isodinimas(jei nebutu auge iki blastu,butu isodine 19kovo,bet buvo 21d)tai as jau metai atgal buvau pasidarius testuka ax.gif ar nenoretum jau pradeti dziaugtis? blush2.gif aisku mes ne ka maziau laukiam TIK patvirtinimo,kas ir taip jau AISKU,kad tu nestuke.gif nestuke.gif (dviguba)
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 04 02, 13:32)
niu laba ryta mano VAIKAI  lotuliukas.gif (FRIGE,Citas)  lotuliukas.gif
FRIGE-as dabar paziurejau Citas skaiciavimus ir prisiminiau,kad man lygiai tokia pat diena buvo isodinimas(jei nebutu auge iki blastu,butu isodine 19kovo,bet buvo 21d)tai as jau metai atgal buvau pasidarius testuka  ax.gif  ar nenoretum jau pradeti dziaugtis?  blush2.gif  aisku mes ne ka maziau laukiam TIK patvirtinimo,kas ir taip jau AISKU,kad tu  nestuke.gif  nestuke.gif  (dviguba)


Aha FRIGE ir ka dabar atsakysi kai ir sese ir mama provokuoja lotuliukas.gif ?

Nu gerai gana tave spausti ax.gif blush2.gif daryk kaip sirdis liepia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 02 balandžio 2011 - 13:06
Laba diena 4u.gif Kaip jumoro klubas laikosi ? biggrin.gif Mano zuikis pasveiko kazkaip, eilini karta isitikinau, kad vaikai yra gajus ir pries pora valandu guleje su 39, paskui kaip niekur nieko toliau valgo, gyvena, niekuo nesiskundzia blink.gif

Citas, nu fainai tau bigsmile.gif As tai kadangi jau ir taip zinojau, kad tau viskas bus gerai, tai net nenustebau paskaicius tavo naujienas irnesakyk.gif biggrin.gif Ir nesistebek, kad visai ramiai paskui reaguosiu i tavo teigiama nestumo testa lotuliukas.gif

FRIGE, nu ir kantrybe pas tave merga doh.gif Jau siandien ryte tai tikrai buciau testa darius.Ale cia mes kaip jai padedam tokiom provokacijom hihihi.gif

Zubriuka, tesiam, prasau gerus darbus ir laukiam update'to bigsmile.gif

T.P.Keberiokst, zinau, kad jau buvai pas Trejsa, buk gerute, pasipasakok ka jis i ta tavo graikiska chlamidija ir antibus... ? Ka... ? Man taip idomu..... ax.gif Aciu saulele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 04 01, 06:59)

Va va , man irgi per laukima pilvuka labai skaudejo , net tikrai labai, bet rezultas irgi  bigsmile.gif  , labai  nestuke.gif


Oj tikiuos tikiuos ir man taip bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nedaug liko laukt tik iki pirmadienio ir viskas bus aisku, bet bijau tau bilekaip doh.gif
Papildyta:
[quote=FRIGE,2011 04 01, 08:06]
Papildyta:

Va va , man irgi per laukima pilvuka labai skaudejo , net tikrai labai, bet rezultas irgi bigsmile.gif , labai nestuke.gif
[/quote]
nu tikekimes,kad ir mums taip pasibaigs..as tai jau vakar galvojau,kad viskas,taip desini sona sudure stipriai..nu bet kazkur auksciau ir ne taip kaip pries memes,man pries jas tik nugara labai maudzia,o dabar nieko,tik sonus paskauda unsure.gif unsure.gif keistai...greiciau tas pirmadienis ateitu arba memes,jei nepasiseke,kol visai neisisvajojau wub.gif wub.gif
[/quote]

Matau tamstai sekas taip pat kaip ir man, tuoj bus nervinis issekimas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 02, 10:30)

FRIGE, Zaliuze - kaip jums su kantrybe reikalai  lotuliukas.gif ?



Vaje vaje ner kantrybes, dantys sukasti bet testu dar baidausi, laukiu pirmadienio doh.gif
Papildyta:
Anksciau ar veliau visos busim nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif tai gal geriau anksciau lotuliukas.gif Siandien pagalvojau kad dar niekada gyvenime taip nelaukiau pirmadienio juk pirmadienis pati bjauriausia diena, bet jei rezultatai bus geri, turbut apsigalvosiu ir nuo siol dievinsiu pirmadienius thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Beta1 dziaugiuosi kad vaikutis jau sveikas. Reaguok ramiai ar neramiai, bet nepamirsk tiesioginiu pareigu - BURTININKES lotuliukas.gif mirksiukas.gif

As tai tikiu kad pirmadieni tursim dviem nestuke.gif nestuke.gif daugiau cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 02, 10:00)
FRIGE - jei jau tokia kantruole esi, tai prasome prideti ir optimizma ir jokiu ten jeigu neigiamas  smile.gif

Reginiukas.uk - gerai jauciuosi, praejau viena nervu etapa kol suzinojau kad kazka ten auginu ir gleivine kol kas nepaveda, tai einamuoju momentu neleidziu sau nervuotis  schmoll.gif Sekantis nervu etapas laukia kai lauksiu kaip dalinsis o treciasi kai jau lauksiu teigiamo testo  lotuliukas.gif
darau generaline tvarka namuose, nes po isodinimo ruosiuos visiskai nieko nedaryti, ranku nekilnoti ir pan  lotuliukas.gif

Vienintelis mano pozymis tai nuo pat gonalio pradzios o gal ir dar anksciau siek tiek strenas rakina, beveik kaip pries mmm  tongue.gif , bet kadangi zinau kad bent siuo metu jos neatsivilks tai neimu i galva  thumbup.gif

Kaip tu, ar jau yra kokiu ypatingu  nestuke.gif  pozymiu? Gal jau pilvukas matytis pradeda?  ax.gif



Na taip gerai kad viena nervu etapa praejai..su kuo ir sveikinu 4u.gif
Laukiam sekancio lotuliukas.gif Bet siaip geriau butu stengtis be nervu,o ramiai laukti smile.gif

As tai gerai,ypatingu pozymiu dar kaip ir nera(na tiksliau,pykinimas jau beveik praeity smile.gif )O pilvukas jau ja lenda smile.gif,reikia jau rubus keisti,niekur neitelpu doh.gif

Oi kaip linkiu ir tau to paties mirksiukas.gif
Atsakyti