Įkraunama...
Įkraunama...

Puoduko reikalai, Dalinkimės patirtimi

nedariau absoliuciai nieko,kartais prodydavau puoduka ir pasakydavau cia reikia daryti fu,ji nai paziuredavo ir nueidavo arba ant galvos uzsidedavo,o staigsa gal pries savaite,pati nuseeme pampersa ir atsisedo,pasiusiojo ir pasake cia fu ir dabarjau savaite megstamiausias uzsiemima,kas valanda begioti i vonia ,paimti puoduka,atsinesti padaryti ak reikai ir man rodyti,tada as paploju,jinai sau per galva glosto ir sako ai ai ai gela biggrin.gif ( gera),ir nesupratai ,nu matyt ateina laikas,nei vienos dukros niekad neverciau ,nemokinau,kazkaip savaime isejo.
Atsakyti
Špokui greit bus dveji, bet vargstu su puoduko reikalais..
Nedaro ant puoduko nors tu ką doh.gif Pasodinu, bandau užkalbėt dantį, bet pasėdi kelias sekundes ir skuta nuo jo, o už minutės žiūrėk jau grindys šlapios. Tai nupirkau dabar dangtį ant wc, keliskart padarė, bet visa bėda tame, kad jis nesugeba parodyti, kad nori sysiu ar kaku..Jo klausiu, ar nori, jis nesureaguoja ir toliau laksto, prieinu, paimu už rankytės, nuvedu į wc, nulipa, nedaro. O žiūrėk už kelių min padaro.. Net lėlytę nupirkau, kad matytų, kad ir ji daro į wc..
Nežinau ko griebtis, kad jam atsirastų noras parodyti, kad nori sysių ar rimtesnio reikalo.. ax.gif
Todėl, kad išvengt bėdų (grindys natūralaus medžio, greit įsigeria), laikau su sauskelnėm..Žinau tai neišeitis, bet per šiuos metus noriu pilnai atsikratyti sauskelnių, nes nuo kito rudens keliausim į daržą..

Kokie tų mokomųjų knygelių pavadinimai?!
Atsakyti
Labas! 4u.gif

Neatlaikiau siandien ir apsiverkiau po eilines balutes.............
Taigi jungiuosi ir as i jusu gretas - kovoti su puoduku.

Manoji panike budama 1,5 mokejo jau visus reikalus atlikti ant puodo.Pirma kaku ismoko,paskui ir sysiu.Ale man sove durnumas galvon nupirkti ta paminkstinima ant wc.Issigando ji jo,spiege kiek galejo.Ir viskas,nebeseda ant savo puodo.
Atejo laikas i darza keliauti,tai palikau ja ramybeje su puodu,kad nebutu to didelio streso.Po keletos menesiu pradejau pampi nuimineti grizus is darzelio,sysiu tai darydavo,tai ne.Paskui viduriavo labai,vel palikau su pampiais.
Dabar,kol darze atostogos mokinames vel.Bet nesako,nerodo kad ji nori,tiesiog ten kur sedi,ten kur stovi - ziurek yra...........Bandau sodinti per prievarta - kaip stagaras pasidaro ir kakaryne atidaro.Siulau tuomet eiti ten kur ir mama sysiu daro,dar didesne isterija.
Sneku graziai,sneku piktai,bet niekas nesikeicia.Ji tik ''Nei....''sako ir viskas

Pasimetus unsure.gif
Atsakyti
BUvau prisiskaičiusi kaip kitų vaikai lengvai pripranta, mėnesiuką pasodini ir patys prašosi, tai galvojau nieko sunkaus nebus. Oooo šventas naivume. doh.gif Jau rodos nebeturiu kantrybės mokinti. Galvoju gal kiek per anksti sodinu, nes maniškei tik pusantrų metukų, bet visur tik ir girdžiu kad jau kitų tokio amžiaus daro.
Sėdėti kaip ir sėdi ant to puodo, tik nieko nepadaro, man rodos nesuvokia ką daryti, nes tik užmauni kelnes ir pridaro. O jei paklausi ar nori sisi, visada atsako kad nee. sad.gif Šiuo metu auginu su palom, galvojau pajaus šlapumą gal bus kitaip, bet visiškas mitas, galėtų šlapia pusę dienos išbūti, vienodai rodo. schmoll.gif Tai va taip ir vargstu palų prisidžiovusi, galvoju ar jau viską mesti ar dar kankintis. doh.gif
Atsakyti
vat prisiskaitom o po to kankinam vaikus:D maniskei irgi pusantru, kelios dienos mokomes ant puodo. su puodu susipazino kai sedete jau mokejo tai taip ir pazaidziam nuo puses metuku. dar galvoju rimtai sodint ir jokiu zaidimu, bet ziuriu per gudrus vaikas:) gali valanda ant puodo issedeti ir nepadaryti o nulipus ir pridarys. nusprendziau jau mokinti nes pastebejau kad issmiega visa nakti sausa, jei kur isvaziuojam porai valandu irgi gryzta sausa, na bet niekaip nenori siusiot i puoda. slapia taipogi gali isbut ilga laika, bet matau kad jai nejauku sedeti ant puodo, galvoju gal dar pora dienu palaikysiu pasodinsiu ir jei progreso nebus bandysiu po kokiu poros savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2014 01 10, 15:43)
BUvau prisiskaičiusi kaip kitų vaikai lengvai pripranta, mėnesiuką pasodini ir patys prašosi, tai galvojau nieko sunkaus nebus. Oooo šventas naivume.  doh.gif Jau rodos nebeturiu kantrybės mokinti. Galvoju gal kiek per anksti sodinu, nes maniškei tik pusantrų metukų, bet visur tik ir girdžiu kad jau kitų tokio amžiaus daro.
  Sėdėti kaip ir sėdi ant to puodo, tik nieko nepadaro, man rodos nesuvokia ką daryti, nes tik užmauni kelnes ir pridaro. O jei paklausi ar nori sisi, visada atsako kad nee. sad.gif Šiuo metu auginu su palom, galvojau pajaus šlapumą gal bus kitaip, bet visiškas mitas, galėtų šlapia pusę dienos išbūti, vienodai rodo.  schmoll.gif Tai va taip ir vargstu palų prisidžiovusi, galvoju ar jau viską mesti ar dar kankintis.  doh.gif


Matyt taviškei dar ne laikas. smile.gif
Mano jaunesnioji tokia buvo, sėdėdavo ant puodo, tik atsistodavo ir pridarydavo. doh.gif
Bet kai iki 2 gimtadienio liko 2savaičių. Uždėjau aš jai pampersą prieš pietų miegą, bet kol susiruošėm, ji man sako "noriu sysiu", pasodinau ant puodo ir padarė. Ir nuo tada ji darė tik į puodą (atrodė lyg kas vaiką pakeitė).
Ir į tavo namus ateis šventė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2014 01 10, 16:25)
Matyt taviškei dar ne laikas. smile.gif
Mano jaunesnioji tokia buvo, sėdėdavo ant puodo, tik atsistodavo ir pridarydavo.  doh.gif
Bet kai iki 2 gimtadienio liko 2savaičių. Uždėjau aš jai pampersą prieš pietų miegą, bet kol susiruošėm, ji man sako "noriu sysiu", pasodinau ant puodo ir padarė. Ir nuo tada ji darė tik į puodą (atrodė lyg kas vaiką pakeitė).
Ir į tavo namus ateis šventė.  4u.gif

Tikrai tikiuosi, kad ir maniske taip viena diena susiprotes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2014 01 10, 19:28)
Tikrai tikiuosi, kad ir maniske taip viena diena susiprotes.  4u.gif




Dukra pradejau mokinti daryti gamtinius reikalus 1m ir 6 men. Visuomet sededavo ant puoduko noriai, bet doh.gif niekomet i ji neda re, tik asistojusi nuo puduko pisisiodavo salia, naktimis ismiegodavo sausa kai suejo metukai!
Taip vargau pora menesiu! Puodukas visuomet buvo vaikui prieinamoje vietoje, ji ant jo sodindavo savo zaislus ir visuomet sakydavo, reikia daryti sysiu, nors pati nei karto i puoduka nebuvo to dariusi! Bet viena diena, kuomet as darbavausi virtuveje dukra atbegusi is kambare saukdama "sysiu" mane pradejo tempti uz rankos, as, zinoma apsidziaugiau, kad 2 men
atkaklaus mokymo dave bent jau tai, kad pats vaikas pasiprase ant puoduko, ko iki tol nebuvo! Bet kaip nustebau ir apsidziaugiau kai pamaciau, jog puodukas buvo pilnas
Nuo tos dienos ji dare tik i puoduka ir avariju buvo gal tik pora.
Siuo metu su puoduku mokinu susidraugauti sunu. Istorija kartojasi su kaikuriom isimtimis: sunus visiskai nenori sedeti ant puoduko, raitosi kaip sliekas ant jo sodinamas, po nakties sauskelnes visuomet buna pridarytos. Vat ir mastau, ar dar mazelis nepasirenges ir reikia palaukti, ar bandyti pratinti toliau... Gal ir sunus nustebins viena grazia diena? Beje, sunui uz savaites bus 2 metukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zamba: 11 sausio 2014 - 16:25
QUOTE(Zamba @ 2014 01 11, 17:02)
Dukra pradejau mokinti daryti gamtinius reikalus 1m ir 6 men. Visuomet sededavo ant puoduko noriai,  bet  doh.gif niekomet i ji neda re,  tik asistojusi nuo puduko pisisiodavo salia,  naktimis ismiegodavo sausa kai suejo metukai!
Taip vargau pora menesiu!  Puodukas visuomet buvo vaikui prieinamoje vietoje,  ji ant jo sodindavo savo zaislus ir visuomet sakydavo,  reikia daryti sysiu,  nors pati nei karto i puoduka nebuvo to dariusi!  Bet viena diena, kuomet as darbavausi virtuveje dukra atbegusi is kambare saukdama "sysiu" mane pradejo tempti uz rankos,  as, zinoma apsidziaugiau,  kad 2 men
atkaklaus mokymo dave bent jau tai,  kad pats vaikas pasiprase ant puoduko, ko iki tol nebuvo!  Bet kaip nustebau ir apsidziaugiau kai pamaciau,  jog puodukas buvo pilnas
Nuo tos dienos ji dare tik i puoduka ir avariju buvo gal tik pora.
Siuo metu su puoduku mokinu susidraugauti sunu.  Istorija kartojasi su kaikuriom isimtimis: sunus visiskai nenori sedeti ant puoduko,  raitosi kaip sliekas ant jo sodinamas,  po nakties sauskelnes visuomet buna pridarytos. Vat ir mastau,  ar dar mazelis nepasirenges ir reikia palaukti,  ar bandyti pratinti toliau... Gal ir sunus nustebins viena grazia diena? Beje, sunui uz savaites bus 2 metukai.

Pamirsau pamineti, jog sauskelnes siuo metu vyrukas devi tik einant i lauka ir nakties metu! Pries pora menesiu pradejo pats nusiimineti ir nesutika su jomis buti ( isbandeme jau visas rusis esancias pardavime - niekas nesikeicia), jam geriau slapios kelnes nei sausos sauskelnes! Tik pamates jas rekia " ne", o i puoduka daryti ir nenori!

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As savaja kankinau,kankinau.Vis klausinejau ''sysiu nori'',o ji vos nespiegdavo ''NEI!!!!'' Uz minutes ziurek baloj tupedavo.
Numojau ranka,sakau palauksiu siek tiek.Ir ziurek,ji pradejo manes prasyti.Svepluoja ''sysiu,sysiu'' ir per klyna tranko,tempia mane uz rankos.Parodo kur reikia puoduka padeti,dar ir pati pastumdo,knyguciu pasiima vartyti.Dziaugsmo ir vaikui,ir mamai.
Tik kad va darzely vaiku neveda ant puodo.Reikia,kad vaikas pats pasakytu,o maniske tokia drovi.Taip kad,grizus is darzo nuimu pampi ir savaitgaliais bunam be ju.Gal ir nakciai nebedeti pampiu,si naktis buvo sausa?
Uz poros savaiciu bandysiu rizikuoti ir leisti jau ir i darza be pampiu.
Atsakyti
Sveikos,

pas mus puodelio reikalai pradėjo gerėti, kai panaudojom "atvirkštinę logiką" biggrin.gif
kiek prašydavom prisėsti, pabandyti ir pan., tai niekaip schmoll.gif o kai pasakėm "tu tik nesugalvok sėsti ant puodelio", "žaislinis kačiukas pirmas atsisės, tu nesėsk" tai tada specialiai eidavo prisėsti ant puoduko smile.gif
Atsakyti
Seniau dalinausi čia savo rūpesčiais puoduko klausimu, tai va maniškė į protą pati neatėjo, teko imtis greižtesnių priemonių. biggrin.gif Sodinau ant puoduko ir liepiau sėdėti kol padarys, griežtai. Buvo ir ašarų, ir kaprizų, bet po pirmo padarymo reikalai pajudėjo. Gal aš čia per žiauriai, bet tokia pana viską žino, viską supranta, o ant puoduko negali daryti. doh.gif Bijau, kad kitaip geruoju nebūčiau išmokiusi. Taigi nuo metų ir 9 mėn. pilnai daro į puoduką, pradžioje pati pasiprašydavo, paskui ir pati kada reikia nueina padaryti, kol kas dar nakčiai dedam pamperį, bet dieną pilnai apsieina be jo. thumbup.gif
Atsakyti