Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Estela_ @ 2011 08 10, 16:03)
aš irgi Bourjois 51nr naudoju drinks_cheers.gif  Clarins 105 man atrodo gerokai per geltonas  g.gif

Kristėj berods, yra, bet ten 160Lt ji kainuoja, tad pigiau atsisiųsti  drinks_cheers.gif

feelunique 21 svaras ji mirksiukas.gif bet Kristėj tuomet galima atspalvį pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 10 rugpjūčio 2011 - 16:06
QUOTE(žvarba @ 2011 08 10, 13:23)
mamkos atsiliepkit apie šią krempudrą. Mane domina ar drėkina, kaip išlieka, nenoriu stipraus maskavimo schmoll.gif .. Clarins Everlasting man buvo kiek per sunki ar per matinė, ax.gif  kažkaip sausėjo veidas nuo jos, įdomu kaip ši? g.gif


Turėjau pabandymui. Naudojau pavasarį, kai jau buvo šilta, vėsesniu oru ji man turbūt nepatiktų dėl maskavimo, nebandžiau, tiesa, bet čia jau mano poreikiai kiti. Nors rudenį visai norėčiau pabandyti vėl, kol dar neatšalo. Nežinau, kaip turi atrodyti kreminės pudros drėkinimas, bet man odos nesausina (oda mišri į sausumą, t zona neriebi, bet blizgėti linkusi). Išsilaiko gerai visą dieną, tik ant kaktos-nosies man reikėdavo birios pudros užtvirtinimui, kad blizgesys nelįstų. Maskuoja prastai, tinkama tik odos spalvos sulyginimui. Everlasting naudojau visą žiemą, ji man irgi kiek per „sausa“, reikia idealiai sudrėkintos odos, Skin Illusion nuo Everlasting tikrai skiriasi. Oda labai šviesi, atspalvis abiejų bandytas ivory 103, sakyčiau, kad jų spalvos šiaip nesiskiria, Everlasting man truputėlį lyg tamsoka ir linkusi oksiduotis, bet tas nekrenta į akis, Skin Ill. kadangi gerokai mažiau maskuojanti, ir pavasarį oda jau buvo gavusi saulės, tai atspalvis buvo labai tinkamas. Bet jei Jums Everlasting buvo geras 105 nr., 103 tikrai bus per šviesus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2011 08 10, 16:26)
Turėjau pabandymui. Naudojau pavasarį, kai jau buvo šilta, vėsesniu oru ji man turbūt nepatiktų dėl maskavimo, nebandžiau, tiesa, bet čia jau mano poreikiai kiti. Nors rudenį visai norėčiau pabandyti vėl, kol dar neatšalo. Nežinau, kaip turi atrodyti kreminės pudros drėkinimas, bet man odos nesausina (oda mišri į sausumą, t zona neriebi, bet blizgėti linkusi). Išsilaiko gerai visą dieną, tik ant kaktos-nosies man reikėdavo birios pudros užtvirtinimui, kad blizgesys nelįstų. Maskuoja prastai, tinkama tik odos spalvos sulyginimui. Everlasting naudojau visą žiemą, ji man irgi kiek per „sausa“, reikia idealiai sudrėkintos odos, Skin Illusion nuo Everlasting tikrai skiriasi. Oda labai šviesi, atspalvis abiejų bandytas ivory 103, sakyčiau, kad jų spalvos šiaip nesiskiria, Everlasting man truputėlį lyg tamsoka ir linkusi oksiduotis, bet tas nekrenta į akis, Skin Ill. kadangi gerokai mažiau maskuojanti, ir pavasarį oda jau buvo gavusi saulės, tai atspalvis buvo labai tinkamas. Bet jei Jums Everlasting buvo geras 105 nr., 103 tikrai bus per šviesus. smile.gif

ačiū, eisiu į Kristę pačiupinėti jos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2011 08 10, 17:26)

sakot, mažai maskuoja?
tai net vidutinio maskavimo ji neduoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2011 08 10, 17:16)
sakot, mažai maskuoja?
tai net vidutinio maskavimo ji neduoda?  g.gif


Turbūt tą „vidutinis-lengvas“ maskavimą kiekvienas skirtingai supranta, dar galbūt priklauso nuo to, kiek jos naudojama — aš pudrą visada tepu tik vienu sluoksniu. Dior Nude pavadinčiau kaip maskuojančią vidutiniškai, tai Clarins Skin Illusion pasirodė maskuojanti mažiau. smile.gif Gal tarpinis variantas tarp lengvo-vidutinio.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 08 10, 16:04)
ir aš pasiskaičiau, kad gerai drėkina, o dabar dar ir kvepalus dovanų duoda feelunique, su dviem Clarins prekėmis, tai gundausi ir jau nebesivaldau biggrin.gif pati svarstau apie 105nr g.gif Healthy Mix naudoju 51nr g.gif manot 105 bus tamsus?? Everlasting 105Nr tiko man g.gif
Įdomu pas mus Kristėj ar Douglas jų yra?? g.gif

Kiek pamenu, esi panasaus baltumo kaip ir as, tada 105 nr bus per tamsus. Nebent idegiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 10 rugpjūčio 2011 - 20:49
QUOTE(Diana24 @ 2011 08 10, 14:38)
o daug atspalvių yra? 4u.gif ir jei ne paslaptis kiek mokėjote? Aš ketinu pabandyti bourjois healthy mix bigsmile.gif Nes visi lorealiai,maxfactoriai tai toooks šlamštas doh.gif

Yra daug atspalvių šių pudrų tikrai, o taip pat ir dvi linijos: riebiai/mišriai bei sausai/normalaiai odai. Mokėjau iki 40lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 08 10, 20:48)
Kiek pamenu, esi panasaus baltumo kaip ir as, tada 105 nr bus per tamsus. Nebent idegiai  smile.gif

drinks_cheers.gif nea, nesideginau blush2.gif eisiu aš ryt gyvai jos pačiupinėt... parašysiu ką mačiau smile.gif
Atsakyti
ateinu su atsiliepimu apie sia pudryte 4u.gif
Clinique anti blemish solutions
user posted image

senai nenaudojau kremines pudros, visuomet tik mineraline - sita paliko gera ispudi - graziai dengia, maskuoja paraudimus, demeles ax.gif ir su atspalviu pataikiau, emiau pati sviesiausia - alabaster drinks_cheers.gif Siryt tepiau apie 8 val, tai veidas iki siol matinis, nors mano oda linkusi i blizgejima (misri i riebuma, ypac vasaros laikotarpiu) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2011 08 11, 11:21)
ateinu su atsiliepimu apie sia pudryte  4u.gif

user posted image

senai nenaudojau kremines pudros, visuomet tik mineraline - sita paliko gera ispudi - graziai dengia, maskuoja paraudimus, demeles ax.gif ir su atspalviu pataikiau, emiau pati sviesiausia - alabaster  drinks_cheers.gif Siryt tepiau apie 8 val, tai veidas iki siol matinis, nors mano oda linkusi i blizgejima (misri i riebuma, ypac vasaros laikotarpiu)  drinks_cheers.gif



galiu patvirtinti kad gera kremine pudra. man matiskuma atlaiko tik puse dienos. maskuoja neblogai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asphalt @ 2011 08 09, 15:16)
Tamsios tamsios Clinique, kai šviesiausius nr. žiūrinėjau — per tamsios buvo.
Iš vis šaltuoju metų laiku man amžina bėda su kreminės pudros spalva, arba per tamsi, arba per rožinė. Dar be tinkamos spalvos reikia, kad neblogai maskuotų (nuo šalčio oda linkusi rausti), bet neatrodytų kaip tinko sluoksnis, gerai laikytųsi, nesausintų odos ir nebūtų per riebi. Tai kol kas tokios neradau. biggrin.gif
Dabar žiūriu į Bobbi Brown pudras, renkuosi iš dviejų, nujaučiu, kad alabaster 00 atspalvis gali netgi tikti, bet labai nemėgstu pirkti tokių daiktų nebandžiusi. unsure.gif



o is kur pirksi bobbi brown pudras? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2011 08 09, 12:40)
beje, Clinique pudros gana tamsios arba LT nėra šviesiausių tonų, nes mano labai šviesi oda, ir tai ką siūlo, man netinka 4u.gif

QUOTE(asphalt @ 2011 08 09, 16:16)
Tamsios tamsios Clinique, kai šviesiausius nr. žiūrinėjau — per tamsios buvo.
Iš vis šaltuoju metų laiku man amžina bėda su kreminės pudros spalva, arba per tamsi, arba per rožinė. Dar be tinkamos spalvos reikia, kad neblogai maskuotų (nuo šalčio oda linkusi rausti), bet neatrodytų kaip tinko sluoksnis, gerai laikytųsi, nesausintų odos ir nebūtų per riebi. Tai kol kas tokios neradau. biggrin.gif
Dabar žiūriu į Bobbi Brown pudras, renkuosi iš dviejų, nujaučiu, kad alabaster 00 atspalvis gali netgi tikti, bet labai nemėgstu pirkti tokių daiktų nebandžiusi. unsure.gif


ir as buvau tokios pacios nuomones apie clinique, taciau pagaliau gavau pati sviesiausia atspalvi - 01 alabaster ir jis man tiko bigsmile.gif ir tai tik su nauja pudra - anti blemish wub.gif man ir 02 tiktu, nors sia vasara visai nesideginau ax.gif
Atsakyti