Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės - nertos/megztos

Ziurek,Kutveliuk,gal kazkas panasaus virsutinis lyg rastas g.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(timi @ 2011 04 29, 09:30)
Iki jusu groziu toli man kaip iki menulio  biggrin.gif bet noriu pasirodyt  blush2.gif

user posted image


Ši man be proto graži. wub.gif
Atsakyti
Čia tiek grožybių, kad ir pačiai užsinori mažąją papuošti tongue.gif :
user posted image user posted image
user posted image
user posted image - už šią turiu padėkoti natuliona aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Labai patiko Lace balta kepurytė wub.gif iš pirmojo puslapio, bet kai vakar dar vieną baltą kepuriuką pasirodė, tai ir pasimečiau - viena už kitą gražesnės wub.gif wub.gif wub.gif , kurią pabadyti nusinerti biggrin.gif .
Atsakyti
Štai toks skrybėliukas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2011 04 30, 19:34)
Čia tiek grožybių, kad ir pačiai užsinori mažąją papuošti tongue.gif  :


labai dailūs ir kruopštūs darbeliai...patiko pirmoji, gal galima jos schemutę...žinau,kad kažkur mačiau...bet nepamenu kur...norėtus tokią turėt...ir siūlai labai gražiai žvilga ir spalvytė graži wub.gif
Atsakyti
Gal kas turite šių kepuryčiu schemas? (foto pasiskolinau) 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aves @ 2011 04 28, 14:10)
Labai aciu, labai lauksiu  mirksiukas.gif ir kibsiu i darba, nes rankos niesti  lotuliukas.gif

Atsiprasau, kad tik dabar ikeliu nuotrauka, neturejau galimybes anksciau blush2.gif Raudonos kepuraites virsus nertas pagal sia servetele, naudojau kazkur iki vidurio, o tada improvizavau, bet gavosi ~55cm galvos apimciai, tad jei nersite mazesniai galvytei, darykite pacioje pradzioje maziau motyvu wink.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(juratike13 @ 2011 04 28, 15:03)
Ingrida, raudona patinka..., rasciukas nematytas, liuks wub.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(natuliona @ 2011 04 28, 15:55)

Aciu 4u.gif Jusu darbai 4u.gif ikvepiantys, neimanoma atsispirti ju groziui ir ko nors nenunerti..
Papildyta:
QUOTE(Niktė @ 2011 04 28, 19:37)
Jeigu ne paslaptis ant ko čia uždėta  ax.gif Aš turėdavau tokią taupyklę kamuolį, ale mano vyrukai sudaužė, dabar suku galvą ant ko būtų galima uždėti kad gražiai atrodytų mastau.gif

Manekenu sikart buvo plastikinis indas mirksiukas.gif Anksciau uz manekena pabudavo balionai, bet kai mazyle paaugo ir ju poreikis sumazejo, teko is naujo manekenu ieskoti ax.gif

Timi, Natuliona, Lace, Birucaite, Alacka, V.Vileva - jus saunuoles, tiek graziu kepuryciu prinerete, kad akys raibsta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 01 gegužės 2011 - 12:06
gal turit po ranka šios gėlės schemą, pas save neberandu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 05 01, 16:25)
gal turit po ranka šios gėlės schemą, pas save neberandu  blush2.gif
user posted image

radau bigsmile.gif
http://www.samodelki.com.ua/node/1002
Atsakyti
QUOTE(Barita @ 2011 05 01, 11:44)
Gal kas turite šių kepuryčiu schemas? (foto pasiskolinau)  4u.gif

Gal ir klystu mastau.gif , bet man panašu, kad čia paimprovizuota pagal šią schemą

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kutveliukas @ 2011 04 30, 15:20)
Labai aciu  4u.gif
bandysiu sifruot  4u.gif

Čia dar rusiškas aprašymas kitos panašios kepurės:
user posted image
Bet nežinau ar gali iš jo būti kokios naudos blush2.gif - matau tik tiek, kad kokybė prasta, o ir schemos nėra (rusiškai menkai suprantu).
Atsakyti
sveikos,
patarkite, kaip nerti šią kepuraitę. Pagal 2-ąją schemą turėčiau nerti atskirai visas gėlytes ar kažkaip įmanoma iškart? Jei atskirai, vėliau jas susiūti tarpusavyje ar su vąšeliu sunerti?
http://keep4u.ru/ful...f9fb6182e14/jpg
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2011 04 30, 19:34)
Čia tiek grožybių, kad ir pačiai užsinori mažąją papuošti tongue.gif  :

Faina ananasinė, pernai bandžiau, bet kažkaip nepatiko viršuj kai neriasi tie iškilūs stulpeliai, tai man labai stora gavosi, išardžiau blush2.gif Gal nemokėjau jų nert g.gif
Su natulionos pagalba ir aš tokią nunėriau pernai ax.gif Smagiai neriasi smile.gif
QUOTE(Alacka33 @ 2011 04 30, 21:28)
Štai toks skrybėliukas  biggrin.gif

Skrybėliukas thumbup.gif Raštelis paprastas, o bryliuką iš akies platinot ar pagal kokią schemą?
Papildyta:
QUOTE(juratike13 @ 2011 05 01, 08:54)
labai dailūs ir kruopštūs darbeliai...patiko pirmoji, gal galima jos schemutę...žinau,kad kažkur mačiau...bet nepamenu kur...norėtus tokią turėt...ir siūlai labai gražiai žvilga ir spalvytė graži wub.gif

Ananasinukės schema, prašom 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reburd: 01 gegužės 2011 - 21:39