Įkraunama...
Įkraunama...

...Kai laikas sustoja...

kaip grazu..............sekmes 4u.gif
Atsakyti
vargsiuke tiek priskankinai.Turi db du stebuklus,aukite sveiki,stiprus ir laimingi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 04 03, 13:01)
Dekui labai  4u.gif
O kokiam mieste gimdysit? Ne visose ligoninese tokie nuzmogeje gydytojai  4u.gif Linkiu lengvo ir sklandaus gimdymo  4u.gif

Gimdysiu Limerick Maternity ligonineje.Mano drauge joje jau pagimde du savo vaikucius ir yra labai patenkinta. Bet kaip as sakau, gimdymas gimdymui nelygus, ne visos vienodai pakeliame skausma i, ne visoms vienodai greitai veriasi kaklelis g.gif pirmo gimdymo metu mano kaklelis pradejo atsidarineti tik po to, kai gavau epidura.o cia jie jo gaili, kiek zinau. bijau znypliu, bijau vakumo, zodziu dabar jau visai bijau gimdymo nors iki jo dar taip toli... aciu uz palinkejima, tikiuosi taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2011 04 11, 09:44)
Labas, Domke.
Sakyk, kaip laikotes? Kaip mazoji?Gal jau po truputuka tvarkosi? O kaip paciai sveikatele?


Labukas Daukantiene123, aciu, kad teiraujies 4u.gif Siaip neblogai, bet vis tiek sirdy labai neramu, nes normalios apziuros neturejom nei as, nei dukryte .. Laukiu vasaros, kai vaziuosim atostogaut i LT, reikes pereit privaciai per gydytojus paciai, ir dukryte parodyt, ypac galvytes echoskopa noreciau, kad padarytu, gal tai padetu issklaidyt mano nerima ...
MB jau kalbina paduot ta ligonine, gyd. i teisma (mat as buvau isirasius gimdymo plane, kad jokiu vakuumu ir repliu nenaudotu ir nuolat tai jiems kartojau) .. Tik kol kas neturiu jegu teismams unsure.gif
QUOTE(širlė @ 2011 04 11, 13:57)
nuostabiai viskas aprasyta thumb_yello.gif ir su tokia begaline meile, net pravirkau beskaitydama, saunuole domke thumbup.gif

Aciu Sirle 4u.gif

QUOTE(laumir @ 2011 04 12, 11:22)
kaip grazu..............sekmes 4u.gif


Dekoju, kad skaitot 4u.gif
QUOTE(lolii @ 2011 04 17, 00:53)
vargsiuke tiek priskankinai.Turi db du stebuklus,aukite sveiki,stiprus ir laimingi 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu Lolii 4u.gif

QUOTE(Sniegienė @ 2011 04 17, 01:55)
Gimdysiu Limerick Maternity ligonineje.Mano drauge joje jau pagimde du savo vaikucius ir yra labai patenkinta. Bet kaip as sakau, gimdymas gimdymui nelygus, ne visos vienodai pakeliame skausma i, ne visoms vienodai greitai veriasi kaklelis g.gif pirmo gimdymo metu mano kaklelis pradejo atsidarineti tik po to, kai gavau epidura.o cia jie jo gaili, kiek zinau. bijau znypliu, bijau vakumo, zodziu dabar jau visai bijau gimdymo nors iki jo dar taip toli... aciu uz palinkejima, tikiuosi taip ir bus 4u.gif

Mano keletas draugiu Limericke ligoninej gimde, tai nusiskundimu negirdejau nei is vienos .. Bet ju ir gimdymai lengvi, nekomplikuoti ...
Del epiduro, tai airiai labai kisa ji, net nespejus atvaziuot i ligonine jau siulo doh.gif Nors gal priklauso nuo ligonines - ten, kur as gimdziau, pirmas klausimas pildant mano duomenis atvaziavus, kokiu nuskausminamu noresiu, tikrai jokiu problemu del to nebuvo thumbup.gif
Bet va baisiausia, jei gimdymas kiek uztrunka, jie cia megejai visokiais budais paskatint, pagreitint, kad neuzimt ilgai gimdyklos, mat nuolat busy doh.gif Va del to man ir naudojo vakuumus ir reples, nes norejo kuo greiciau uzbaigt gimdyma, mat per ilgai (12 val.) gimdykla buvau uzemus mad.gif

Dar karteli linkiu sklandaus gimdymo, kad neprireiktu jokiu pagalbiniu irankiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 17 balandžio 2011 - 14:57
vajetus doh.gif siaubas apime, antzmogiai kazkokie, ir sirdi nudiege, kai paskaiciau apie mergytes veiduka kruvina, kaip tos priemones isvis neuzdraustos?
pas mus berods gi jau nenaudoja tokiu, ar klystu?seniau tai budavo, o dabar jei jau kas, tai sekcija ir viskas
sekmes jums augant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(G.A.M.A. @ 2011 04 17, 21:50)
vajetus doh.gif siaubas apime, antzmogiai kazkokie, ir sirdi nudiege, kai paskaiciau apie mergytes veiduka kruvina, kaip tos priemones isvis neuzdraustos?
pas mus berods gi jau nenaudoja tokiu, ar klystu?seniau tai budavo, o dabar jei jau kas, tai sekcija ir viskas
sekmes jums augant 4u.gif

Labai daug ligoniniu LT jau nebenaudoja repliu drinks_cheers.gif Kitur tik neisvengiamais ir laaaabai retais atvejais.. Dauguma gyd. renkasi sekcija del to, kad nesuzaloti vaikucio drinks_cheers.gif
Deja, Airijoj, UK vakuumai ir reples populiariausios priemones gimdymuose doh.gif Ar ju gyd. nera stiprus Cezario operacijose ar kokios kitos priezastys, bet pirmenybe yra sitiems baisiems dalykams ..
Gal taupo laika, o gal del personalo trukumo g.gif g.gif Nes sekcija turbut ilgiau trunka nei israut vaika su visokiais tais egzekuciniais irankiais g.gif Beje, naktinej pamainoj budejo vienas vienintelis gydytojas prie visu gimdyviu blink.gif Tai tik atbego susiles, padare savo kruvina darba ir isbego pas kita del komplikaciju ..
100 procentu zinau, kad LT tokiu atveju man butu dare CP drinks_cheers.gif Del to grauziu save iki siol, kad nepaklausiau savo vidines nuojautos ir nevaziavau gimdyt i LT, o pasitikejau airiu medikais ..

Aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 17 balandžio 2011 - 23:45
teko girdet kad airiu daktarai nesciasias iskankina iki paskutiniuju, bet tas juodaodis visai kazkoks bejausmis taip makaluot su tom replem......svarbiausia kad viskas gerai baigesi ir pagaliau svajone issipilde tureti grazia seimyna, sekmes jums ir graziu laimingu dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vika1986 @ 2011 04 19, 17:37)
teko girdet kad airiu daktarai nesciasias iskankina iki paskutiniuju, bet tas juodaodis visai kazkoks bejausmis taip makaluot su tom replem......svarbiausia kad viskas gerai baigesi ir pagaliau svajone issipilde tureti grazia seimyna, sekmes jums ir graziu laimingu dienu 4u.gif

Aciuuuu wub.gif
Atsakyti
Koks siaubas - gerai, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif Sėkmės didžiausios jūsų mergytei ir visai gražiai šeimynai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chris @ 2011 04 21, 08:02)
Koks siaubas - gerai, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif Sėkmės didžiausios jūsų mergytei ir visai gražiai šeimynai 4u.gif

Chris, aciu labai uz linkejimus 4u.gif Tau irgi sekmes nestuke.gif
Atsakyti
svarbiausiai kad viskas baigesi gerai ir svajone issipilde.Nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vi78 @ 2011 04 26, 18:08)
svarbiausiai kad viskas baigesi gerai ir svajone issipilde.Nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif

Dekoju labai 4u.gif
Atsakyti