galiu pasakyti kad ji mūsų mieste yra gerbiama, ne šiaip kokia "ala piemenė"
Ką norėjo pasakyti? Kad tai jos žmogus turi nusipirkęs namą ir paskolas moka didžiules pagal mūsų valstybės politiką jam viskas iš niekur atsiranda ir daiktai ir maistas ir t.t. O jį reikia tvarkyti ir tvarkyti. Mamos pajamos taip pat mažos bet vien dėl būsto negali pretenduoti į jokias socialines garantijas.
Pas mane irgi nėra rojus, bet aš neinu ir neprašau kad pas mane langai supuvę, sienos kiauros. O šiai mamytei netrūko įžūlumo. Nežinau, gal ji tikėjosi kad mes ir namą suremontuosim. nepykit, bet aš galiu tik padėtis kabintis į gyvenimą. Turėčiau tokius finansus tai ir pirmiausia pati sau būstą pakeisčiau.
Dėl daržų ir saulės man juokinga kartu ir graudu. Pati esu su alergija dulkėms. darže jų daug, bet pas mane yra daug noro turėti savo daržoves o ne prašyti, tad man tai netrukdo. Anemiją ir aš turiu. bet mes su mano ligom kartu ravimės. Man daržą nėra sunku ir pačiai nusiravėti, čia tiesiog buvo patikrinimas ar tikrai kaip sakosi žmogus turi noro kabintis o ne gauti.
mano vidurinėlis yra su didelėm sveikatos problemom, ir AD ir astma ir alergijos puola nuo bet ko. Vyras su širdies stimuliatorium, bet mes norim patys o ne kitų žmonių sąskaita gyventi. Bet mums ligos netrukdo, mes jomis nesidangstome, o kabinamės į gyvenimą
kas liečia kaldrytę. Juk pasirodo yra mama kuri jums žieminę kaldrytę siuntusi. O man vakar sakėte kad neturite.
Kad rašėte jog drabužiukų mergaitei reikia2-2,5 m irgi tiesa. Mano sesei tokią žinutę nusiuntėte, pati mačiau.
O kaip buvo paimtas kreditas jeigu dirba tik vienas tėtis?
kaip buwo paimtas?neperdaug jau knisiesi,pasieme tada kai dirbo abu tewai ir algos nebuwo sumazintos.uztenka atsakymo?su sawo ligom nusirawiu darza.sakiau uztenka,gal dar paskutinius triusikus parodyt paprasysi. Nenoriu pagalbos juo labiau su tawim bendraut nes jau pradzioje apjuodinot.rakinkit tema!!